Bez wysiłku i za darmo: ufc fightpass, rekawice z podpisami itd. czyli UFC Rewards Macro

Przyda się, bo ostatnio słabo z klikaniem u mnie było. Na firefoxie wszystko działa jak należy, tylko mi typy pozmieniało :crazy: :D
 
  • Like
Reactions: OD
@kaczka41 i lajkowicze @kapusta @Matszo92
Ale co chcielibyście wiedzieć, bo nie rozumiem :D Jak macie więcej kont to przy wypełnianiu formularza klikacie "Dodaj kolejne konto". Jedno macro może obsłużyć do 10 kont ufc rewards/twitter. Ja sam obsługuje 2 konta jednym macrem, i myślę nad założeniem trzeciego.
 
Nie wiem czy dobrze zauważyłem, ale mimo odznaczenia opcji logowania do Pick'em i Tworzenia typów (co chcę ręcznie robić), program zmienił mi typy auotmatycznie.

Tak czy siak, dzięki @OD, mega robota!

EDIT: Mogę jednak być w błędzie i loguje mi się na Pick'em, zeby tworzyć ligę. Tą opcję też musze wyłączyć zaraz. I wtedy już raczej nie powinno ładować się wcale Pick'em?
No i z tego co widzę, to zliczyło mi tylko 1 hash i 1 tweet.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: OD
@OD ja nic zwiazanego z tematem. Lubie humor Kaczego i zawsze mnie śmieszy troche ze dorosłemu chłopu chce sie bawić w kilka kont i rozne głupoty. Ale zarazem napawa nadzieją na przyszłość ze ja w jego wieku tez bede miał głupoty w głowie a nie tylko praca dzieci dom :)


edit. i przeraza mnie troche wizja Kaczego na makro na 100 kontach tu :)
 
@OD ja nic zwiazanego z tematem. Lubie humor Kaczego i zawsze mnie śmieszy troche ze dorosłemu chłopu chce sie bawić w kilka kont i rozne głupoty. Ale zarazem napawa nadzieją na przyszłość ze ja w jego wieku tez bede miał głupoty w głowie a nie tylko praca dzieci dom :)

Piona Ziomuś
 
Nie wiem czy dobrze zauważyłem, ale mimo odznaczenia opcji logowania do Pick'em i Tworzenia typów (co chcę ręcznie robić), program zmienił mi typy auotmatycznie.

Tak czy siak, dzięki @OD, mega robota!

EDIT: Mogę jednak być w błędzie i loguje mi się na Pick'em, zeby tworzyć ligę. Tą opcję też musze wyłączyć zaraz. I wtedy już raczej nie powinno ładować się wcale Pick'em?
No i z tego co widzę, to zliczyło mi tylko 1 hash i 1 tweet.
Zalogowało Ci się zapewne tylko po to żeby ligę utworzyć. To działa tak:
"Zaloguj do UFC Fantasy + kliknij SAVE" - jak to zaznaczysz to co tydzień wchodzi i klika save (tak jakbyś typował), ale nie zmienia Ci typów. Za samo kliknięcie save masz to 10pkt tygodniowo.
"Wytypuj walki" - Jak to zaznaczysz to przed kliknięciem save zmieni Ci typy.

Co do twittów i retweetów to mi zawsze daje wszystkie pkt, ale w różnej kolejności na tej liście i chyba nie zawsze od razu. Jeśli Ci nie dało to upewnij się czy macro wysłało na pewno dwa twitty i dwa razy rettwetowało. Może jakiś bug się w końcu pokazał ;) Wydaje mi się, że twittowanie działa tylko jeśli przeglądarka jest na wierzchu i nic się z tym nie da zrobić. To jest jedyna funkcja, która być może tego wymaga do działania, przy pozostałych możecie nawet zminimalizować okienko.

@kaczka41 oj ja głupi się nie domyśliłem :(
Spoko, zrobi się jakiegoś kaczkobota :crazy:
 
@OD niniejszym mianuję Cię do użytkownika stulecia Cohones. Super robota. Jako, żem leniwiec to przestałem klikać po tygodniu. Twój pomysł i skrypt to mistrzostwo świata!

