Błąd na cohones

Czy tylko ja tak mam, że to forum coraz gorzej działa? Lajki nie wchodzą trzeba klikać po pare razy, psota nie mogę napisać czasem. Musze ogólnie co chwile odświeżać. Wszystko inne mi dobrze działa.
 
@Masta
A bo na next level wbiłeś :) jest żółta kartka i czerwona (mimo ze u ciebie sie wyswietla żółtą to masz czerwoną) i tam rzeczywiscie jest iscie machiaweliczna kara :) pogadam w naszym gronie jak to zorganizowac

@dizel77
z tel? z pc? A net ci nie szwankuje? U mnie cohones szybsze od fb :)
 
@Masta
poprawiłem błąd i teraz czerwona kartka też się wyświetla na forum (nie był do niej tekst dopisany to się nic nie wyswietlało) :) @Cloud
 
Może powiadomienie poszło na innej zakładce/urządzeniu?
U mnie znikają dopiero, po naciśnięciu dzwonka. Nie ważne czy mam otwarte 10 kart w 10 przeglądarkach na różnych urządzeniach. Ale z tego co widzę to nadal nie pokazuję powiadomień, jak oznaczysz kogoś po edycji posta. Nie da się coś z tym zrobić?

W sensie napisałem post. Wysłałem. A potem chce odpowiedzieć komuś jeszcze i edytuje wcześniejszy post i dodaję do niego odpowiedź.
 
@lugasek
no to silnik forum tak nie robi, pewnie chodzi o to, ze kazda edycja by robila potencjalnie wiele powiadomień (typu "nowy post", "oznaczono ciebie", itp)
 
@lugasek
no to silnik forum tak nie robi, pewnie chodzi o to, ze kazda edycja by robila potencjalnie wiele powiadomień (typu "nowy post", "oznaczono ciebie", itp)
Czyli po staremu. Stary dobry post pod postem :). Ale i tak jest zajebiście. Dużo wyjątkowej klasy opcji doszło w cohones 2.0. Mnie się podoba :antonio: .
 
Czyli po staremu. Stary dobry post pod postem :). Ale i tak jest zajebiście. Dużo wyjątkowej klasy opcji doszło w cohones 2.0. Mnie się podoba :antonio: .
Ewentualnie mozna skopiować stary, skasowac i dać na nowo z nową częścią co chcesz dopisać?
 
Adesanya to wygra. Za dużo zbiera na głowę Włoch. Kara będzie dotkliwa, ale nie dla mnie. Szykuje się na jakąś ciekawą postać w awatarze - coś wymyślę.


Kolejny raz nie dostaję powiadomień, mimo że zostałem oznaczony. Coś jest zjebane czy powinienem przejrzeć ustawienia u siebie? Bo większość (chyba) powiadomień dostaję.
@Dzihados @defthomas

View attachment 22064
Post z 3:14 PM
View attachment 22065
Kolejny raz? Ale nie dostajesz gdzie? Bo na screenshocie widaC?
 
Kolejny raz? Ale nie dostajesz gdzie? Bo na screenshocie widaC?
No właśnie byłem oznaczony przez @Siedem o 3:14 PM i nie dostałem powiadomienia. Inne powiadomienia przychodziły w międzyczasie - po to wkleiłem screen - bo przyszły powiadomienia z tego samego dnia zarówno wcześniej jak i później.

Wyłapałem tylko dlatego, że akurat przeglądałem temat.
 
Last edited:
No właśnie byłem oznaczony przez @Siedem o 3:14 PM i nie dostałem powiadomienia. Inne powiadomienia przychodziły w międzyczasie - po to wkleiłem screen - bo przyszły powiadomienia z tego samego dnia zarówno wcześniej jak i później.
@Siedem dodałeś cytat @Evo po edycji?
 
Tak, pierwotnie nie było oznaczenia, dodałem edytując.

Robiłem tak już w przeszłości kilkukrotnie i problemów nie było
POwiadomień po edycji niestety nie ma... (tzn powiadomienia dostaną tylko wymienieni/zacytowani w oryginalnej wersji posta). Jeśli edycja następuje szybko to lepiej posta skopiować, skasować oryginał i dać na nowo. Wtedy wszyscy dostaną.
 
POwiadomień po edycji niestety nie ma... (tzn powiadomienia dostaną tylko wymienieni/zacytowani w oryginalnej wersji posta). Jeśli edycja następuje szybko to lepiej posta skopiować, skasować oryginał i dać na nowo. Wtedy wszyscy dostaną.


Nie da się tego w prosty sposób zmienić?
 
Cześć. Widzę, że zmieniła się szata graficzna na mmarocks.pl . Teraz trzeba wcisnąć "Wczytaj wiecej" by zobaczyć wiecej newsów. Niestety, ten przycisk nie działa. Ma ktoś też tak? Proponowałbym powrót do starej, sprawdzonej szaty graficznej - działała poprawnie.

Komputer, Chrome, Windows. Na Mozilli również.








mmarocks.jpg
 
Back
Top