Bez wysiłku i za darmo: ufc fightpass, rekawice z podpisami itd. czyli UFC Rewards Macro

@OD mam pytanie bo gdy próbuje stworzyć makro składające się z 6-7 kont ufcrew to przy odpaleniu odlicza 5,4,3,2,1 i znowu 5,4,3,2,1 i tak w nieskończoność. Czy to jest u mnie jakiś błąd czy błąd tego makra ?
O faktycznie, dzięki za zgłoszenie. Jak robiłem macro to testowałem dla 3 kont i założyłem, że na więcej nie ma potrzeby testować, bo niby wszystko powinno się generować tak samo niezależnie od liczby. Okazuje się, że php (język programowania) ma domyślnie ustawiony limit zmiennych jakie można przesyłać w url na 100, zwiększyłem go i już powinno Ci działać. Dzięki Tobie nauczyłem się czegoś nowego :beer: Nie musisz generować nowego macra, tamto co stworzyłeś dla 6-7 kont powinno zacząć działać.

Przy okazji może wspomnę, że limit kont dla jednego macra ustawiłem na 10 - tak wspominam jakbyś chciał kiedyś dodać jeszcze więcej.
 
Czy te pytania Trivia też makro wpisuje?
Tak, gdy je dodam, a że nikt mi nie chce w tym pomagać to są dodawane o bardzo różnych godzinach (gdy mam czas). Aktualną ankietę trivia dodałem jakieś 20minut temu.
 
@OD pytanie mam do ciebie bo co jakiś czas mam ten problem z zapętlaniem macra składającego się z kilku kont (macro odlicza od 5 w dół i przy 1 znowu 5 do 1 itd.). Jakbyś miał czas mógłbyś zobaczyć dlaczego tak się dzieje ?
 
@OD pytanie mam do ciebie bo co jakiś czas mam ten problem z zapętlaniem macra składającego się z kilku kont (macro odlicza od 5 w dół i przy 1 znowu 5 do 1 itd.). Jakbyś miał czas mógłbyś zobaczyć dlaczego tak się dzieje ?
To bardzo dziwne, że masz ten problem tylko raz na jakiś czas, bo to zapętlenie to raczej problem z linkiem, który przecież zawsze jest taki sam. Mniej więcej jak często występuje problem? Wklej tutaj linka, tylko hasła zmień, najlepiej na jakieś inne o tej samej długości (np. zamiast "haslo" wpisz "xxxxx"). język PHP ma różne śmieszne zabezpieczenia jeśli chodzi o zmienne w url i ich długość. Jak loginów nie chcesz tutaj podawać, to zrób z nimi to samo co z hasłami. Poza tym, czy w tych hasłach i loginach występują jakieś niestandardowe znaki? I czy wprowadzałeś jakieś zmiany w wygenerowanym linku?
 
To bardzo dziwne, że masz ten problem tylko raz na jakiś czas, bo to zapętlenie to raczej problem z linkiem, który przecież zawsze jest taki sam. Mniej więcej jak często występuje problem? Wklej tutaj linka, tylko hasła zmień, najlepiej na jakieś inne o tej samej długości (np. zamiast "haslo" wpisz "xxxxx"). język PHP ma różne śmieszne zabezpieczenia jeśli chodzi o zmienne w url i ich długość. Jak loginów nie chcesz tutaj podawać, to zrób z nimi to samo co z hasłami. Poza tym, czy w tych hasłach i loginach występują jakieś niestandardowe znaki? I czy wprowadzałeś jakieś zmiany w wygenerowanym linku?

Ciężko określić losowo nieraz kilka razy pod rząd a nieraz po 5 dniach. W hasłach i loginach występują tylko znaki [A-Za-z0-9], zmian właśnie żadnych nie wprowadzałem w linkach.
Tutaj jest link z przemienionymi loginami i hasłami