No właśnie - tak sobie pomyślałem, że w tym rozwiązaniu oddaje się dane takie jak loginy i hasła twórcy makra. Czy to jest jakoś szyfrowane?
Mam podobne przekonania jak Ty. Zainstalowałem więc sobie iMacros pod IE i nagrałem swoje własne makro. W 1h z drobnymi poprawkami możesz się uniezależnić od przekazywania swoich danych. W samym oprogramowaniu możesz włączyć szyfrowanie i Twoje hasło w pliku tekstowym jest w postaci zaszyfrowanej. Nawet jak utracisz plik to nikt nie pozna Twojego hasła, a po jego zmianie nikt nie dostanie się na Twoje konto.
 
  • Like
Reactions: OD
UPDATE
Mamy nową wersję – UFC Rewards Macro 1.1!
Naprawiłem buga w Chrome, błąd sam się pojawił znikąd, ale takie uroki imacros (dla chrome w wersja beta). Nie wiem jak u Was, ale mi na chrome się dużo szybciej wczytują strony, zwłaszcza te, które mają flashowe elementy, czyli prawie wszystkie strony UFC.

Mamy też nową funkcję. Automatyczne klikanie w strony charytatywne! Pomyślałem, że skoro codziennie macro wykonuje za Was pracę związaną z ufc rewards, to równie dobrze może za Was pomagać głodującym ;) Pomagaj, bez wysiłku!
Aktualnie obsługujemy 4 strony: pajacyk.pl, okruszek.org.pl, hungrychildren.com, pmiska.pl Jeśli chcecie to dodamy więcej, podajcie jakie.

Nie twórzcie nowego macra tylko po to żeby dodać nową funkcję. Zamiast tego dodajcie „&help” do Waszego linka (może być na samym końcu).

Panowie, potrzebni są admini UFCRM. Mnie nie będzie codziennie, a potem leniwe cohonesiaki nie będą dostawały punktów za twitty, typy i ankiety :) To nie jest dużo pracy, zrobiłem odpowiedni panel administracyjny. Poza tym admini będą testować nowe usprawnienia i czasem może inne zadania, ale myślę, że nie będzie to zajmujące.

Ciekawostka: Na tę chwilę zostało utworzonych 115 Macr dla 122 kont ufcrewards! (Co macie tak mało multikont?) Razem z UFCRM zarobiliście około 24405 punktów! Warto zaznaczyć, że niektórzy pierwszego dnia odpalili jedno macro np. 5 razy, więc liczba punktów jest zawyżona.

@Mateusz Smoter dodaj proszę do pierwszego posta na końcu to co poniżej (Ciebie męczę, bo polubiłeś temat jako jedyny z moderatorów, więc może korzystasz z macra ;)
UPDATE (11.12.2015)
Dodano nową funkcję - „Wejdź na strony charytatywne”. Razem z nami pomagaj bez wysiłku!
 
Done, nie korzystam ale fajnie że pomagasz tutaj ziomeczkom.
 
  • Like
Reactions: OD
Ja włączałem po 3 razy, zeby upewnić się czy działa, potem źle wpisałem hasło itd :D Ostatecznie dzisiaj mam zrobione dobrze zakładkę, jeszcze do pierwszej wersji. Dopóki działa mi na Mozilli, to nic nie zmieniam.
 
Ja włączałem po 3 razy, zeby upewnić się czy działa, potem źle wpisałem hasło itd :D Ostatecznie dzisiaj mam zrobione dobrze zakładkę, jeszcze do pierwszej wersji. Dopóki działa mi na Mozilli, to nic nie zmieniam.
Nowa wersja też Cię już obejmuje, nie da się korzystać z 1.0 :) Nie musisz generować Macra ponownie. Jeśli chcesz korzystać z tej nowej funkcji to zedytuj swoją zakładkę i dodaj "&help" do URL (np. na samym końcu). No chyba, że nie chcesz dokarmiać biednych dzieci :cry:

hej a mam pytanie dałoby radę zrobić wersje dla opery?
Nie da rady, bo nie ma iMacros dla opery. Developerzy mają to w planach, ale na Twoje nieszczęście ich definicja zwrotu "na dniach" jest podobna do @defthomas 'owej http://forum.imacros.net/viewtopic.php?f=2&t=11805 :D
 
