Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

@Comber rób jak żona mówi, bo odbije to się na twoim życiu seksualnym i będziesz chodził sfrustrowany;P Jak jej się samochód będzie podobał/podoba to nie tylko do jazdy go wykorzystacie:P
Córka też lubi. Każe się sadzać za kierownicą i puszczać Personal Jesus albo Everything Counts Depeche Mode i się buja, woła "gra gra, brum, brum, kier, kier".
Dobra nie ma tematu. Definitywnie nie zgodziła się na żadne wymiany.
@Dzihados S-max jest moim marzeniem. Może jak powiększę rodzinę.
 
Moim tez byl :) ale kupilem - jak to sie mowi: okazyjnie - passata, sedan, strasznie mnie to denerwuje czasem

Jako, że marzenia zawsze powinny być trochę odległe, oto moje nowe marzenie na głowne auto (bo jak pisałem wyżej jakieś "drugie", mniejsze pierdzitko, trza chyba bedzie kupic):

2015-subaru-outback-with-bikes-and-trees.jpg
 
Tez spoko, tylko ja chcialem cos z delikatnym pozamiejskim zadziorem, a SUVami z kolei nie pomyka sie tak ciasno w zakretach - a to lubie.

EWENTUALNIE ;) (beczunia):

2015-5-Volvo-XC70-Exterior-Couple.jpg


nuevo-audi-a4-allroad-2015.jpg
 
To jest lobbing @Gienek - im wiecej wariatow, tym wiecej roboty dla ciebie :) Fakt, pierwszy raz zobaczylem takie driftowe slalomy na bajku, ale dla mnie to i tak igranie ze swoim i cudzym zdrowiem. W pewnym sensie bardziej ryzykowne niz zabawy z wingsuitem.
 
Skoro mówimy o odległych to najnowsza mazda 6 w kombi. Kolor krwista czerwień albo jakiś ładny kobalt.
mazda6_ge_wagon_front_960x540.png
Ej jak wcześniej pisaliśmy ja też marzyłem i doświadczyłem że marzenia się spełniaja;) więc nie mów że odległe!;)
 
Nowe mazdy mają podobno strasznie chujową blacharkę, tak mówił mi mój kuzyn który ma warsztat blacharsko lakierniczy.
 
Nie wiedziałem gdzie zapytać a o auto chodzi, wiec piszę tu. Radio, pioneer mvh-160ui, samochód to Skoda Octavia I. Jakie głośniki polecacie(4 duże i 4 małe)
 
Nowe mazdy mają podobno strasznie chujową blacharkę, tak mówił mi mój kuzyn który ma warsztat blacharsko lakierniczy.
Nie tylko nowe. Wszystkie mazdy. Gniją na potęgę. Ostatnio widziałem czteroletnią 6kę z zardzewiałymi nadkolami. Myślałem, że jakiś felerny egzemplarz. Za kilka minut spotkałem też w miarę świeżą ze zgnitą klapą. A te 10 letnie to już w ogóle dramat.
 
Chłopy polećcie coś do 20k, albo diesel albo benzin+gaz. Sam myślałem albo o Fiacie Stilo z silnikiem JTD 140 KM, Leonie 1, tylko w wersji Top sport(ewentualnie tak jak pisałem benzyna z LPG), Focusie 2.0 TDCI 136 KM, Astra 1.9 150 KM. Szukam coś, żeby miało co najmniej 130 KM, a jak benzyna + gazior to może być znacznie więcej.
 
Chłopy polećcie coś do 20k, albo diesel albo benzin+gaz. Sam myślałem albo o Fiacie Stilo z silnikiem JTD 140 KM, Leonie 1, tylko w wersji Top sport(ewentualnie tak jak pisałem benzyna z LPG), Focusie 2.0 TDCI 136 KM, Astra 1.9 150 KM. Szukam coś, żeby miało co najmniej 130 KM, a jak benzyna + gazior to może być znacznie więcej.
11429763_10202640726418550_2677538998301049399_o.jpg
 
Chłopy polećcie coś do 20k, albo diesel albo benzin+gaz. Sam myślałem albo o Fiacie Stilo z silnikiem JTD 140 KM, Leonie 1, tylko w wersji Top sport(ewentualnie tak jak pisałem benzyna z LPG), Focusie 2.0 TDCI 136 KM, Astra 1.9 150 KM. Szukam coś, żeby miało co najmniej 130 KM, a jak benzyna + gazior to może być znacznie więcej.
Peugeot 407 3.0 v6 211 KM. Wygląd, wyposażenie, cena ew. Vectra 2.5 v6 170KM.
 
Chłopy polećcie coś do 20k, albo diesel albo benzin+gaz. Sam myślałem albo o Fiacie Stilo z silnikiem JTD 140 KM, Leonie 1, tylko w wersji Top sport(ewentualnie tak jak pisałem benzyna z LPG), Focusie 2.0 TDCI 136 KM, Astra 1.9 150 KM. Szukam coś, żeby miało co najmniej 130 KM, a jak benzyna + gazior to może być znacznie więcej.