http://rewardsmacro.ga/?key=8788caa2-360&t1=6&help&accounts[0]&log[0]&login[0][email protected]&pass[0]=xxxxK&ufcearn[0]&goufc[0]&vote[0]&media[0]&art[0]&fantasy[0]&bets[0]&league[0]&logt[0]&logint[0]=xxx&passt[0]=xxxxk&retweet[0]&twitt[0]&logoutt[0]&logout[0]&end[0]=4&accounts[1]&log[1]&login[1]=xxx&pass[1]=xxxxK&ufcearn[1]&goufc[1]&vote[1]&media[1]&art[1]&fantasy[1]&bets[1]&league[1]&logt[1]&logint[1]=xxx&passt[1]=xxxxk&retweet[1]&twitt[1]&logoutt[1]&logout[1]&end[1]=4&accounts[2]&log[2]&login[2]=xxx&pass[2]=xxxxK&ufcearn[2]&goufc[2]&vote[2]&media[2]&art[2]&fantasy[2]&bets[2]&league[2]&logt[2]&logint[2]=xxx&passt[2]=xxxxk&retweet[2]&twitt[2]&logoutt[2]&logout[2]&end[2]=4&accounts[3]&log[3]&login[3]=xxx&pass[3]=xxxxK&ufcearn[3]&goufc[3]&vote[3]&media[3]&art[3]&fantasy[3]&bets[3]&league[3]&logt[3]&logint[3]=xxx&passt[3]=xxxxk&retweet[3]&twitt[3]&logoutt[3]&logout[3]&end[3]=4&accounts[4]&log[4]&login[4]=xxx&pass[4]=xxxxK&ufcearn[4]&goufc[4]&vote[4]&media[4]&art[4]&fantasy[4]&bets[4]&league[4]&logt[4]&logint[4]=xxx&passt[4]=xxxxk&retweet[4]&twitt[4]&logoutt[4]&logout[4]&end[4]=4&accounts[5]&log[5]&login[5]=xxx&pass[5]=xxxxK&ufcearn[5]&goufc[5]&vote[5]&media[5]&art[5]&fantasy[5]&bets[5]&league[5]&logt[5]&logint[5]=xxx&passt[5]=xxxxk&retweet[5]&twitt[5]&logoutt[5]&logout[5]&end[5]=4&accounts[6]&log[6]&login[6]=xxx&pass[6]=xxxxK&ufcearn[6]&goufc[6]&vote[6]&media[6]&art[6]&fantasy[6]&bets[6]&league[6]&logt[6]&logint[6]=xxx&passt[6]=xxxxk&retweet[6]&twitt[6]&logoutt[6]&logout[6]&end[6]=1
 
@OD
Nie jestem pro elo master w sprawach UFC, ale szperam gdzie sie da i ew. odpowiedzi moze moglbym tutaj do sprawdzenia wrzucac a potem do makro, gdyby byly prawidlowe?
 
@kamciono5
Jeśli nic nie popsułem to Twoje macro powinno teraz zbierać logi. Przy każdym wejściu na linka powinno Ci się pojawiać "ZAPISANO LOGI (data)". Jak znowu pojawi Ci się ten bug to podaj mi tą datę. Wtedy może wymyślę co jest nie tak.

@MichasQ
Chętnie skorzystam z pomocy, nie tylko jeśli chodzi o trivia, ale również inne ankiety i hashtagi.

Fajnie by było jakby się zgłosiło parę osób, bo jak znowu zacznę pracę na pełen etat to ze mną może być różnie i biednym leniwy ludkom będą przepadać punkty z hashtagów i ankiet. Dodawanie tych rzeczy to na prawdę kilka sekund, no ale muszą być ludzie, którzy je wpiszą.
Na zachętę screen z panelu administracyjnego, to praktycznie cała robota jaka będzie do wykonania:
9BfYPsI.jpg


Ale to może od następnej wersji macra pomożesz (powinna być za jakiś tydzień), bo jeszcze drobne zmiany mogą być w tym panelu.
 
@OD
Możesz na mnie liczyć, może wymienimy się fejsem czy coś i bardzo chętnie pomogę za to, że stworzyłeś i podzieliłeś się macrem :-)

@JanuszWanZant
Januszku, to tylko głupi, nic nie znaczący przykład ;))))
 
  • Like
Reactions: OD
Nie lubię w internetach swoich danych podawać. Przy okazji wersji 1.2 stworze jakiegoś fake maila i poddam go tutaj żebyś Ty i inni chętni do pomocy mogli się odezwać. Ale to za jakiś tydzień, lub dwa jak 1.2 będzie gotowe.
 
