AWOL3: Stav Economou vs Kamil Bazelak - wyniki

Kamil był chory przed walką, do tego miał bardzo krótki okres przygotowań no i zajmował się niszczeniem gangów narkotykowych w swojej okolicy, do tego przez ostatnie 2 lata zajmował się samodzielnym budowaniem nowej katedry w swoim mieście. Gdyby nie to, rozwaliłby Stavrosa już samym staredownem.
 
Jak rozumiem rośnie nam w Polsce taki mistrz jak Chael , trashtalk ma w swocih filmikach:-)
 
ef170dfb4820a5c9d05f11774abd6f4a.jpg
 
Walka słusznie przerwana. Jakie 3 ciosy? Co najmniej 7 - 8, nie licząc tych ciosów w klinczu po których się Bazelak przewrócił. Jak obliczyłem, około 2 min 40 sec walki.
 
https://www.facebook.com/photo.php?v=627498843977519



Tutaj macie do obejrzenia ten pojedynek, bo widzę że wszyscy bardzo ciekawi.
 
Jedno trzeba przyznać Bazelakowi - musi mieć chłop jaja skoro bez wiekszych umiejetnosci wchodzi do klatki z zawodnikiem ktory nie tak dawno sparwił sporo problemów najelpszemu polskiemu ciezkiemu, mistrzowi k-1. Kamil po przerwaniu przez sedziego nie wygladal jakos na mocno zranionego, zdrowie zawodnika jednak jest najwazniejsze i jezeli nie ma odpowiedzi na ciosy nie ma sensu narazac zdrowie i pozwalc aby ktores z kolejnych uderzen doprowadzilo do uszczerbku na zdrowiu.
 
Wolne żarty z tymi jajami. To w takiem razie Najman też musi mieć przeogromne jaja, żeby chcieć wejść do ringu z nikim innym jak Łukaszem Jurkowskim. No właśnie. Wejść to nie jest sztuka. Sztuką jest dać choćby minimum od siebie.
 
Walkę obejrzałem na fejsie. Bazyl nawet w klinczu coś tam pod koniec drugiemu grubasowi wsadził. I faktycznie sędzia się troche pospieszył, czy by to coś zmieniło - pewnie nie i Bazyl by dalej zakryty na psiaka się kulił, ale faktycznie sędzia sie pospieszył.



Wystep nie taki wcale tragiczny imo
 
Zerknałem na twittera redaktora Kowalika i chyba możemy być pewnie rewanżu na najbliższej gali MMAA :)
 
Ten temat zrobił mój dzień. Dzięki Panowie !:-) Hehehehe
 
No to stało sie to czego sie spodziewałem. Chodź myslałem że padnie szybciej. Stronniczy opis walki na tej pseudo sportowej stronie sponsorowanej z kieszeni Bazelaka bezcenny:-) Bazelaka vs. Najman o miano najlepszego chodzącego worka treningowego w Polsce.
 
Bez przesady, wiem, że Bazelak to Bazelak, ale trochę powalczył. Gdyby to nie był on, oceny byłyby bardziej stonowane.
 
super walka, chyba najepsza jaką widziałem z udziałem Kamila! brawo! powolutku do przodu! :-)
 
Jedno trzeba przyznać Bazelakowi - musi mieć chłop jaja skoro bez wiekszych umiejetnosci wchodzi do klatki z zawodnikiem ktory nie tak dawno sparwił sporo problemów najelpszemu polskiemu ciezkiemu, mistrzowi k-1.




Kwestia kasy, jak dostałbym satysfakcjonującą mnie kwotę to wyszedłbym do walki nawet z Andersonem Silvą.



P.S. komentarz jeden mnie rozwalił pod filmikiem




Dziwna decyzja sędziego.Myślę,że w stójce mogłeś tego Stava rozbić dlatego dążył do obalenia, taki ma zresztą ulubiony styl walki.W sumie nic specjalnego nie pokazał a Ty byłeś jeszcze w stanie walczyć i wstać.Coś tam było nie kaman.
 
Niesamowite sa komentarze pod walką na fcb. To że na sportfanie i swoich stronach Kamil sam pisze fanowskie komentarze to tajemnica poliszynela, ale na fcb? Może jednak ma jakąś bazę prawdziwych fanów... kim są Ci ludzie?
@Halny
Mi się wydaje, że kokosów na tej walce nie zrobił. Kamil raczej dopłaca do swojej kariery sportowej.
 
up



Bo on buduje całą bazę fanów, więc dla niepoznaki wchodzi też na różne inne strony i tam pisze komentarze.
 
I tak długo wytrzymał pod tą siatką, gdyby walka była w stójce, nie przetrwał by minuty. Stav i tak chyba się zlitował, bo gdyby walczył jak z Grabą, to Badziewiaka by wyniosili. Najlepsze są te komentarze, "za wcześnie przerwane", "dałbyś radę w stójce" hahaha kto to pisze ?
 
wszyscy się teraz śmieją z Bazyla, a każdy jarał się bardziej tym zestawieniem niż debiutem Polaków w UFC. Dziwne że nikt nie mógł wczoraj usnąć nie znając wyniku walki i wszyscy się dziwili dlaczego nigdzie nie można znaleźć relacji z gali
 
wszyscy się teraz śmieją z Bazyla, a każdy jarał się bardziej tym zestawieniem niż debiutem Polaków w UFC. Dziwne że nikt nie mógł wczoraj usnąć nie znając wyniku walki i wszyscy się dziwili dlaczego nigdzie nie można znaleźć relacji z gali


troche się zagalopowałeś, nawet bardzo.
 
Nawet bardzo, bardzooo się zagalopowałeś Malymaja :). Każdy to traktuje w ramach zabawy, coś ala warsaw shore. Nie porównujmy tego do emocji związanych z debiutem naszych w UFC, bo to bluźnierstwo takie rzeczy wypisywać.
 
Mały, czy masz jakiś problem z rozumieniem żartów? Po co spina?



keep calm and watch wanderlej
 
Ojojoj ilu hejterów tutaj się znalazło, hejterów Kamila.



Gdzie jest @ian ?? @ian gdzie jesteś??



No właśnie.



;-)
 
Back
Top