Bez wysiłku i za darmo: ufc fightpass, rekawice z podpisami itd. czyli UFC Rewards Macro

Crowd-4a.gif


Wspólnie zdobyliśmy już ponad 100 tysięcy punktów!

Razem stać nas na wysłanie kogoś żeby postał sobie na ważeniu, albo na 4 randki z ring girls
:crazy:
 
Niestety ale dostaję punkty tylko za logowanie i tweet czyli 20-25 dziennie tylko. Czy można to jakoś naprawić?
 
Niestety ale dostaję punkty tylko za logowanie i tweet czyli 20-25 dziennie tylko. Czy można to jakoś naprawić?
Opisz może dokładniej problem. Macro Ci nie wchodzi w filmiki, artykuły, nie typuje itd. Czy też robi to wszystko, ale nie dostajesz punktów? Bo jeśli robi to co robić powinno to nie wiem jak mogę pomóc. Ja przed chwilą uruchomiłem i wszystko działa, punkty spływają. Jeśli korzystasz z Chrome to może sprawdź na FF czy działa.
 
Puszczam na ff i chrome. macro wchodzi na stronki i filmiki ale punkty jak to powiedziałeś nie spływają :/
Ja odpaliłem sobie historię na ufc rewards to tylko jednego dnia dostałem punkty za ankiety, newsy itp. W pozostałych przypadkach nie dostaję.
 
Puszczam na ff i chrome. macro wchodzi na stronki i filmiki ale punkty jak to powiedziałeś nie spływają :/
Ja odpaliłem sobie historię na ufc rewards to tylko jednego dnia dostałem punkty za ankiety, newsy itp. W pozostałych przypadkach nie dostaję.
Może w takim razie masz powolny internet i/lub przeglądarkę przez co stronki Ci się za wolno ładują.

Przy generowaniu macra kliknij w "Ustawienia dodatkowe" i tam zwiększ "Jak długo czekać na wczytanie filmików/artykułów" z 10 na więcej. Zamiast tego możesz po prostu dopisać do swojego linka &t2=LICZBA. Możesz zwiększyć też "Jak długo czekać na wczytanie pozostałych stron" (&t3=LICZBA).

Dla wygody możesz też ustawić macro tak żeby się nie wylogowało, nie zamykało karty i na koniec przechodziło do ufc rewards. Dzięki temu po zakończeniu pracy będziesz od razu widział za co dostałeś pkt.

Daj znać czy pomogło, co do pkt za ankiety na ufc.com to pamiętaj że dostajesz za to 5 pkt tylko 3 razy w tygodniu, więc nie codziennie pkt za to wpada.
 
Zwiększałem już czas i nic - internet mam 10 mega także ogarnia. Zauważyłem, że jak sam nawet wejdę (po zalogowaniu oczywiście) na ufc.com w jakiś artykuł albo video to nie dostaję pointsów :/ Jaka może być tego przyczyna?

poniżęj jak biednie wygląda moja historia punktów.

<a href=http://zapodaj.net/344a5aa441481.png.html>Przechwytywanie
To trzeba było tak od razu. Z góry założyłem, że sprawdziłeś, że jak sam wchodzisz to pkt nalicza.

Może napisz do administracji ufc rewards. Tylko nie wspominaj o naszym macro :crazy:

Jedyne co mi przychodzi do głowy to sprawdź czy masz włączony flash, javascript, wyłącz jakieś dodatki blokujące reklamy. Byłbym bardzo zdziwiony gdyby pomogło, ale już widziałem jak blokada reklam blokowała ramkę, która reklamą nie była.
 
To trzeba było tak od razu. Z góry założyłem, że sprawdziłeś, że jak sam wchodzisz to pkt nalicza.

Może napisz do administracji ufc rewards. Tylko nie wspominaj o naszym macro :crazy:

Jedyne co mi przychodzi do głowy to sprawdź czy masz włączony flash, javascript, wyłącz jakieś dodatki blokujące reklamy. Byłbym bardzo zdziwiony gdyby pomogło, ale już widziałem jak blokada reklam blokowała ramkę, która reklamą nie była.
Bez kitu, mam zainstalowanego AdFendera i to blokowało zdobywanie punktów (ten jeden raz jak mi naliczyło aktualizował się - Sherlock :)). Dzięki i pozdrawiam :beer:
 
  • Like
Reactions: OD
Zajebiste!!! Już dawno dałem sobie spokój z codziennym wchodzeniem... Nie potrzebuje nagród tylko FP biorę za punkty więc się na pewno przyda...
Jeszcze raz dzięki :)
 
  • Like
Reactions: OD
Mi też ostatnio punktów za retweety nie dodało. Uruchomiłem macro jeszcze raz i wtedy już dostałem normalnie.

