AWOL3: Stav Economou vs Kamil Bazelak - wyniki

Rozumiem, że Miszcz Kamil wie co to autopromocja, ale ten jego bełkot zakrawa o psychoze. Reasumując - Bazelak nadal niepokonany.
 
To tłumaczenie porażki które zamieścił fab jest...prawdziwe .Byłem pewien że ktoś je po prostu wymyślił.
 
najlepszy komentarz ze sportfana

Vanderlei celowo znalazł się w pozycji żółwia. Chciał dać trochę forów temu cypryjskiemu tucznikowi by nadać walce nieco dramaturgii. Dosłownie za sekundę miał się podnieć i znokautować schaba. Niestety okazało się, że sędzia był przekupiony.
 
mjku.png
 
Ej, niech każdy napisze jakiś komentarz pod jego tłumaczeniami, ciekawe czy wszystko usuną.



Edit: Jednak najpierw moderator zatwierdza wszelkie komentarze, nie ma szans.
 
I czego się kurwa śmiejesz Def, przepraszam KAMIL? Jako jedyny z redaktorów nie ujawniłeś nazwiska. Ktoś Cię kiedyś widział czy sterujesz tą machiną tylko za pomocą pionków?







rfuj.jpg
 
1. Wina poślizgnięcia



2. Wina Egiptu



3. Wina sędzi



Nowy pseudonim: Kamil "The Na Co Lub na Kogo Dzisiaj Złożyć Winę"
 
Tak, tak Bazelak, Ciebie zawsze oszukują biedaku, ale podobnie jak twój koleżka Najman i tak jesteś moralnym zwycięzcą, Cohones to wie!
 
Napisałem u niego bardzo delikatne "W jakim Ty świecie żyjesz, bardzo mnie to zastanawia", ale niestety nawet taki komentarz jest za ostry i nie przeszedł moderacji :-)
 
Na szybko : kogo bardziej znacie na forum: Bazelaka, czy Bajora/Andryszaka?



Kamila. Więc nie mam wiecej pytań. Swój cel osiągnął, kasa się zgadza, a hejt dodaje mu skrzydeł jak widać, więc nadal go karmcie.



Yo
 
Ta strona sponsorowana z kieszeni Badziewiaka jest żałosna. Wczorajszy komentarz pod opisem walki Bazelaka:



bayelak.jpg




Dzisiaj tego wpisu już nie ma, natomiast jest lekko zmieniony opis i dodane "groźne" zdjęcie:-)



bayelakfd.jpg
 
Kolego, jeżeli na stronie STsport napiszesz że Kamil jest słaby, gruby, itp to masz od razu bana i komentarz jest skasowany. Napisałem adminowi co o tym sądze i napisał że nie są w żaden sposób z Kamilem związani i go nie promują. Napisałem później z ciekawości coś hejtującego Pudziana i nie dość że moderator zaakceptował komentarz to jeszcze odblokował mi konto i mogłem pisać bez ograniczeń(oczywiście poza neutralnymi i negatywnymi komentarzami o Kamilu)



PS: tutaj macie świetny temat o Kamilu na forum które go w żaden sposób nie promuje haha http://forum.stsport.pl/topics39/wszystko-o-kamilu-bazelaku-vt7433.htm?sid=122ce5a115f1c42821ad1734b8830bd6
 
@Brasil jest tam kilka rodzynków, ale mnie najbardziej na Sportfanie urzekł ten:

tak jak GSP musi dać szansę rewanżu Henricksowi, tak Economu musi dać szanse rewanżu Kamilowi. Tyle w temacie. Podobno walkę Kamila oglądał Joe Rogan, więc może jakiś angaż w UFC się szykuje. To by była fantastyczna wiadomość! Kamil w elicie wojowników MMA...
 
Nie no bez przesady Velsasquez to troche za szybko jak na debiut. Lepszy byłby Junior bo tak jak Kamila jego specjalnością są umiejętności bokserskie i zapewne w tej płaszczyźnie potoczył by się pojedynek.
 
Tak sobie mysle ze Bazelak to jest jedyny zawodnik w Polsce ktory moze przegrac z Najmanem
 
@up bez przesady :-) najman umie tylko klepać, a Polish Vanderlei potrafi atakować brzuchem. Nokautował już tak zawodników.
 
Zobacz jak ostro ruszyl na Salete, a Kamil przy kazdym mocniejszym ataku kladzie sie zaslania i czeka az sedzie przerwie
 
Back
Top