Błąd na cohones

Nie ładują mi posty z twiterra, działają wszędzie tylko nie na cohones, korzystam z przeglądarki "brave", sprawdziłem też na "chrome" I jest to samo.
Jest szansa że to kaprys mojego telefonu, ale może jednak nie, i jest jakiś sposób żeby to naprawić, wydaje mi się że kiedyś ktoś inny miał taki problem i to jakoś naprawił.
@Dzihados możesz spróbować pomóc? Masz jakiś pomysł?
 
Nie ładują mi posty z twiterra, działają wszędzie tylko nie na cohones, korzystam z przeglądarki "brave", sprawdziłem też na "chrome" I jest to samo.
Jest szansa że to kaprys mojego telefonu, ale może jednak nie, i jest jakiś sposób żeby to naprawić, wydaje mi się że kiedyś ktoś inny miał taki problem i to jakoś naprawił.
@Dzihados możesz spróbować pomóc? Masz jakiś pomysł?
U mnie jest to samo na telefonie, mam nadzieje ze to jakis blad twittera a nie po naszej stronie. Lukne na to.
 
Nie ładują mi posty z twiterra, działają wszędzie tylko nie na cohones, korzystam z przeglądarki "brave", sprawdziłem też na "chrome" I jest to samo.
Jest szansa że to kaprys mojego telefonu, ale może jednak nie, i jest jakiś sposób żeby to naprawić, wydaje mi się że kiedyś ktoś inny miał taki problem i to jakoś naprawił.
@Dzihados możesz spróbować pomóc? Masz jakiś pomysł?
Mam to samo kolego od dziś, czyli to nie tel. na BRAVE, a wrzuciłem na WhattsApp działa, na przeglądarce Kiwi też nie działa...
Screenshot_2023-12-16-11-43-14-787~2.jpg

Nie widzi wrzuconego posta... zrzut z Kiwi
 
U mnie jest to samo na telefonie, mam nadzieje ze to jakis blad twittera a nie po naszej stronie. Lukne na to.
Błąd Twittera. Odkąd Elon rządzi co jakiś czas nie wyświetla linków na zewnątrz prawidłowo. Przykładowo swego czasu na Onecie patrzyłem artykuł i był odnosząc się do ćwierka czyjegoś i tegoż tweeta nie było widać
 
Błąd Twittera. Odkąd Elon rządzi co jakiś czas nie wyświetla linków na zewnątrz prawidłowo. Przykładowo swego czasu na Onecie patrzyłem artykuł i był odnosząc się do ćwierka czyjegoś i tegoż tweeta nie było widać
Screenshot_2023-12-16-11-29-15-409~2.jpg

Takie coś mi się wyświetla na Squawker (na zamienniku TT)
Elon ty miliarderze...
:nono: :siara: :jimcarrey:
 
Screenshot_2023-12-16-14-08-50-262~2.jpg

X Pro to zaawansowane narzędzie użytkownika dla X.
Abonenci premium mogą uzyskać dostęp do X Pro na pasku bocznym w Internecie
- talie (organizuj swoje kolumny w oddzielne obszary robocze)
- pełny kompozytor postów (wątki, media itp.)
- zaawansowane wyszukiwanie
- obraz w obrazie wideo podczas przewijania innych kolumn

Ciekawe czy pojawienie się X Pro miało na to wpływ co się dzieje teraz...
:benny: :boss: :roberteyeblinking:
 
A, czyli każdy ma ten problem z tymi tweetami że cały czas jest loading post, w takim razie na spokojnie, tylko Dzihados się musi martwić :awesome:
 
Mam wyłączoną widoczność jaki temat ostatni oglądałem i czy jestem online, a jednak to widać.
@Dzihados kierowniku pomożesz?
View attachment 87882
Ja mam odznaczone maile, a dostaje na maila tysiące maili z MMA rocks, zaznaczalem i odznaczalem kilka razy w te i na zad, i tak mi kurwa wysyła powiadomienia jak ktoś mi lajka da, skrzynka do wyjebania.
 
Ja mam odznaczone maile, a dostaje na maila tysiące maili z MMA rocks, zaznaczalem i odznaczalem kilka razy w te i na zad, i tak mi kurwa wysyła powiadomienia jak ktoś mi lajka da, skrzynka do wyjebania.
Teraz to boję się zajrzeć do maila... :confused:
 
Back
Top