Błąd na cohones

U mnie nic się nie dzieje na mailu :boss:
Nie mogę wstawić zdjęcia ustawień profilu w którym miejsce na ptaszka jest puste ale nawet kurwa w tym momencie masz powiadomienia.

O jednak udało mi się wstawić, jak zrobiłem screena trzeciego screena bo przecież jedne wchodzą elegancko, a drugie nie, jak się forumkowi spodoba, to też @Dzihados mógłbyś ogarnąć bo nawet screena rozpiski z tapology wstawić do tematu o One nie mogę.
Screenshot_2023-12-28-20-43-49-755_com.miui.gallery.jpg


Screenshot_2023-12-28-20-40-48-989_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2023-12-28-20-40-31-548_com.android.chrome.jpg


I chuj , Cohones mmarocks skurwielu! :korwinlaugh:
 
Nie mogę wstawić zdjęcia ustawień profilu w którym miejsce na ptaszka jest puste ale nawet kurwa w tym momencie masz powiadomienia.

O jednak udało mi się wstawić, jak zrobiłem screena trzeciego screena bo przecież jedne wchodzą elegancko, a drugie nie, jak się forumkowi spodoba, to też @Dzihados mógłbyś ogarnąć bo nawet screena rozpiski z tapology wstawić do tematu o One nie mogę.
View attachment 87891

View attachment 87888View attachment 87889

I chuj , Cohones mmarocks skurwielu! :korwinlaugh:
35,5k odebrane na maila!!!
:benny: :brainoverload:
 
O jednak udało mi się wstawić, jak zrobiłem screena trzeciego screena bo przecież jedne wchodzą elegancko, a drugie nie, jak się forumkowi spodoba, to też @Dzihados mógłbyś ogarnąć bo nawet screena rozpiski z tapology wstawić do tematu o One nie mogę.
Ja dzisiaj też nie mogłem screena ekranu wrzucić bo był za duży, jeden wszedł, drugi nie, nawet jak w osobnym poście chciałem wrzucić. :brainoverload:
 
LOL, nawet zapomniałem że mam stopkę, ja sobie wyłączyłem ich wyświetlanie.

A nie masz zablokowanej domeny imgur.com? No coś se pan skonfigurował, że przeglądarka ich nie wczytuje...
Wiesz co, nie mam pojęcia. No właśnie nic nie zrobiłem, (chyba). Czyli jak mogę to ewentualnie naprawić oprócz odblokowania tej witryny?
 
Wiesz co, nie mam pojęcia. No właśnie nic nie zrobiłem, (chyba). Czyli jak mogę to ewentualnie naprawić oprócz odblokowania tej witryny?
Ja bym nacisnął F12 i w zakładce Network/Sieć zaznaczył sobie Images/Img/Obrazy i odświeżył strone. w kolumnie status pownno być 200 (=OK), ale pewnie masz co innego.

Screenshot wrzucony na imgbox.com (ciekawe czy widzisz, czy tez masz zablokowane):
3YAEWRtb_o.png


Alternatywnie możesz wejść bezpośrednio w link na imgur.com:

Code:
https://i.imgur.com/REuecGS.png

A tak ci się wyświetla?
 
Back
Top