Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

Panowie,
do wyboru mam Seata Leona lub Skodę Octavię w kombi. Wiem, że to jedno i to samo, ktoś miał styczność? Chyba wyglądem bardziej odpowiada mi Leon.
 
1.6 diesel, pewnie 90 KM... może 110. Służbowe w trasy.
Seat jest duzo ladniejszy ale przez swoja sportowa linie nadwozia ma... duzo mniej miejsca w kabinie i nieco mniejszy bagaznik. Nie wiem czy bedziesz kogos wozil na tylnej kanapie ale w Seacie jest tam srednio wygodnie. Generalnie Skoda jest liderem tego segmentu jesli chodzi o przestronnosc.

Co do silnikow to jeden pies, i tak oba slabe, jak kazdy nowy diesel VAG
 
Octavia. Większa, wygodniejsza i ładniejsza.
Serio bardziej podoba Ci się octavia?
825836577_11_1080x720_seat-leon-st-14-tsi-125km-demonstracyjny-.jpg

824988619_7_1080x720_16-tdi-2013-2014-tylko-40-tys-km-przebiegu-nowa-pelna-opcja-_rev005.jpg
 
Panowie, a jak to jest z tym automatycznym hamulcem? Bać się go czy nie? Bo jak patrzę na Laguny to mało która jest z mechanicznym ręcznym.
 
Najwyżej nie zaciagaj :D Nie ma się czego bać. W nowszych vw prawie wszystkie mają ręczny auto.
Bo ogólnie to mało ręcznego używam, praktycznie wcale. Czyli to nie jest tak, że on jakoś sam będzie się zaciągał bez mojej wiedzy?
 
@PaweLisu999 bac sie nie ma co, nie psuje sie.

Ja po prostu nie lubie koncepcji przycisku, w passacie B6 troche mnie to wkurzalo. Raz ze masz delikatne opoznienie, dwa ograniczenia elektroniczne (np nie pobawisz sie na sniegu/lodzie).

Teraz w S-Max mam wajche jak w samolocie i jest zajebista:
upload_2016-7-7_23-14-33.png

upload_2016-7-7_23-15-36.png
 
Focusa 3 miałem prywatnie, był super, lift mi się kompletnie nie podoba. Kia ceed też mi się już opatrzyła, jest za wolna w dostępnym w "mojej kasie" silnikach. Octavię i Leona mogę mieć na preferncyjnych warunkach, teoretycznie nie powinno mi na nie wystarczyć. Peugeotem 308 byłem na jeździe próbnej i jest to ładnie opakowane badziewie. Toyotą Auris jeździłem całkiem sporo i jest mega.
 
Back
Top