Boks

Szpilka to dobry bokser jak na swoje lata ale nie chce polemizowac bo pewnie przyniesie to tak inteligentna dyskusje jak ta o poziomie wagi ciezkiej


Dokładnie, wielu jest antyfanów Szpili tutaj.. Ja podzielam Twoje zdanie i sądzę że jak trochę jeszcze lat złapie i doświadczenia to będą z niego ludzie (nie mówie tu od razu o mistrzostwie świata)..
 
Ja rownierz nie jestem fanem Arturka,lecz uwazam,ze ta szarpanina z Zimnochem to chwyt marketingowy,majacy na celu zainteresowanie gawiedzi walka.Mysle,ze na Szpilce,ostatnimi czasy wrazenie zrobil niejeki Derek Chisora a wszyscy wiemy jaki to "kocur".:-)



BTW nie uwazam Szpili za wirtuoza szermierki na piesci,stwierdzam nawet,ze jego"styl" jest zywcem wyjety ze sparingow pod nocnym:-)



edit:down Szpila powinien troche uwazac, na przyszlosc zeby nie uszkodzic oponenta przed walka bo wtedy to caly jego misterny plan,podgrzania atmosfery przed walka pojdzie w pizdu.
 
Szpilka to debil, co jest oczywiste. Bokser z niego tez przecietny. Taka akcja pod publiczke, dzięki temu Janusz wykupi PPV i Wasyl bedzie zadowolony.
 
Ustawione to raczej nie było bo Zimnoch dostał z bańki(wodogłowia) tak że w nastepnym wywiadzie widać (prawa strona). Co do szpilki to jest patologią z której chcą zrobić zawodnika. Gdyby zrobił to co zrobił i nie mówił tych tekstów z kryminału to uznali by go za narwanego kozaczka . A po tych patologicznych tekstach zwyrodnialca każdy patrzy na niego jak na łocha i smiecia.
 
Nie wiem o co wam chodzi, naoglądaliście się za dużo ważeń UFC gdzie każdy musi być milutki klepnąć się po dupie i powiedzieć ze to tylko walka, Szpilka jest z ulicy ma charakter nie boi się powiedzieć tego co myśli na dany temat i o danej osobie i dobrze, takich osób potrzeba.


A tak przy okazji, ilu z was by sie spuszczało jakby była taka sama sytuacja tylko po jednej stronie Jones a po drugiej Sonnen?
 
A ja tam lubie Artura, lubie ogladac z nim wywiady (mozna sie posmiac czasem), trzymam za niego kciuki. Szpila moze nie jest idealnym kandydatem na idola dla mlodziezy trenujacej boks, ale dobry chlopaczyna z niego, ma ambicje. Nie jestem ekspertem od boksu ale ma on zadatki na solidnego ciezkiego, mocny cios, potrafi przycelowac, oczywiscie defensywa lezy jeszcze kompletnie, ale ma 23 lata uczy sie jeszcze ma czas.



E: Michelo popieram w 100%, gdyby sytuacja miala miejsce na UFC wiekszosc forum by sie rozplywala z zachwytu. Sporty walki to nie golf czy tenis na Wimbledonie ;)
 
dla mnie osobiscie to byla wiocha, ale nie watpie ze sie sprzeda - biznes is biznes ;-)



ale dla Andrzeja szacunek za spokoj sie nalezy :D
 
Zimnoch dojebał na końcu w tym wywiadzie:-) Szczerze to kiedys cos mi sie obilo nazwisko Zimnoch o uszy, ale nic wiecej. Faworytem zapewne bedzie Szpila, a jak poziom sportowy Zimnocha w porownianiu do Szpilki, moze ktos kto ma pojecie sie wypowie bo jestem ciekaw.
 
Zimnoch jest znany tylko z tego, że na galach Pana Wasilewskiego dostaje leszczy do obijania. Z nikim poważnym jeszcze nie walczył.



Kto nie słyszał wcześniej o Zimnochu nie ma czego żałować
 
To na 100% są zagrywki merczendijzangowe :-) zero sawuar wiwru tylko sprzedaż; ) za cztery dyszki to nawet jakby się zesrali na środku to im nie pomoże.
 
Przyjął, ale to nie wydaję mi sie wpływające na jego "bycie". On taki zawsze był jak pamiętam. Teraz nawet wydaję mi się bardziej rozmowniejszy niż kiedyś.
 
Jestem rasowym Januszem i nie dam 40 zł za to "show". Co do Gołoty to pewnie kasam mu się kończy a nie przeżywa drugą młodość.
 
Andrzej ma chyba coś wspólnego z Berserkerami...:-)



E: Szpila z Zimnochem podgrzali atmosferę, najbardziej odczuje to pewnie Mike, tą złość Artura, Zimnoch musi klinczować na wejściu bo Szpila wleci jak Najman w Salete...kibicuje Arturowi bo z czasem nauczy się panować nad sobą i naprawdę może zostać nadzieją Naszej wagi ciężkiej.
 
Szpilka vs. Zimnoch mnie interesi zdecydowanie bardziej niż ten cały main event, a propos czy Szpilę będzie można obejrzeć bez opłat czy cala gala będzie kodowana?
 
@drafa <- Nim ta walka była ogłoszona to Artur wypowiadał się dla ringpolska pytany o ewentualną walkę z Zimnochem(którą by wolał) czy Mollo czy Zimnoch, ton jego wypowiedzi był ostry tak samo jak dzisiejsza przepychanka.
 
421131_10151267060405674_435309896_n.jpg

article-2218263-00C3FFBE00000578-865_634x384.jpg
 
@DoozyAndGrooby, moja wypowiedz byla z przymruzeniem oka:-) przy temperamencie Szpili nie mozna twierdzic, ze to bylo ustawione:-)
 
Szpila poradzi sobie z Zimnochem raczej bez problemów, spoko że Izu Ugonoh będzie walczył też kiedyś przywiezie pas dla polski
 
Back
Top