Błąd na cohones

"U mnie działa", serio. @VitoC @klocuniek

Nawet w incognito, jako niezalogowany.

Ten błąd macie "natychmiast" czy po iluś tam sekundach czekania na odpowiedź serwera?
Po ok 5 sekundach. Ponownie sprawdziłem dosłownie przed chwilą.
wywala blad czesto przy pierwszym wyszukiwaniu, zrobisz wstecz, klikniesz znow szukaj i szuka normalnie.
Po sześciu "wsteczach" i klików w szukaj wciąż to samo (firefox i chrome), czyli:

Error 503 Backend fetch failed​

Backend fetch failed

Guru Meditation:​

XID: 14635182


Varnish cache server
-----------
Przed chwilą sprawdziłem z telefonu po wyłączeniu wi-fi i skorzystaniu z neta operatora - to samo :sad:
 
Po ok 5 sekundach. Ponownie sprawdziłem dosłownie przed chwilą.

Po sześciu "wsteczach" i klików w szukaj wciąż to samo (firefox i chrome), czyli:

Error 503 Backend fetch failed​

Backend fetch failed

Guru Meditation:​

XID: 14635182


Varnish cache server
W takim razie musisz sprawdzić bebechy :roberteyeblinking:
 
Ja z Brave korzystam i polecam
Zainstalowałem właśnie Brave. To samo i również po pięciu sekundach, spróbuję wsteczować... po czterech wsteczach poddałem się, wciąż to samo
--------
@Roshi
wpisałem swój nick - działa, Twój - również działa... karateka nie działa (brave)
 
Chcesz żeby Cohones przestalo istnieć!?
::really::
WSZYSTKO DZIAŁA ZAJEBIŚCIE!
:werdum:
Wyszukiwanie postów innych userow działa, a szukanie karatekowca czasem coś pokaże ale zazwyczaj wywala ten błąd 503.
Sprawdziłem szplina, anżeja, siebie i Ciebie Roshi - działamy. Karateka nie... ale @Dzihados Ty też nie działasz! O co cho!? :zakręcony:
--------------------
@Dzihados sprawdziłem Ciebie raz jeszcze i zadziałałeś! Ale tutaj, nie na polityce. A dla tego tematu odpowiedź po wpisaniu karateki była:

Cohones​

No results found.

czyli prawidłowo, bo chyba tu nie pisał. Sprawdzę ponownie politykę (cały czas jestem na brave)
 
Last edited:
wtf

u mnie rzeczywiscie sie zdarza, ze przy szukaniu (jakimkolwiek) za pierwszym razem jest blad (bo sa ustawione krotkie czasy odpowiedzi i po prostu i cos co zajmuje wiecej niz kilka sekund uznawane jest za stracone i load balancer zrywa polaczenie), ale potem baza ma to w cache i to samo zapytanie wyplute w pol sekundy.

Byc moze chodzi o ilosc postów w danym temacie, inaczej to nie wiem. Mimo wszystko za drugim razem powinno wyszukiwac, bo juz w cache powinno byc.

EDIT:
Szkoda ze szukanie jest tylko POST a nie GET, bo mozna by tu wrzucac testowe urle do wyszukiwania

EDIT:
a masz go moze w ignorach?

EDIT:
ja wrzucilem wszystkie posty karateki, bez przydzielonego tematu i nawet za pierwszym razem jest ok

EDIT:
Lol, przy ustawieniu tylko wątku w polityce ja tez mam 503 :) i to kilka razy pod rząd, ale za którymś razem poszło, spróbuj kilka razy co parę sekund.

Teoretycznie mógłbym wydłużyć czas odpowiedzi load balancera, no ale wolałbym nie mieć długich requestów bo to potem podczas gali z pudzianem może mieć złe efekty, geometrycznie ilość na raz obsługiwanych idzie w górę...
 
