AWOL3: Stav Economou vs Kamil Bazelak - wyniki

Raczej nie bedzie transmisji, przynajmniej sie nie zapowiada, chociaż kibice tego pragną
 
Bazelak wygra bo pomaga bezdomnym pieskom. Tylko Bazelak - ekwilibrystyczne duszenie pępkiem .
 
@Benoit: Ja to bym chętnie zobaczył taką galę do tych zawodnikow co ty podałeś to zamiast Ozdoby dał bym: Sapa i Janusza Dylewskiego i zrobił by się 8-osobowy turniej w kategorii open a Ozdobę zestawić na tej samej gali w walce z Harasiem. I była by Gala Stulecie warta kżdych pieniędzy :-)
 
Myślałem, że "Silva" już wszedł do klatki z Economou. Dajcie znać jak gdzieś znajdziecie info o wyniku, nie ukrywam, że bardzo mnie to ciekawi. Jeżli Bazelak wytrwa do drugiej rundy to będzie to dla mnie prawdziwy cud, chociaż bardziej jestem w stanie uwierzyć w wygraną Pudziana z Cainem.
 
Co? Nie trolluj. Byłaby beka jakby Mirek zorganizował starcie Bazelak vs Grabowski na PLMMA :D
 
nqmqiyq
uj-wfpibrmjbwktmlvbtzdb.jpg
 
Niby się wszyscy zbijają, a fakt jest taki że ta walka z której nie ma nawet transmisji live jara bardziej 'hardkorowych fanów MMA z MMA Rocks" niż walka Damiana Grabowskiego...widać po liczbie komenatrzy.
 
no jeśli 55 komentarzy to więcej niż 314 to cześć tereska i powodzenia na trasie :D
 
Faktycznie, cały czat jest pełen ludzi którzy ze zniecierpliwieniem czekają na wynik. Z tego wszystkiego serwer padnie za 3..2..1..
 
Przeraziłem się jak zobaczyłem "zwycięstwo" Bazelaka w 2 rundzie.







Już pewnie dawno po walce, nie ma nigdzie info?
 
jaja bedą jak stav sam przypadkiem ulegnie kontuzji i tym samym bazelak powedruje na czwarte miejsce rankingu ciezkich w polsce ;) o,O
 
Back
Top