Błąd na cohones

Pytanie z pozycji telefonu nie mam opcji dodawania emotek czy pogrubiania tekstu. Ten cały panel jest nie dostępny.
Pewnie coś przez przypadek przycisnąłem tylko co :facepalm:
 
Pytanie z pozycji telefonu nie mam opcji dodawania emotek czy pogrubiania tekstu. Ten cały panel jest nie dostępny.
Pewnie coś przez przypadek przycisnąłem tylko co :facepalm:
Jak piszesz post to w oknie po prawej stronie jest coś takiego "[ ]" - Toggle BB code, zaznacz/odznacz i powinno być ok.
 
Znowu ktoś grzebie w oku saurona :boystop:
Screenshot_20220329-131857.png
 
Przez caly weekend nie moglem sie zalogowac, wylogowalo mnie i z kompa i z telefonu, a przy probie przypomnienia hasla mialem takie cus
Zreszta dalej jest, o co chodzi?
 

Attachments

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    608 KB · Views: 16
Jak założyć konto na cohones?
Znajomy chce założyć i nie może, chciałem mu pomóc ale nie wiem jak.
Jak ja tu zrobiłem konto? :crazy:
 
Właśnie sprawdziłem. Zupełnie inny dostawca niż poprzednio. Inny komputer i ponownie:

Error 503 Backend fetch failed​

Backend fetch failed

Guru Meditation:​

XID: 65217231


Varnish cache server

Z telefonu (GSM), identycznie... ale! W temacie o srowidzie - działa z telefonu.
--------
@Dzihados edit:
z kompa ten na srowidowym temacie działa. "Polityka" nie działa. @Karateka@ nie dość, że serwery spalił to teraz jeszcze temat blokuje :confused:

Wow.

Zrestartowałem wszystko, ale nie sadze by to pomoglo. Na moje to cos z siecia/ cache,....

Nie wiem jak to ugryzc, moze przez chwile inna przegladarka?
 
Wow.

Zrestartowałem wszystko, ale nie sadze by to pomoglo. Na moje to cos z siecia/ cache,....

Nie wiem jak to ugryzc, moze przez chwile inna przegladarka?
Mam tak samo jak @klocuniek
Wyszukiwanie postów innych userow działa, a szukanie karatekowca czasem coś pokaże ale zazwyczaj wywala ten błąd 503.
Tak dumam, może to przez znak @ w jego nazwie usera coś?

Tak wiem że problem dotyczy cache, no ale różne chochliki się widuje :confused:
 
"U mnie działa", serio. @VitoC @klocuniek

Nawet w incognito, jako niezalogowany.

Ten błąd macie "natychmiast" czy po iluś tam sekundach czekania na odpowiedź serwera?
 
Back
Top