jako że miałem trochę problemów z działaniem wielu makr połączonych w jeden napisałem apkę, do której można wrzucić ile się chce makr i będą po kolei wykonywane w nowym oknie przeglądarki, która po 1-2 sekundach jest niewidoczna na naszym ekranie. Aplikacja co 24 godziny od ostatniego wykonywania przez nią makra/makr wyświetla komunikat, że należy odpalić makro i wystarczy nacisnąć 'tak', żeby makro/makra zostało/y uruchomione. Jeśli klikniemy nie, gdyż aktualnie nie chcemy uruchamiać makr/a aplikacja będzie nam o tym przypominać co godzinę.
Aplikacja uruchamia się w trayu(tam gdzie są takie małe ikonki przy zegarze w prawym dolnym rogu) przy każdym włączeniu komputera (oczywiście możemy ją zamknąć klikając na ikonę w trayu prawym i nacisnac 'zamknij'.
Jest ona dosyć prosta więc myślę że nie będzie problemów z obsługą.

Instrukcja:
1. Dodajemy makro/makra w głównym oknie do bazy (możemy w każdej chwili dodać kolejne, lub usunąć aktualne)
2. Naciskamy 'Nabijaj' i zaczyna się uruchamianie makra/makr(możemy to też zrobić klikając w trayu prawym naciskając 'Nabijaj punkty'

Co trzeba posiadać:

- system windows
- przeglądarkę mozilla firefox
- .net framework 4.5 https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=30653

Jeśli ktoś ma tylko jeden link to tak samo może wrzucić go do makra i ta aplikacja będzie co 24 godziny przypominać nam o jego odpaleniu.

Wygląda ona tak:

makr1.jpg


makr2.jpg


Nie sprawdzałem jej na innych komputerach ( jakby były jakieś problemy z działaniem to piszcie).

Tak na szybko robiłem tą apkę, więc jeśli kilka osób będzie z niej korzystać( o ile wgl komuś się przyda) to poprawie ją trochę (nie będzie widać w cale okna przeglądarki przy uruchomieniu na ekranie przy włączeniu, mniej pamięci będzie zzerać itp.)

A i przede wszystkim makra, które dodajemy muszą zamykać kartę po jego wykonaniu.
Czyli oznaczone na końcowym etapie tworzenia makra muszą wyglądać tak:

m3.PNG

Instalator znajduje się pod tym adresem: http://sendfile.es/pokaz/686655---sln2.html

W razie pytań piszcie.
 
  • Like
Reactions: OD
jako że miałem trochę problemów z działaniem wielu makr połączonych w jeden napisałem apkę, do której można wrzucić ile się chce makr i będą po kolei wykonywane w nowym oknie przeglądarki, która po 1-2 sekundach jest niewidoczna na naszym ekranie. Aplikacja co 24 godziny od ostatniego wykonywania przez nią makra/makr wyświetla komunikat, że należy odpalić makro i wystarczy nacisnąć 'tak', żeby makro/makra zostało/y uruchomione. Jeśli klikniemy nie, gdyż aktualnie nie chcemy uruchamiać makr/a aplikacja będzie nam o tym przypominać co godzinę.
Aplikacja uruchamia się w trayu(tam gdzie są takie małe ikonki przy zegarze w prawym dolnym rogu) przy każdym włączeniu komputera (oczywiście możemy ją zamknąć klikając na ikonę w trayu prawym i nacisnac 'zamknij'.
Jest ona dosyć prosta więc myślę że nie będzie problemów z obsługą.

Instrukcja:
1. Dodajemy makro/makra w głównym oknie do bazy (możemy w każdej chwili dodać kolejne, lub usunąć aktualne)
2. Naciskamy 'Nabijaj' i zaczyna się uruchamianie makra/makr(możemy to też zrobić klikając w trayu prawym naciskając 'Nabijaj punkty'

Co trzeba posiadać:

- system windows
- przeglądarkę mozilla firefox
- .net framework 4.5 https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=30653

Jeśli ktoś ma tylko jeden link to tak samo może wrzucić go do makra i ta aplikacja będzie co 24 godziny przypominać nam o jego odpaleniu.

Wygląda ona tak:

View attachment 2465

View attachment 2466

Nie sprawdzałem jej na innych komputerach ( jakby były jakieś problemy z działaniem to piszcie).

Tak na szybko robiłem tą apkę, więc jeśli kilka osób będzie z niej korzystać( o ile wgl komuś się przyda) to poprawie ją trochę (nie będzie widać w cale okna przeglądarki przy uruchomieniu na ekranie przy włączeniu, mniej pamięci będzie zzerać itp.)

