Bez wysiłku i za darmo: ufc fightpass, rekawice z podpisami itd. czyli UFC Rewards Macro

Następnie wchodzimy na http://rewardsmacro.ga i tworzymy nasze macro. Myślę, że jest to dostatecznie dobrze opisane na stronie. Utworzone macro najlepiej dodać do zakładek.

waleuiyiesolzjiagpvejqjoknakxmhyarfjrowjoazuieiydwhfpzcjabgibaimneulnymfqawehlkofuuxjxxykwirfkwjgohj

dodatek IM dodany, stworzenie Macro nie dziala.. jak zyc?
 
Nawet jeśli nie przez nas, to jak teraz szukają tych oszustów to może im się rzucić w oczy aktywność kilkudziesięciu ludzi z Polski, którzy wykonują czynności w określonej kolejności, często dla wielu kont. Także dla Waszego dobra tą przerwę dałem.

Swoją drogą to szkoda, że ta akcja akurat teraz ma miejsce, bo nowa (zakładałem, że ostatnia) wersja makra jest praktycznie gotowa. Zostały mi tylko bugi głupiego chrome do naprawienia. W nowej wersji jest wiele zmian, które dotyczą właśnie losowości wchodzenia na strony, wypełniania ankiet i twittów. Tylko teraz mi się nawet nie opłaca nad tym pracować, bo nie wiadomo jakie zmiany wprowadzą :/

Może na zachętę dla fanów UFCRM pokaże mój ulubiony bajer z nowej wersji. To pierwsza rzecz jaką zrobiłem, więc korzystam z niej od jakiegoś miesiąca i nie wiem jak mogłem żyć bez tego. Pokazuje wszystkie gale jakie się odbędą w ciągu 3 tygodni, na których walczą jacyś Polacy, odbywają się w Polsce oraz wybrane duże organizacje, wraz z kartami walk. Można sobie ustawić, które gale mają się pokazywać, a nawet wyłączyć jak ktoś tego nie potrzebuje. Informacje same się aktualizują z tapology 2x dziennie.

uoglotiodvqoolksurmbkurjctydjdxixxzwpupxmdlrdcrtkbasegsaqdblwzrfvuztwnfrguyhdxyasgyckxstvozqdjbservp


Dodam jeszcze, że jak się kliknie w danego zawodnika to przenosi na sherdogowego fight findera z już wyszukanym zawodnikiem.
11B4hYg.jpg


Jeszcze przed makrem chciałem coś takiego zrobić dla siebie, ale dopiero teraz znalazłem motywacje.
Dla osób, które nie mają czasu śledzić codziennie wszystkich newsów, a i tak uruchamiają makro codziennie to jest świetna rzecz moim zdaniem.
 
chciałem wykupić fightpassa za punkty nie widzę takiej opcji w Reedem jest tylko sub na rok za 12tys, możliwość wykupu na miesiąc pojawia się tylko co jakiś czas?
 
może trochę odświeżę temat.. czy to jest jeszcze opłacalne? Tzn skoro nie ma tych miesięcznych możliwości? I rozumiem że przerwa będzie trwała już do końca?
 
może trochę odświeżę temat.. czy to jest jeszcze opłacalne? Tzn skoro nie ma tych miesięcznych możliwości? I rozumiem że przerwa będzie trwała już do końca?
Jakich miesięcznych możliwości nie ma? Jeśli dobrze pamiętam to na UFC Rewards wszystko jest jak było, tylko zgarniasz mniej punktów za artykuły, filmiki, ankietę, twitty i retweety. Jeśli chodzi o opłacalność to kwestia indywidualna. Sporo osób dało sobie spokój, ale jak dla mnie to dalej się opłaca. Prędzej czy później uzbierasz na nagrodę którą sobie upatrzyłeś, a przecież wszystko jest za darmo i nigdzie się nie śpieszy. Jeśli interesuje Cię darmowy fightpass, to co miesiąc spokojnie sobie uciułasz.

Co do makra to teraz nie mam czasu, ale może wróci. Tylko fajnie jakby tematy o ufc rewards były dostępne tylko dla zalogowanych. Pisałem w tej sprawie do administracji i się ze mną zgodzili, ale z tego co widzę to ogarną to "na dniach".
 
tak, właśnie chodziło o FP. sorry pisałem to w środku nocy - jak dla mnie - więc mogłem się niejasno wyrazić
 
tak, właśnie chodziło o FP. sorry pisałem to w środku nocy - jak dla mnie - więc mogłem się niejasno wyrazić
Pewnie kiedyś przywrócą miesięcznego fightpassa. A nawet jeśli nie to tak na prawdę niewiele to zmienia. Przecież można sobie wziąć 6cio miesięcznego. Jeśli jeszcze nie masz konta, to po rejestracji i wypełnieniu jednorazowych pierdół dostaniesz ponad 1000pkt. Miesięcznie też spokojnie ponad 1k nazbierasz, więc pewnie po jakichś 4 miesiącach będzie Cie stać i potem co pół roku możesz wykupywać następnego. A jeśli będziesz zbierał punkty regularnie to z czasem poza fightpassem uzbierasz sobie pkt na jakąś nagrodę rzeczową.
 
Back
Top