Bez wysiłku i za darmo: ufc fightpass, rekawice z podpisami itd. czyli UFC Rewards Macro

@OD wiesz może czy można zapętlić makra jeśli ktoś ma x kont (chodzi mi o to żeby odtwarzało makro1 po skończeniu pracy makro2 itd.) ?
Tak się chyba nie da, ale możesz wygenerować jedno macro, które obsłuży kilka kont. http://rewardsmacro.ga/ - "Dodaj kolejne konto".

@Wolek Ale z czym masz problem? Klikasz "JOIN / SIGN IN", następnie "Register" i zakładasz następne konto.
 
@Wolek Ale z czym masz problem? Klikasz "JOIN / SIGN IN", następnie "Register" i zakładasz następne konto.[/QUOTE]

No wczoraj założyłem dla dziewczyny konto i mam w planach założyć jeszcze rodzicom. Tylko jak je połączyć, żeby zbierać punkty na jedno konto? ( bo chyba o to chodzi z multikontami???)
 
@Wolek Ale z czym masz problem? Klikasz "JOIN / SIGN IN", następnie "Register" i zakładasz następne konto

No wczoraj założyłem dla dziewczyny konto i mam w planach założyć jeszcze rodzicom. Tylko jak je połączyć, żeby zbierać punkty na jedno konto? ( bo chyba o to chodzi z multikontami???)
Nie da się połączyć. Po prostu na jednym koncie możesz sobie zbierać na jedną nagrodę, a na innym, na drugą - i o to chodzi ludziom gdy piszą o multikontach
 
Nie da się połączyć. Po prostu na jednym koncie możesz sobie zbierać na jedną nagrodę, a na innym, na drugą - i o to chodzi ludziom gdy piszą o multikontach

Aha to i tak żmudne zbieranie na coś konkretnego... Wieczorem spróbuje dodać kolejne konta do macro, jak coś to będę pytał ;-)
 
No nie tweetuje mi Macro. Wybiera jakiegoś tweeta, i zatrzymuje się na ekranie i nie klika retweet.
 
No nie tweetuje mi Macro. Wybiera jakiegoś tweeta, i zatrzymuje się na ekranie i nie klika retweet.
Sprawdziłem na FireFoxie i Chrome. Na obu mi bez problemu retweetuje. Spróbuj na FF (jeśli uruchamiasz na innej), bo na pozostałych przeglądarkach imacros jest w wersji beta. Poza tym sprawdź czy masz aktualną przeglądarkę oraz imacros.
 
@OD jakiś pomysł dlaczego tylko tak liczy? Czyli właściwie tylko login i twittera...

da0fba049821e.png
 
@OD jakiś pomysł dlaczego tylko tak liczy? Czyli właściwie tylko login i twittera...

da0fba049821e.png
Tak, jedna osoba miała ten problem jakieś dwie strony wcześniej. To zapewne przez dodatek do przeglądarki blokujący reklamy.
 
Tak, jedna osoba miała ten problem jakieś dwie strony wcześniej. To zapewne przez dodatek do przeglądarki blokujący reklamy.
To nie to. Na co dzień korzystam z chrome, ale do macro mam czystego firefoxa. Wcześniej nie było żadnego problemu, co więcej, drugie konto obsługuje bez problemu.
 
Z tym makrem różnie bywa. Pierwsze moje makro działa bez zarzutu, a drugie założyłem już dla 3 kont na raz i coś szwankuje.
 
To nie to. Na co dzień korzystam z chrome, ale do macro mam czystego firefoxa. Wcześniej nie było żadnego problemu, co więcej, drugie konto obsługuje bez problemu.
No wygląda na to, że strony ufc nie widzą Cie zalogowanego. Jeśli nie dodatek to również niektóre antywirusy w sobie mają mechanizmy blokujące reklamy, które mogą blokować to co nie powinny. Raz ufcrewards kazało mi odblokować konto, nie wiem o co chodziło, ale klikam odblokuj i mi odblokowało. Co prawda w moim przypadku było to na komórce, ale jeśli coś takiego Ci się pojawiło to mogło być problemem.

Zakładam, że sprawdziłeś, że macro Ci się loguję i wszystko wykonuje? Bo jeśli macro Ci się czasem nie loguje to może zwiększ sobie opóźnienie logowania (ustawienia dodatkowe). W linku to z tego co pamiętam to będzie zmienna &t1.

@Wolek co Ci szwankuje konkretnie?

@Sajd problem rozwiązany?
 
@Wolek co Ci szwankuje konkretnie?

Za każdym razem coś innego. Posprawdzam jeszcze parę dni i napiszę co i jak. Pozdro
 
No wygląda na to, że strony ufc nie widzą Cie zalogowanego. Jeśli nie dodatek to również niektóre antywirusy w sobie mają mechanizmy blokujące reklamy, które mogą blokować to co nie powinny. Raz ufcrewards kazało mi odblokować konto, nie wiem o co chodziło, ale klikam odblokuj i mi odblokowało. Co prawda w moim przypadku było to na komórce, ale jeśli coś takiego Ci się pojawiło to mogło być problemem.