A i przede wszystkim makra, które dodajemy muszą zamykać kartę po jego wykonaniu.
Czyli oznaczone na końcowym etapie tworzenia makra muszą wyglądać tak:

View attachment 2467
Instalator znajduje się pod tym adresem: http://sendfile.es/pokaz/686655---sln2.html

W razie pytań piszcie.
jako że miałem trochę problemów z działaniem wielu makr połączonych w jeden napisałem apkę, do której można wrzucić ile się chce makr i będą po kolei wykonywane w nowym oknie przeglądarki, która po 1-2 sekundach jest niewidoczna na naszym ekranie. Aplikacja co 24 godziny od ostatniego wykonywania przez nią makra/makr wyświetla komunikat, że należy odpalić makro i wystarczy nacisnąć 'tak', żeby makro/makra zostało/y uruchomione. Jeśli klikniemy nie, gdyż aktualnie nie chcemy uruchamiać makr/a aplikacja będzie nam o tym przypominać co godzinę.
Aplikacja uruchamia się w trayu(tam gdzie są takie małe ikonki przy zegarze w prawym dolnym rogu) przy każdym włączeniu komputera (oczywiście możemy ją zamknąć klikając na ikonę w trayu prawym i nacisnac 'zamknij'.
Jest ona dosyć prosta więc myślę że nie będzie problemów z obsługą.

Instrukcja:
1. Dodajemy makro/makra w głównym oknie do bazy (możemy w każdej chwili dodać kolejne, lub usunąć aktualne)
2. Naciskamy 'Nabijaj' i zaczyna się uruchamianie makra/makr(możemy to też zrobić klikając w trayu prawym naciskając 'Nabijaj punkty'

Co trzeba posiadać:

- system windows
- przeglądarkę mozilla firefox
- .net framework 4.5 https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=30653

Jeśli ktoś ma tylko jeden link to tak samo może wrzucić go do makra i ta aplikacja będzie co 24 godziny przypominać nam o jego odpaleniu.

Wygląda ona tak:

View attachment 2465

View attachment 2466

Nie sprawdzałem jej na innych komputerach ( jakby były jakieś problemy z działaniem to piszcie).

Tak na szybko robiłem tą apkę, więc jeśli kilka osób będzie z niej korzystać( o ile wgl komuś się przyda) to poprawie ją trochę (nie będzie widać w cale okna przeglądarki przy uruchomieniu na ekranie przy włączeniu, mniej pamięci będzie zzerać itp.)

A i przede wszystkim makra, które dodajemy muszą zamykać kartę po jego wykonaniu.
Czyli oznaczone na końcowym etapie tworzenia makra muszą wyglądać tak:

View attachment 2467
Instalator znajduje się pod tym adresem: http://sendfile.es/pokaz/686655---sln2.html

W razie pytań piszcie.
Hahaha, to prawie jak Macro do Macra, takie rzeczy tylko w Polsce :D
Ja od początku korzystam z Macra dla dwóch kont, kolega dla trzech i nie ma problemów. Podejrzewam, że Twój bug z Macrem dla wielu kont nie dotyczy zbyt dużej liczby osób, natomiast bardzo podoba mi się opcja przypominania :)
 
Pomocy!!! Mam problem z logowaniem się do UFCRewards z mojego laptopa od kilku dni. Z innego kompa nie ma problemów. Przy logowaniu albo mieli i mieli i nic albo wyskakuje taki komunikat:
ufcrewards.jpg
 
Ciekawe
Mail od UFC dzisiejszy:
We have had to make some changes to the program due to the recent discovery of deliberate cheating. We hope that these changes will be temporary as we put measures in place to identify and stop the fraudulent behavior.

Below, you’ll see a list of activities that have been changed:

1. Per the programs Terms & Conditions (which all members accepted when an account is created), each member is allowed only one account. If an individual has multiple accounts, the one with the least amount of activity (based on points or last log-in date) will be the one deactivated.
2. The caps for the following Daily Activities have been reduced: Retweet, Read an article on UFC.com, Watch a UFC Video, Quick Vote on UFC.com, and UFC event Hashtags.
3. We will no longer be extending UFC FIGHT PASS subscriptions. If you are already a UFC FIGHT PASS member, you will need to cancel the existing subscription. Once it is no longer active, you can reactivate using the Promo Code you are provided.
4. All UFC Rewards items that require shipping are now only available to members with a US or Canadian address.
Please visit the Earn tab at UFCRewards.com for more details.