Obrobienie jednego konta zajmuje, hmm, 1,5 min? Nie nazwałbym tego wysiłkiem. :D
 
Obrobienie jednego konta zajmuje, hmm, 1,5 min? Nie nazwałbym tego wysiłkiem. :D
Pamiętam kiedyś sprawdziłem ile mi to zajmuje. Bez stopera, ale patrząc na zegar jak zacząłem i skończyłem. Łącznie z tym logowaniem się wszędzie, typowaniem gali, zakładaniem ligi, twittowaniem i jakąś tam ankietą w Earn zajęło mi to jakieś 7minut. Ktoś ma 3 konta to już jest ponad 20 cholernie monotonnych, nudnych minut. To właśnie wtedy stwierdziłem, że pierdole, robię macro

A teraz jeszcze macro mi dokarmia dzieci i zwierzaczki :dance: A do tej pory ciągle o tym zapominałem i w dodatku, jeśli już to wchodziłem tylko na pajacyka, bo na więcej się nie chciało.
 
Daję lajka na wyrost, bo nigdy nie chciało mi się w to bawić, ale teraz będę musiał przysiąść porejestrować się gdzie trzeba i zaczynam zbieranie punktów :lol: jakby nawet mieli mnie zbanować to płakać nie będę, bo i tak do tej pory mi się nie chciało. Dzięki za fajną robotę
 
  • Like
Reactions: OD
Dzięki wielkie za ten programik - świetna rzecz. Nigdy nie chciało mi się tego wszystkiego klikać, a dzięki temu macro odświeżyłem sobie UFC Rewards i dozbierałem punkciki na dzisiejsze PPV w HD na UFC.tv - perfect timing :)
 
  • Like
Reactions: OD
Nie macie problemów z ankietą na stronie ufc? Wydaje się, że codziennie to inna ramka. Raz jest 8, innym razem 9 lub 10.
 
Toć ja o kontach na Cohones przeca :)))

instalujesz wtyczke "hola" zmieniasz IP na inny kraj i wpierdalasz sie oknem :fly:

____________________________________________________________

panie @OD

wszystko ok tylko na Chrome nie smiga, jak zyc ?
hpsisdldrblsjiufndfaawskmerfwxodgizdizrufmrexgcpeqcmjajpefdaypfdyejjfmfwjznjsuejomptlecwtuyeytfzjszo
 
instalujesz wtyczke "hola" zmieniasz IP na inny kraj i wpierdalasz sie oknem :fly:

____________________________________________________________

panie @OD

wszystko ok tylko na Chrome nie smiga, jak zyc ?
hpsisdldrblsjiufndfaawskmerfwxodgizdizrufmrexgcpeqcmjajpefdaypfdyejjfmfwjznjsuejomptlecwtuyeytfzjszo
Właśnie sprawdziłem, mi na chrome działa. Kiedy Ci coś takiego wyskakuje? NETWORK_FILED - to mi nie wygląda na problem macra.
 
Przy probie dodania dodatku do przegladarki
Nie mam pojęcia jak Ci pomóc, nigdy nie miałem problemu z zainstalowaniem dodatków do przeglądarek. Na pewno sprawdź czy masz aktualnego Chrome. Wpisz w google "imacros chrome" i spróbuj może z innego źródła zainstalować. Network filed może wskazywać, że akurat w chwili gdy klikałeś "Dodaj do chrome" to internet się zawiesił albo jakiś antywirus Ci zablokował połączenie, ciężko powiedzieć gdzie jest problem.
 
Na FF smiga, wiec mowisz ze Chrome zardzewiale zobaczymy pozyjemy.Jeszcze by sie przydal dodatek do IE..
 
Back
Top