Last edited:
Byc moze chodzi o ilosc postów w danym temacie, inaczej to nie wiem. Mimo wszystko za drugim razem powinno wyszukiwac, bo juz w cache powinno byc.
W srowidowym temacie mam prawie 700 postów i działam ale w porównaniu do polityki i ilości postów karateki, a tym bardziej Twoich to kropla w morzu, obaj nie działacie nawet po "wsteczach" (na kompie w domu i w robocie, na telefonie też nie)
-----
@Dzihados
bo sa ustawione krotkie czasy odpowiedzi i po prostu i cos co zajmuje wiecej niz kilka sekund uznawane jest za stracone
Na serwerze tak jest ustawione?
-------
a masz go moze w ignorach?
Nikogo nie mam w ignorach. Jestem za usunięciem tej opcji ;)
 
Lol, przy ustawieniu tylko wątku w polityce ja tez mam 503 :) i to kilka razy pod rząd, ale za którymś razem poszło, spróbuj kilka razy co parę sekund.
Właśnie próbuje od jakiegoś czasu. Jaką metodę obrałeś, dawałeś wstecz, czekałeś kilka sekund i znowu dawałeś Search? Tak próbowałem siedem razy, po każdym razie ok 8-10 sekund czekałem i wciąż to samo
------
@Dzihados Sprawdzam teraz tylko Ciebie, bo nick karateki nie przywołuje jakichkolwiek pozytywnych odruchów ;)
 
kot biega po klawie czasami i stąd... ale po 60 sekundach zwykle naprawiam JEGO błędy.
--------------
@Dzihados
Przy kliknięciu w refresch masz taki komunikat?
acf8453817db5.bmp
 
Last edited:
O kurde, właśnie zauważyłem, że jednak dwa razy przebiegł i kurna zawsze przy tym wyrazie, zdążyłem pierwszy jego błąd poprawić, drugiego nie zauważyłem. Szelma
OdświeŻam, odświeŻam i... wciąż to samo:sad:
---------
@Dzihados - oczywiście czekam po kilka sekund, nic. Robisz to z sobą na polityce? ;) >search<, zmiana z Everywhere na "This Thread", w miejscu "By" (Memmber), wpisuję Dzih, podpowiada twój nick, klikam, pojawia się Dzihados - daję >search< na dole, po ok. 4-5 sekundach 503, odświeżanie nic nie daje, wstecze również nie
----------
@Dzihados jest! Wskoczyło! Po kilkunastu razach!
 
Last edited:
O kurde, właśnie zauważyłem, że jednak dwa razy przebiegł i kurna zawsze przy tym wyrazie, zdążyłem pierwszy jego błąd poprawić, drugiego nie zauważyłem. Szelma
OdświeŻam, odświeŻam i... wciąż to samo:sad:
---------
@Dzihados - oczywiście czekam po kilka sekund, nic. Robisz to z sobą na polityce? ;) >search<, zmiana z Everywhere na "This Thread", w miejscu "By" (Memmber), wpisuję Dzih, podpowiada twój nick, klikam, pojawia się Dzihados - daję >search< na dole, po ok. 4-5 sekundach 503, odświeżanie nic nie daje, wstecze również nie
----------
@Dzihados jest! Wskoczyło! Po kilkunastu razach!
zwiekszylem z 5s do 10s na Varnishu, zobacz teraz.

EDIT
Ale tak czy siak dzialalo na mnie, tylko za ktoryms razem...
 
zwiekszylem z 5s do 10s na Varnishu, zobacz teraz
Edytowałem wyżej. Po kilkunastu razach wskoczyło. Sprawdzę raz jeszcze, być może wskoczy od razu. Tak! Wskoczyło za pierwszym razem, czyli Varnish
------
Edit:
@Dzihados teraz to nawet karateka od razu wyskakuje!
::clintdis::
:lol:
------------------------
Nie będzie to sprawiało problemów przy galach z pudzianem?
 
Back
Top