Zakładam, że sprawdziłeś, że macro Ci się loguję i wszystko wykonuje? Bo jeśli macro Ci się czasem nie loguje to może zwiększ sobie opóźnienie logowania (ustawienia dodatkowe). W linku to z tego co pamiętam to będzie zmienna &t1.

Oczywiście sprawdzone, wszystko wygląda w porządku tylko później okazuje się, że nie policzyło.
Jakoś od 3 dni tak się robi. Macro mam ustawione jako strona startowa, później leci następne konto i z tym drugim nie ma problemów. Jeśli klikam normalnie (ręcznie) to też mi wszystko zlicza, więc chyba coś z macro u mnie nie tak.
 
@Sajd problem rozwiązany?
No nie do końca, dalej zatrzymuje się na uk.ufc.com, wcześniej wystarczyło włączyć nową kartę i przeskakiwało na /media i dalej leciało teraz niestety stoi wszystko.

Edit: zatrzymuje się na 40 linijce, czyli coś nie tak z robieniem ankiety. tylko dlaczego później też się zatrzymuje..
 
Oczywiście sprawdzone, wszystko wygląda w porządku tylko później okazuje się, że nie policzyło.
Jakoś od 3 dni tak się robi. Macro mam ustawione jako strona startowa, później leci następne konto i z tym drugim nie ma problemów. Jeśli klikam normalnie (ręcznie) to też mi wszystko zlicza, więc chyba coś z macro u mnie nie tak.
Coś tam zmieniłem, może już będzie ok. Jeśli nie to przyjrzyj się koniecznie czy pokazuje Ci się na stronach, że jesteś zalogowany. Jeśli w trakcie działania macra, na stronach ufc widzisz coś takiego:
ZODdnTt.jpg


Zamiast Twojego imienia i liczby punktów, to kliknij pause w imacros, następnie kliknij w to "SIGN IN", poczekaj aż się zaloguje i wtedy wznów macro. Jeśli to było przyczyną to być może to przez to, że macro za krótko czekało aż się zaloguje do ufc rewards. Zwiększyłem o sekundę czas oczekiwania, więc może już nie będziesz miał tego problemu. Innym powodem tego może być, że jednocześnie z innej przeglądarki się zalogowałeś, ale wątpię by to było przez to.

No nie do końca, dalej zatrzymuje się na uk.ufc.com, wcześniej wystarczyło włączyć nową kartę i przeskakiwało na /media i dalej leciało teraz niestety stoi wszystko.

Edit: zatrzymuje się na 40 linijce, czyli coś nie tak z robieniem ankiety. tylko dlaczego później też się zatrzymuje..
Odpaliłem teraz na chrome i też mi się coś psuć zaczęło i to nie tylko tam gdzie mówisz :confused:. iMacros dla chrome jest w wersji beta, zastanawiam się, czy go całkiem nie olać i rozwijać UFCRM tylko pod FF.
Na FF ja nigdy nie miałem problemów, a na chrome nagle z dupy się pojawiły mimo, że wcześniej uruchamiałem na chrome ze 100 razy i było ok. Odpalaj macro na FireFoxie. Może naprawie bugi chrome za jakiś czas.
 
Innym powodem tego może być, że jednocześnie z innej przeglądarki się zalogowałeś, ale wątpię by to było przez to.
Tak było. Nie wiem czy to to, bo wcześniej też byłem zalogowany na innej przeglądarce i nie było tego problemu. Może to, może coś co poprawiłeś, a może po prostu macro miało focha na mnie przez kilka dni, w każdym razie u mnie już działa poprawnie :)
 
  • Like
Reactions: OD
Mi w ogóle nie zalicza ankiety ze strony głównej, mimo zaznaczonej opcji. Ale śmiga wszystko ładnie, więc na to nie patrze nawet.
 
Mi w ogóle nie zalicza ankiety ze strony głównej, mimo zaznaczonej opcji. Ale śmiga wszystko ładnie, więc na to nie patrze nawet.
To akurat chyba wszystkim nie zlicza, bo to przez zmianę jaką ufc zrobiło na stronie. To tylko 15pkt tygodniowo, więc nie śpieszy mi się, żeby to ogarnąć. W UFCRM 1.2 to naprawie. Coś tam czasem dłubie w ramach relaksu, w nowej wersji będzie sporo zmian i bardzo fajne udogodnienie nie związane z ufc rewards. Także nowa wersja "na dniach" (ale weźcie poprawkę na to, że nie nazywam się defthomas:tongue:)
 
@OD mam pytanie bo gdy próbuje stworzyć makro składające się z 6-7 kont ufcrew to przy odpaleniu odlicza 5,4,3,2,1 i znowu 5,4,3,2,1 i tak w nieskończoność. Czy to jest u mnie jakiś błąd czy błąd tego makra ?
 
  • Like
Reactions: OD
Back
Top