Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

Ja tam jezdzilem w delegacje w czasie poprzedniego Euro-strasznie zapuszczone drogi-twoje francuskie zawieszenie będzie się bujać jak lodka.

@Wewiur bede w te wakacje chciał wyskoczyć na grób dziadka i babci w Jodłówce. Zawsze tam jeździłem na wakacje i nic nie zwiedzałem-warto coś zobaczyć stamtąd w kierunku Przemyśla?
Zawsze jest coś do zwiedzania, pytanie tylko co Cię interesuje.
 
Ruiny, arch sakralna, skanseny. Może jakas piesza wyceczka-szlak
Tego akurat nie powinno brakować. Może niekoniecznie w pobliżu, ale jest całkiem sporo. Samej Jodłówki nie znam, także dokładnych lokalizacji Ci nie wymienię.
 
Ano :D
Ja na samochód patrzę dokładnie tak samo, jak na kosę spalinową czy piłę ukośnicę. To tylko narzędzie. Ma:
a) dowieźć z punktu A do B / ciąć trawę / ciąć deski
b) nie psuć się
:mamed:
Ja bym dodal jeszcze, ze wisi mi jak samochod wyglada z zewnatrz, wazne zeby w srodku bylo wygodnie i z klima. Jeszcze podlokietnik to dla mnie "must have" :cool:
 
Ochrona lakieru:
- powłoka ceramiczna
- folia

Jakieś doświadczenia?
Szkoda, że mieszkasz tak daleko, bo bym Ci zrobił cały pakiet ochronny, z polerka włącznie. Jak nie lubisz się bawić w detailing to zrób sobie powłokę ceramiczną. Ochroni przed małymi dyskami, auto będzie się mniej brudzic. Wizualnie natomiast będzie tak samo jak po woskowaniu... więc po co przepłacać. Wosk też zabezpiecza. Na lato naturalny, na zimę syntetyk.
 
Ochrona lakieru:
- powłoka ceramiczna
- folia

Jakieś doświadczenia?

Czy takie coś zabezpiecza przed porysowaniem przez inny samochód ? Jakie koszty ? Bo mi już 3 razy przez ostatnie pół roku ktoś przetarł lub wjechał w zderzak.
 
Po przejechaniu ponad 130 milionów mil przez tesle wyposażone w funkcję autopilota, jeden z egzemplarzy spowodował wypadek śmiertelny. Właściciel samochodu zginął na autostradzie, bo ani on, ani czujniki w tesli nie zauważyły auta ciężarowego.
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Pierwsza-smiertelna-ofiara-autopilota-Tesli-7423194.html


A tego nie czaje, przeciez ten fundusz to potem odzyskuje "przez komornikow"?
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Nieubezpieczeni-sprawcy-wypadkow-kosztowali-miliony-3553257.html
 
@Comber
1h2pNh.jpg
 
Back
Top