Ja mam aktualnie coś takiego:
VW_Passat_B6_front_20100711.jpg


2.0 TDI 140 KM. Dobrze się zbiera i ładnie się trzyma drogi. Do 20 tys. jak dobrze poszukasz, to da się coś znaleźć z pierwszych roczników. Te silniki ogólnie nie mają dobrej opinii, jednak poprzedni właściciel wymienił komplet pompowtrysków w autoryzowanym serwisie (była jakaś akcja, że za friko wymieniali), więc nie mam stresa.
 
Skoro mówimy o odległych to najnowsza mazda 6 w kombi. Kolor krwista czerwień albo jakiś ładny kobalt.
mazda6_ge_wagon_front_960x540.png
i po pieciu latach pol samochodu zezarte przez korozje
mazdy silniki benzynowe maja ekstra, ale blachy to tragedia niestety :(
 
Ja mam aktualnie coś takiego:
VW_Passat_B6_front_20100711.jpg


2.0 TDI 140 KM. Dobrze się zbiera i ładnie się trzyma drogi. Do 20 tys. jak dobrze poszukasz, to da się coś znaleźć z pierwszych roczników. Te silniki ogólnie nie mają dobrej opinii, jednak poprzedni właściciel wymienił komplet pompowtrysków w autoryzowanym serwisie (była jakaś akcja, że za friko wymieniali), więc nie mam stresa.
Szady
właśnie ciężko mi będzie znaleźć za takie pieniądze takiego, żeby nie miał zrobione 500k i cofnięte na 200k, fajne auto jak najbardziej, ale chyba poza moim funduszem :D, więc wolałbym coś sprawdzonego co kilka lat jeździ jak, np. Foka albo Leon :D
 
Szady
właśnie ciężko mi będzie znaleźć za takie pieniądze takiego, żeby nie miał zrobione 500k i cofnięte na 200k, fajne auto jak najbardziej, ale chyba poza moim funduszem :D, więc wolałbym coś sprawdzonego co kilka lat jeździ jak, np. Foka albo Leon :D
Spoko, rozumiem. :) Ja kupiłem od sąsiada, który o niego dbał, więc to inna sprawa. Tak to bym o Passacie w ogóle nie myślał. ;)
A Volvo V50 2.0 diesel 136 KM? Ładny, na bazie Forda Focusa. Przez dłuższy czas miałem na radarze taki wóz - wcześniej jeździłem v40 i s60 i na prawdę fajne wozidełka.
 
No to V50 to taki ładniejszy Focus. Do 20 tys. powinieneś znaleźć. Jak nie chcesz kombi to S40 (rocznik, powiedzmy, 2006), ale mi się troszku za małe wydawało. Płyta podłogowa ta sama co w Fordzie, czytaj: w miarę tanie części. Poprzednik, czyli v40 był w kooperacji z Mitsubishi robiony i do niego dość sporo części mnie kosztowały, a to też ważny czynnik jeśli się dużo jeździ.
 

Te panie sie znają, możesz im zaufać.
Ja za moją E46 zapłaciłem 15500 w zeeszłym roku. 2 litrowy diesel 150km (zrobiłem na 185) pali od 6 do 8 zależy jak jedziesz. W tej cenie mam xenon, multifunkcyjna kierownica, czujniki swiatel, czujniki deszczu, sportowe fotele półskórzane, podgrzewane fotele, nawigacja z radiem na kasety plus zmieniarka na 6cd. Jedynie błotniki mam do zrobienia bo w tym modelu po lifcie poprostu gniją. Do 20 tyś mozesz dorwać naprawde fajną sztuke, z tym silnikiem nawet w m-pakiecie.
11429763_10202640726418550_2677538998301049399_o.jpg

10649048_10201578032891876_1275221117736422630_o.jpg

Tutaj m pakiet
sprzedam_bmw_3_e46_mpakiet_2004_1_928121.jpg

Jak nie to piątka albo siódema (foty z allegro, mieszczą sie w budżecie)
pcHP7I.jpg

822115299_1_1080x720_735-v8-jasne-skory-servis-lpg-jedyna-taka-wroclaw.jpg
 
BMW e46 w 2.0 diselek też polecam. Mój ojciec przez 5lat robił trasę Dania-Polska co miesiąc.
Przez ten czas żadnych awarii. Tylko hamulce,olej wymieniany oczywiście. Teraz ja nią śmigam i po przejechaniu 360tys km koło pasowe siadło dopiero.
Spoko auto, mało pali. Na trasie wychodzi mi 4 litry na 100km. Czyli realnie myślę 5 pali
Tylko wersja z silnikiem 150km, bo 136 trochę słabsze, a tak to jest nawet czym pojechać
 
@Matszo92
Mi tak pali, bo byłem głupi i mam już za dużo karnych punktów :wall:
Człowiek uczy się rozumu i pokory. Teraz przepisowo się jeździ i wychodzę na plus z benzynką :)
Tak w ogóle to przydał by się 6 bieg, co? Tak, to by poleciał więcej
 
Back
Top