Właśnie mi dodało po szóstym włączeniu makra dziś. Nie wiem na pewno czy to o to chodzi, ale może jak UFC nie da nowych tweetów to makro nie ma co retweetować? Trzeba być czujnym ;-)
 
Właśnie mi dodało po szóstym włączeniu makra dziś. Nie wiem na pewno czy to o to chodzi, ale może jak UFC nie da nowych tweetów to makro nie ma co retweetować? Trzeba być czujnym ;-)
Jeśli włączysz macro drugi raz i UFC nie zdąży dodać w tym czasie nowych tweetów to macro zamiast retweetnąć usunie poprzednie retweety (wtedy znikną poprzednio zdobyte pkt). Nigdy nie miałem tego problemu, bo UFC mnóstwo twittuje, a ja nie uruchamiam UFCRM kilka razy na dzień.

Macro możesz w każdej chwili wyłączyć/zatrzymać, więc jeśli drugi raz je odpalasz z jakiegoś powodu to możesz skorzystać z tych opcji gdy już dojdzie do twittera.
 
Jeśli włączysz macro drugi raz i UFC nie zdąży dodać w tym czasie nowych tweetów to macro zamiast retweetnąć usunie poprzednie retweety (wtedy znikną poprzednio zdobyte pkt). Nigdy nie miałem tego problemu, bo UFC mnóstwo twittuje, a ja nie uruchamiam UFCRM kilka razy na dzień.

Macro możesz w każdej chwili wyłączyć/zatrzymać, więc jeśli drugi raz je odpalasz z jakiegoś powodu to możesz skorzystać z tych opcji gdy już dojdzie do twittera.

O tego że znikają punkty za usunięte retweety to nie wiedziałem. Tym bardziej teraz trzeba uważać co się robi.
 
Witam wszystkich.
Mam kilka pytań apropo makro i ufc rewards ogólnie, bo teraz dopiero wyczaiłem temat
1) Czy da się zrobić, żeby makro nie odpalało się za każdym razem jak włączam przeglądarkę, tylko wtedy kiedy kliknę makro ?
2) Skąd wszyscy mają tyle punktów, że co chwilę zamawiają jakieś rękawice, ramki czy Bóg wie co ? Multi czy zbierają już od długiego czasu ?
3) Apropo multi :D Wysyłają rzeczy jak są zamawiane z multi ? Jeśli tak, to robicie jakieś kombinacje typu zmienne IP czy coś ?
4) Makro ma coś problem z twitterem ? Bo nie chciało mi rettwitować ?
5) Pas UFC jest cały czas dostępny w nagrodach ? Bo przyznam szczerze, że to jedyna nagroda, która mnie interesuje, choć wiem, że zbierałbym na niego w pierona i ciut ciut, ale nie niszczcie marzeń :D
 
1 Przecież musisz wejść w linka, żeby macro Ci się uruchomiło. Nie wiem czemu Ci się odpala po włączeniu przeglądarki :arch:
2 Obie teorie prawidłowe
3 Ponoć nie ma problemu, niektórzy zmienią IP, inni się nie przejmują, nikt nie został zbanowany. Przecież w domu może być kilku fanów UFC.
4 Nie ma problemu z twitterem, może odpaliłeś macro drugi raz i zamiast retweetnąć zabrało Ci poprzednie retweety.
5 Nie wiem, nie chce mi się patrzyć. Przecież możesz sobie sam sprawdzić w "Redeem".
 
@Mysciak
Ja jade na XXX kontach bo rodzina duza, pytalem sie mejlowo ufc rewards i nie maja nic przeciwko, jade na jednym IP, jedynie ciasteczka czyszcze :)
Też na pas chciałem zbierać, ale wymiękłem... :(( Chodzilbym z nim non stop, srał, kąpał i jadł.. :)
Co do włączania makra to czasami jak nie pozwole mu skończyć to po ponownym włączeniu chce kończyć :)

P.s. THX za macro bracie :o) once again
 
  • Like
Reactions: OD
Ja jade na XXX kontach bo rodzina duza, pytalem sie mejlowo ufc rewards i nie maja nic przeciwko, jade na jednym IP, jedynie ciasteczka czyszcze :)
...
Zamawiałeś już jakieś nagrody? Z różnych kont na jeden adres nie ma problemu?
 
@OD wiesz może czy można zapętlić makra jeśli ktoś ma x kont (chodzi mi o to żeby odtwarzało makro1 po skończeniu pracy makro2 itd.) ?
 
Back
Top