Boks

Najman z formie :-)



"No i stało się, już niebawem dojdzie do długo wyczekiwanego starcia Andrzeja Gołoty z Przemysławem Saletą. Wielu kibiców już nawet nie pamięta, od czego wzięła się niechęć do siebie obu pięściarzy, ale szybko tę sprawę postanowił wyjaśnić niezawodny w tego typu sytuacjach dziennikarz, posiadający wiedzę w zasadzie na wszystkie tematy, od niedawna również w dziedzinie polskiej gramatyki, Andrzej Kostyra. W wieczornym wydaniu informacji wyjaśnił: "Oni się nienawidzą, gdyż Gołota zawsze zazdrościł Salecie, że ten jest przystojniejszy...".



Chwilę pomyślałem i spojrzałem na kalendarz: cholera, to jednak nie jest 1 kwietnia. Ale co tam, wolny kraj, każdy może mieć swoje zdanie. Tym bardziej, że Przemysław, który jak przystało na przystojniaka, na konferencji pojawił się wydepilowany i jak zawsze piękny. Zauważył to zresztą nawet Andrzej Gołota, podając to jako jedną z mocniejszych stron Salety.



A to, że jakiś taki dziwnie zapuchnięty, to z pewnością wina tego, iż do Polski przedostała się modyfikowana żywność, być może jeszcze z okolic Czarnobyla. Bo nigdy nie uwierzę, aby tak wybitny sportowiec, wzór do naśladowania dla młodzieży, ostoja uczciwości i prawości, jak powiedział Marian Kmita "polska legenda", znana z postawy fair w sporcie, jak i w życiu osobistym, jaką jest Przemysław Saleta, była na koksie. To co piszą na forach odnośnie super szprycy, pod wpływem jakiej jest obecnie Saleta, to z pewnością zwykłe złośliwości dyletantów i zazdrośników, którzy najwyraźniej zazdroszczą Pięknemu Przemysławowi urody... a... i szybkości, bo szybkość, jaką obecnie prezentuje, poraża. Specjalnie puszczają do internetu nagrania z jego treningów w zwolnionym tempie, chcą nabrać Gołotę, że Saleta jest niby wolny."







Jak było to sorry
 
e0mywk.jpg

Z rekordu Przemka. Jak trzeba potrafi szybko rosnąć:D
 
Walka Adamka z Pulevem w tym roku i najprawdopodobiniej w Polsce, na gali ma jeszcze walczyć Masternak. Sauerland celuje w nasz rynek
 
Walka napewno się odbędzie tylko jeszcze nie wiadomo kiedy i gdzie, Sauerland chce zorganizować walkę na wiosnę, Adamek mówił o dłuższym odpoczynku, chyba, że walka odbyłaby się w kwietniu to Adamke zdążyłby się w pełni zregenerować za poprzedni rok, w którym stoczył 4 pojedynki



Gala z udziałem Adamka,Masternaka,może Kołodziej,Szpilka byłaby wielkim wydarzeniem w Polsce
 
Malik Scott - Wiaczesław Głazkow 23 lutego...



Super walka się zapowiada. Ukrainiec póki co jest świetnie prowadzony, co tylko potwierdza to zestawienie.
 
Sosnowski poznał kolejnych rywali w kolejnym turnieju Prizefighter - 23 lutego



Audley Harrison, Travis Walker, Martin Rogan, Ian Lewison



Ciekawie się zapowiada, kilka nazwisk jeszcze dołączy
 
a propos gali w Gdańsku, to kumpel namawiał mnie żeby pójść, więc sprawdzam bilety. A tu za miejsce z ksw 20 za 100 zł trzeba teraz zapłacić 300 :-)
 
Szkoda :-)

Planowany na 9 lutego w egzotycznej Gwinei Równikowej pojedynek mistrza świata WBC wagi jr. ciężkiej, Krzysztofa Włodarczyka (47-2-1, 33 KO) z byłym czempionem tej kategorii, Jeanem-Markiem Mormeckiem (36-5, 22 KO ) nie dojdzie do skutku.
Jak poinformowały przed godziną francuskie media, 40-letni Mormeck doznał podczas ostatniego treningu kontuzji lewego ramienia ('Marksman" zerwał ścięgno mięśnia nadgrzebieniowego) i czeka go ok. dwumiesięczna przerwa w treningach.
 
Nareszcie jakiś dobry ruch ze strony World Boxing Council.



Pełnoprawny mistrz Danny Garcia ma się zmierzyć z mistrzem tymczasowym Lucasem Martinem Matthysse, jeśli oboje wygrają swoje najbliższe walki. Lucas ma łatwego rywala, ale Swift walczy z Zab'em i w tej konfrontacji nie ma tak wyraźnego faworyta.



Niemniej walka Garcia - Matthysse to potencjalna walka roku. Najlepsza jaka może być do zorganizowania w light welterweight. Całe szczęscie, że mają tego samego promotora w osobie ODLH.



Mój typ to wygrana Lucasa przez ko w końcowych rundach.
 
Walka na bank będzie świetna



Stawiam na Garcie, koleś był odkryciem 2012r, niespodziewanie pokonał Khana a potem ciężko znokautował Moralesa



Młody z bardzo silnym ciosem powinien wypunktować twardego Argentyńczyka
 
garcia przez ko, chociaz mam w dupie punktowe wyniki walk bokserskich, to mysle, ze w tej walce danny nie da dojsc do glosu "jurorom"
 
Dobrze kojarzysz. Niemniej Ich pierwsza walka była naprawdę wyrównana, mimo że Erik jest 12 lat starszy.
 
O w trąbe !



Pierwsza myśl ... Prima Aprilis



A jednak nie :-)



Słabo to wygląda jeśli odmówił badania alkomatem, czyżby miał coś do ukrycia ?
 
I tak to jest z tymi katolimi. Pieprzy kocoboły o tej swojej wiarze w każdym temacie, a zachowuje się jak każdy. Wielki kurwa oświeciony i bogobojny człowiek sie znalazł.
 
Hejterstwo w stylu "katolik" przeniosło się i tutaj :-)



Bo tylko ateliści i ludzie innej wiary robią wypadki i jeżdżą pod wpływem ...
 
Mosley robi skok na kase, Malinaggi powinien wygrać



Pacquian na bank dostanie kogos na przetarcie po ciężkim KO, potem zapewne we wrześniu 5 walka z Marquezem



edit: Adamek był na nartach w Lake Placid razem z Ziggym. Jest na roztrenowaniu więc alkohol na pewno się pojawił tylko szkoda, że tak doświadczony zawodnik jak Adamek narobił sobie takich problemów
 
kiedy ten Vicia wkoncu oglosi co dalej z jego kariera?







oby te promo bylo przydatne , moja wyczekiwana walka 2013 , Vitek nie boj sie
 
Back
Top