Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

Dżihad tak jak pisałem wcześniej, auto do 20k, ma być uniwersalne dojechać czasami do pracy, dojazd na siłownię, latem spakować manele i na wakacje. A czy będzie miał bagażnik 300 L czy 600l to mi nie przeszkadza, nie mam rodziny, żony, dzieci, jak będę miał dziewczynę to się i do hatchback'a spakujemu, a jak bedzie inne nadwozie to bedzie wiecej miejsca, na prawde mam uniwersalne warunki jesli chodzi o kupno auta :D, po prostu mam zdanie, że niektóre auta, lepiej wyglądają w pewnych nadwoziach, jak volvo wolałbym zdecydowanie w kombi.
Comber bardziej w sumie mnie ciągnie do benzyny, ale tak jak mówię, tak przynajmniej 160 KM bym chciał, bo pójdzie w gaz i tak. I wolę kupić starsze nadwozie, a w porządnym stanie niż nowsze nadwozie i padake. Budżet mam taki więcej nie chce przeznaczać. A z wyposażenia to im więcej tym lepiej, lubię takie rzeczy :D.
 
Dżihad tak jak pisałem wcześniej, auto do 20k, ma być uniwersalne dojechać czasami do pracy, dojazd na siłownię, latem spakować manele i na wakacje. A czy będzie miał bagażnik 300 L czy 600l to mi nie przeszkadza, nie mam rodziny, żony, dzieci, jak będę miał dziewczynę to się i do hatchback'a spakujemu, a jak bedzie inne nadwozie to bedzie wiecej miejsca, na prawde mam uniwersalne warunki jesli chodzi o kupno auta :D, po prostu mam zdanie, że niektóre auta, lepiej wyglądają w pewnych nadwoziach, jak volvo wolałbym zdecydowanie w kombi.
Comber bardziej w sumie mnie ciągnie do benzyny, ale tak jak mówię, tak przynajmniej 160 KM bym chciał, bo pójdzie w gaz i tak. I wolę kupić starsze nadwozie, a w porządnym stanie niż nowsze nadwozie i padake. Budżet mam taki więcej nie chce przeznaczać. A z wyposażenia to im więcej tym lepiej, lubię takie rzeczy :D.
No to dla mnie 407 sedan albo 2.0 HD albo mocna benzyna. Piękne auto, wyposażone fantastycznie. Jeśli hatchback to szukałbym Focusa wersję wyposażenia Gold albo Titan.
 
W takim szukaniu fajne jest to, że teoretycznie mam dużo do wyboru bo ograniczenia małe i prędzej można trafić coś w dobrym wyposażeniu
 
@Seven25 a lubisz ciasne zakrety? Bo wtedy bym naprawde szedl w Focusa. A jesli nie to francuz - dostaniesz wiecej wyposazenia za ta sama cene, albo nowszy rocznik.
 
Ty jesteś gadżeciarz. Mi wystarczy klima i sterowanie radia z kierownicy :D
Jak szukałem to miała być własnie klima i sterowanie z radia, teraz jak sie przesiąde gdies to mi brakuje nawet czujników deszczu bo musze machać tą wajchą :D
Jakbyś chcial zaszaleć:
http://allegro.pl/ladne-a8-4-2-310km-4x4-lift-lpg-alu18-full-zobacz-i5473627748.html Polecam film Ronin :D
http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7-735-v8-jasne-skory-servis-lpg-jedyna-taka-ID6y7lWJ.html Jason Statham tym jeździł w Transporterze :D
No i ogólnie przed zakupem warto zadzwonić do ASO sprawdzić przebieg.
 
@Seven25 a lubisz ciasne zakrety? Bo wtedy bym naprawde szedl w Focusa. A jesli nie to francuz - dostaniesz wiecej wyposazenia za ta sama cene, albo nowszy rocznik.
Bez powodu gwintu i opon 225/35 w Leonie nie mam :D, ale zastanawiam się nad wypróbowaniem czy cos bardziej miękkiego mi nie spasuje.
 
Last edited:
Ja przy wyborze kierowałem się moim rozsądkiem i preferencjami żony, która czasem jeździ autem z dzieckiem. Jej auto docelowo mieliśmy sprzedać więc miało być uniwersalnie. Musiał być kombi, bo zależało nam na pojemnym bagażniku. Wybór był między 407, Astrą a Focusem. Ja chciałem 407, ale żona nie, bo zbyt duży, w dodatku z opinii słyszałem, że czasem szwankuje elektryka. Astra odpadła, bo jest nudna i zupełnie nie przekonała mnie podczas jazdy. Padło na focusa mk2 FL 1.6 benzyna, czyli auto dla nudnego ojca. Jestem zadowolony. Super się prowadzi, a w bagażniku można spać.
 
mazda 323 f 1999 rok, niby padł czujnik położenia wału i 450 pln trzeba wrzucić, nie dajcie się zwieść : D czujnik idzie zrobić, koszt 20 pln : )
 
Alfa 159 jakies opinie? Jak to jezdzi w miescie (zawiecha) ?
Trawłość zawiechy w Alfie 159 jest trochę legendarna in minus. W Audi bywa zdecydowanie gorzej :) Z pierwszej ręki wiem, że Alfa koleżanki kupiona w salonie i naprawiana w Aso przy 170k km miała wy miane zawiechy (komplet) po raz drugi, czyli na 80tys. km powinno wystarczyć oryginalne zawieszenie. Dodam jeszcze, że ta Alfa śmiga 50% miasto, 50% trasa.
 
Ja średnio 500, diesel 2.o TDI. Jak jeździłem benzyniakiem, to nawet do 800 dochodziło. A Amerykańce narzekają na wysokie ceny paliwa u siebie. :boystop:
 
Pod Kauflandem stoi mi, do sprzedaży, jedno z moich motoryzacyjnych marzeń:(

zk2tl2.jpg
 
Back
Top