As a reminder, Members shall not attempt to earn Points by any fraudulent means (including without limitation, but using any script, bot or other automated means). If you are not participating in any fraudulent behavior, we thank you for your patience and understanding.
 
Ciekawe
Mail od UFC dzisiejszy:
We have had to make some changes to the program due to the recent discovery of deliberate cheating. We hope that these changes will be temporary as we put measures in place to identify and stop the fraudulent behavior.

Below, you’ll see a list of activities that have been changed:

1. Per the programs Terms & Conditions (which all members accepted when an account is created), each member is allowed only one account. If an individual has multiple accounts, the one with the least amount of activity (based on points or last log-in date) will be the one deactivated.
2. The caps for the following Daily Activities have been reduced: Retweet, Read an article on UFC.com, Watch a UFC Video, Quick Vote on UFC.com, and UFC event Hashtags.
3. We will no longer be extending UFC FIGHT PASS subscriptions. If you are already a UFC FIGHT PASS member, you will need to cancel the existing subscription. Once it is no longer active, you can reactivate using the Promo Code you are provided.
4. All UFC Rewards items that require shipping are now only available to members with a US or Canadian address.
Please visit the Earn tab at UFCRewards.com for more details.

As a reminder, Members shall not attempt to earn Points by any fraudulent means (including without limitation, but using any script, bot or other automated means). If you are not participating in any fraudulent behavior, we thank you for your patience and understanding.
Tak, w drugim wątku już o tym było pisane. Nie wiem czy to chodzi im o nas, ale zablokowałem makro na jakiś czas. Zobaczymy co dalej. Poprosiłem też administracje o zablokowanie tego tematu dla niezarejestrowanych.
 
Właśnie widziałem drugi wątek. Myślę że nie o nas bo aż chyba taką siłą nie byliśmy...?
Najgorsze dla mnie jest to że punkty ciułałem na Fight Passa miesięcznego i kupowałem go co jakiś czas a teraz w nagrodach jest tylko roczny! :(
 
@OD
Bardzo madra decyzja, aczkolwiek wiesz, ze nie problem sie zalogowac, translate i heja... no jestem w mega szoku, naprawde, czyzby rewards podpisal umowe z reebokiem? bo az tyle kasy na wysylke i prezenty szlo?
 
@OD
Bardzo madra decyzja, aczkolwiek wiesz, ze nie problem sie zalogowac, translate i heja... no jestem w mega szoku, naprawde, czyzby rewards podpisal umowe z reebokiem? bo az tyle kasy na wysylke i prezenty szlo?
Admini już się zgodzili, że warto taką blokadę nałożyć zarówno na ten wątek jak również na ten drugi. Tylko jeszcze nie wiadomo czy podołają technicznie.
Poza tym rozważam nałożenie blokady na stronie makra dla ludków ze stanów. Druga opcja jeszcze to wprowadzenie systemu zaproszeń jak na mma tracker. W sensie, że tylko zaproszeni będą mogli korzystać ze strony makra.

Jakoś nie wydaje mi się, żeby chodziło im o nas, ale nie zaszkodzi takie zmiany wprowadzić. W każdym razie ja czekam jak się sprawa rozwinie i póki co się nie martwię na zapas i innym też to polecam, bo widzę, że niektórzy strasznie panikują :lol:
 
Coscie narobili najlepszego?

"The Rewards fraud was international which is why we stopped shipping outside US/CA. We are working to identify and resolve."

:D Polak potrafi :)
 
  • Like
Reactions: OD
Admini już się zgodzili, że warto taką blokadę nałożyć zarówno na ten wątek jak również na ten drugi. Tylko jeszcze nie wiadomo czy podołają technicznie.
Poza tym rozważam nałożenie blokady na stronie makra dla ludków ze stanów. Druga opcja jeszcze to wprowadzenie systemu zaproszeń jak na mma tracker. W sensie, że tylko zaproszeni będą mogli korzystać ze strony makra.

Jakoś nie wydaje mi się, żeby chodziło im o nas, ale nie zaszkodzi takie zmiany wprowadzić. W każdym razie ja czekam jak się sprawa rozwinie i póki co się nie martwię na zapas i innym też to polecam, bo widzę, że niektórzy strasznie panikują :lol:
OD, macro ma jakąś przerwę w działaniu? Bo taki mam komunikat jak próbuje odpalić
 
Back
Top