Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

Focusa 3 miałem prywatnie, był super, lift mi się kompletnie nie podoba. Kia ceed też mi się już opatrzyła, jest za wolna w dostępnym w "mojej kasie" silnikach. Octavię i Leona mogę mieć na preferncyjnych warunkach, teoretycznie nie powinno mi na nie wystarczyć. Peugeotem 308 byłem na jeździe próbnej i jest to ładnie opakowane badziewie. Toyotą Auris jeździłem całkiem sporo i jest mega.
BMW serii 3
 
@Comber
1h2pNh.jpg

Gratulacje zakupu, zazdroszcze szybkiego podejmowania decyzji :P
 
Kurwa przeglądam ogłoszenia, bo sprzedałem auto, chce coś mocnego około 200 km, przeglądam wszystko i nie ma co pojechać oglądać dramat......
 
I jakie wymagania/ przeznaczenie?
Ja mam 200KM, musze powiedziec biologiczna blokada predkosci (zona) paradoksalnie zalacza sie rzadzej (duzy zapas, poczucie kontroli).
 
Wymagania, byle nie suv, może być kombiak, sedan, coupe i hatchback, nie jakieś jebnięte Fsi, Tfsi itp. I raczej, coś szwedzkiego, niemieckiego, ew. ford. tak do 25-30k. I tak rocznik minimum 2003.
 
@Seven25

By odroznic sie od @Matszo92 - trwale propsuje BMW, i dobrze - podpowiem cos tanszego w utrzymaniu:

Opel Astra: link
Ford Focus: link

Opel Astra OPC, Focus ST to sa samochody dajace frajde z jazdy - a tego chyba oczekujesz.

Raczej benzyna (miasto), czy diesel (wiekszosc odpalen auta po to by przejechac wiecej niz te 10km)?
 
@Seven25

By odroznic sie od @Matszo92 - trwale propsuje BMW, i dobrze - podpowiem cos tanszego w utrzymaniu:

Opel Astra: link
Ford Focus: link

Opel Astra OPC, Focus ST to sa samochody dajace frajde z jazdy - a tego chyba oczekujesz.

Raczej benzyna (miasto), czy diesel (wiekszosc odpalen auta po to by przejechac wiecej niz te 10km)?
Propsuje jeszcze omege, ale niestety zaprzestali produkcji...
Auto niestety troche starsze, ale nie znajdziesz w tych pieniądzach nic wygodniejszego z taką mocą i napędem z własciwej strony. Chyba najlepsze co można znaleźć w budżecie <10k
 
@Matszo92
Akurat omega to ogromna ciezka kanapa na kolach, taki bardziej amerykanski styl. Bardzo fajnie sie tym jedzie na autostradach, ale w ciasnych zakretach juz mniej

@Comber
No mondziak ST to na pewno frajda, a auto duzo praktyczniejesze od Focusa ST i Astry OPC. Trzeba jednak uwazac na przebiegi, bo auta w tej wielkosci/mocy w DE lataja po 100tys rocznie. I tu nie ma zmiluj, jak ktos lubi takie mocne silniki to naparza jak moze po tych autostradach (czyli np 2h z predkoscia 200km/h) a wlasnie tego typu uzytkowanie (dlugo na maksimum mozliwosci) najbardziej zuzywa silnik. Wiec pewnie trzeba by szukac sprawdzonego egzemplarza.

Na jednym forum samochodziarskim czytam ze sa ludzie ktorzy przelatuja przez cale DE ze srednia predkoscia >200kmh, tydzien w tydzien, albo i czesciej.
 
@Matszo92
Akurat omega to ogromna ciezka kanapa na kolach, taki bardziej amerykanski styl. Bardzo fajnie sie tym jedzie na autostradach, ale w ciasnych zakretach juz mniej

@Comber
No mondziak ST to na pewno frajda, a auto duzo praktyczniejesze od Focusa ST i Astry OPC. Trzeba jednak uwazac na przebiegi, bo auta w tej wielkosci/mocy w DE lataja po 100tys rocznie. I tu nie ma zmiluj, jak ktos lubi takie mocne silniki to naparza jak moze po tych autostradach (czyli np 2h z predkoscia 200km/h) a wlasnie tego typu uzytkowanie (dlugo na maksimum mozliwosci) najbardziej zuzywa silnik. Wiec pewnie trzeba by szukac sprawdzonego egzemplarza.
Tak jest niestety niemal z każdym autem sprowadzonym zza granicy. Poczytaj sobie: http://sprowadzone.de/10-rzeczy-na-ktore-warto-zwrocic-uwage-podczas-zakupu-samochodu/

PS. Ogarnąłeś wakacje?
 
@Matszo92
Akurat omega to ogromna ciezka kanapa na kolach, taki bardziej amerykanski styl. Bardzo fajnie sie tym jedzie na autostradach, ale w ciasnych zakretach juz mniej

@Comber
No mondziak ST to na pewno frajda, a auto duzo praktyczniejesze od Focusa ST i Astry OPC. Trzeba jednak uwazac na przebiegi, bo auta w tej wielkosci/mocy w DE lataja po 100tys rocznie. I tu nie ma zmiluj, jak ktos lubi takie mocne silniki to naparza jak moze po tych autostradach (czyli np 2h z predkoscia 200km/h) a wlasnie tego typu uzytkowanie (dlugo na maksimum mozliwosci) najbardziej zuzywa silnik. Wiec pewnie trzeba by szukac sprawdzonego egzemplarza.

Na jednym forum samochodziarskim czytam ze sa ludzie ktorzy przelatuja przez cale DE ze srednia predkoscia >200kmh, tydzien w tydzien, albo i czesciej.
Bo zakręty trzeba brać bokim :D
 
Właśnie przymierzam się do oglądania tego Volva R-design bo już je wcześniej widziałem i wolałbym nie sprowadzone, bo już kilka oglądałem i kurwa nie ma do czego jechać. Wszystkie igły i w całości ściągane, piękne i wgl. I na pewno ma to być auto w benzin.
 
Szkoda szczępic ryja, pare miechów skoda mi fajnie odpalała, jezdziła, a ostatnio znowu rozładowywuje mi się akumulator, podejrzewam alternator jebany, pierdole od wrzesnia zaczynam (mam nadzieje) prace u wujka hansa, a tegho grata sprzedaje w pizdu kurwa mać.
 
Szkoda szczępic ryja, pare miechów skoda mi fajnie odpalała, jezdziła, a ostatnio znowu rozładowywuje mi się akumulator, podejrzewam alternator jebany, pierdole od wrzesnia zaczynam (mam nadzieje) prace u wujka hansa, a tegho grata sprzedaje w pizdu kurwa mać.
Zregeneruj. Z 40 zl płaciłem
 
Back
Top