AWOL3: Stav Economou vs Kamil Bazelak - wyniki

Jakby nie patrzeć to weteran KSW Kamil Bazelak walczy z byłym rywalem aktualnego mistrza M1 :D
 
może jakieś kontrowersje albo lipa jakaś wyszła ? chuj wie ale faktycznie za długo to troche trwa,powinna być jakaś relacja live przynajmniej pisemna na fejsie czy twicie.
 
To wszyscy wiedzieli zanim zaczęła się walka. Chcemy info, w której sekundzie się skończyła!
 
Nieeeeeeee!!!!!!! To niemożliwe, to rozczarowanie roku! Pewnie przekręcili Bazyla, :/ mam nadzieję że obóz Kamila złoży oficjalny protest i będzie odwołanie wyniku!!
 
Wiemy, że walka skończyła się w pierwszej rundzie. Tak jak pisałem wyżej, obstawiam, że trwała mniej niż 2 minuty :-)
 
Kryzys wieku sredniego czy tak bardzo potrzebuje kasy że bierze takie walki ?
 
najpierw oszukali Hendricksa, teraz Bazelaka :-) stop prowokacjom skorumpowanych sędziów w MMA! :-)















PS. Z tego miejsca uroczyście oświadczam, że daje 20 złotych (tyle akurat mam przy sobie) osobie która zoorganizuje walkę Kamil Bazelak-Bob Sapp. Musimy w końcu wyjaśnić kto jest królem światowego MMA, obaj są w równej formie, oboje mają coś do udowodnienia. Make it happend!
 
Podobno Economou miał dosiad ale sędzia podniósł do stójki akurat w momencie gdy Kamil miał go przetoczyć. Sędzia oszukał Polaka!!!!
 
Żarty żartami, skończyło się tak jak każdy się spodziewał, można iść spać :D Do nastepnego :D
 
Oszukali Mnie kurwa !!! Mówił Kamil po walce, przejmując mikrofon w stylu DVD



kamil_bazelak_640x360_crop_rozmiar-niestandardowy.jpg
 
Mówi się że Kamil ledwo zdąrzył na walkę, wcześniej rozpędzał tłum na Ukrainie (myslicie że kto tam spacyfikował Kliczkę?!), stąd taka dyspozycja, zmęczenie. Chłop walczy o pokój w europie to go nie doceniaja.
 
Na stronie stsport.pl pojawił się komunikat na temat walki Kamila Bazelaka. Strona ta, mimo że 1/3 artukułów jest o Kamilu Bazelaku i wszystkie komentarze oprócz pozytywnych o Kamilu są usuwane nie jest w żaden sposób z nim związana hehe

1 grudnia w Southend onSea w Anglii odbyła się gala AWOL 3. W walce wieczoru zmierzyli się były strongman Kamil Bazelak i Cypryjczyk Stav Economou. Polak zaczął od celnych trafień lewym prostym i prawym sierpem w głowę Cypryjczyka, po których Economou sklinczował. Walka toczyła się przy siatce. Zawodnicy wymieniali uderzenia kolanami i rękoma. W pewnym momencie Kamil Bazelak przewrócił się przy siatce i przeszedł do żółwia. Economou uderzył go trzema lekkimi uderzeniami w bok głowy i sędzia przerwał walkę. Kamil Bazelak miał pretensje o tą decyzję, co było widać po jego zachowaniu, bowiem ciosy, które otrzymał nie zagrażały w jakikolwiek sposób jego zdrowiu. Tak więc dzięki pomocy sędziego zwyciężył Stav Economou.
 
Back
Top