Błąd na cohones

dizel77

UFC
Middleweight
Czy tylko ja tak mam, że to forum coraz gorzej działa? Lajki nie wchodzą trzeba klikać po pare razy, psota nie mogę napisać czasem. Musze ogólnie co chwile odświeżać. Wszystko inne mi dobrze działa.

Dzihados

UFC
Middleweight
Cohones
MMARocks
@Masta
A bo na next level wbiłeś :) jest żółta kartka i czerwona (mimo ze u ciebie sie wyswietla żółtą to masz czerwoną) i tam rzeczywiscie jest iscie machiaweliczna kara :) pogadam w naszym gronie jak to zorganizowac

@dizel77
z tel? z pc? A net ci nie szwankuje? U mnie cohones szybsze od fb :)

lugasek

UFC
Light Heavyweight
Może powiadomienie poszło na innej zakładce/urządzeniu?
U mnie znikają dopiero, po naciśnięciu dzwonka. Nie ważne czy mam otwarte 10 kart w 10 przeglądarkach na różnych urządzeniach. Ale z tego co widzę to nadal nie pokazuję powiadomień, jak oznaczysz kogoś po edycji posta. Nie da się coś z tym zrobić?

W sensie napisałem post. Wysłałem. A potem chce odpowiedzieć komuś jeszcze i edytuje wcześniejszy post i dodaję do niego odpowiedź.

Dzihados

UFC
Middleweight
Cohones
MMARocks
@lugasek
no to silnik forum tak nie robi, pewnie chodzi o to, ze kazda edycja by robila potencjalnie wiele powiadomień (typu "nowy post", "oznaczono ciebie", itp)

lugasek

UFC
Light Heavyweight
@lugasek
no to silnik forum tak nie robi, pewnie chodzi o to, ze kazda edycja by robila potencjalnie wiele powiadomień (typu "nowy post", "oznaczono ciebie", itp)
Czyli po staremu. Stary dobry post pod postem :). Ale i tak jest zajebiście. Dużo wyjątkowej klasy opcji doszło w cohones 2.0. Mnie się podoba :antonio: .

Dzihados

UFC
Middleweight
Cohones
MMARocks
Czyli po staremu. Stary dobry post pod postem :). Ale i tak jest zajebiście. Dużo wyjątkowej klasy opcji doszło w cohones 2.0. Mnie się podoba :antonio: .
Ewentualnie mozna skopiować stary, skasowac i dać na nowo z nową częścią co chcesz dopisać?