Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

Kurde, fajne autko. Jakbym potrzebował to bym wziął, a tymczasem sam muszę niedługo wystawić auto żony, bo teraz umiłowana jest na macierzyńskim i auto stoi :p
 
Panowie, kto tu jest kozakiem w samochodach? :D Poszukuję ekonomicznej fury do 10k, pięciodrzwiowej, jakieś propozycje?
 
Panowie, kto tu jest kozakiem w samochodach? :D Poszukuję ekonomicznej fury do 10k, pięciodrzwiowej, jakieś propozycje?
Ja będę miał niedługo do sprzedania taką, a mianowicie moją niezawodną c3:D

Bo muszę zmienić na coś większego i jak już rozmawiamy o marzeniach to śnię o:
images
 
No to akurat ta co kolega wyżej sprzedaje byłaby bardzo dobrym wyborem w tym budżecie:wink:
 
Wiesz co, to tak w trasie pali z 6.5, silnik 1.6, tempomaty, klimatroniki i inne, przeszklony dach, drugi właściciel po osobie z rodziny bliskiej, 103tys przejechane rocznik 2003, benzyna, alufelgi. Tylko sprzedaż dopiero około czerwca, bo wcześniej mam wesele i muszę zobaczyć ile uzbieram na nową furę:D No chcę za niego trochę lekko ponad 10, więc nie dużo i na prawdę warto!:D
zdjęcie z neta ale identyko jak mój
Used_Citroen_C3_2003_Silver_Hatchback_Diesel_Manual_for_Sale_in_Hampshire_UK.jpg
 
W tej cenie to powinno sie trafić toledo/leon w benzynie. Dobrze znoszą gaz. Nie gnija, ogólnie solidne auta.
 
Ja mogę polecić z osobistego doświadczenia Fiata Palio Weekend ale po lifcie najlepiej 2002-2003 r.
Mam takiego z silnikiem 1.2 z LPG i pali nie wieciej niż 8l gazu (cykl mieszany) Auto kupisz za mniej niż 10k, jest niezawodne po za kilkoma duperelami, nie powinno być rdzy, no i łatwo o krajowy egzemplarz od 1 właściciela. Opcjonalnie pozostaje albea, ale to sedan.
 
Ja będę miał niedługo do sprzedania taką, a mianowicie moją niezawodną c3:D

Bo muszę zmienić na coś większego i jak już rozmawiamy o marzeniach to śnię o:
images
508sw piękna. Sam przytuliłbym taką, szkoda jednak wydawać 40-50k na auto. Pomyśl nad 407 jeśli lubisz francuskie. Benzynowe oprócz drobnych problemów z elektryką są właściwie bezawaryjne.

@Mort jeśli poszukujesz ekonomicznego auta to tylko w gazie. Tylko przed zakupem sprawdź w jakimś serwisie stan instalacji gazowej, bo bywają kapryśne, jeśli się nie dba. Do 10k ogólnie szukałbym astry II, stilo, almery, focusa mk1, ewentualnie megane, bo dobrze znoszą gaz, mimo, że lubią się sypać.
 
A i jeszcze jedno. Jakby ktoś szukał taniego i niezawodnego auta, to niedługo wystawiam za 6k peugeota 206, rocznik 2001, 1.1 PB. Dwa komplety opon. Przebieg 140k. Wymieniane drzwi od strony kierowcy, bo jakiś mistrz kierownicy na parkingu w galerii w Sosnowcu wymusił pierwszeństwo mojej żonie. Rozrząd robiony przy 110k, belka regenerowana przy 120k, nowy akumulator kupiony 3 miesiące temu.
 
ło panie,palio weekend to już samochodowe muzeum
astra II 1.6 zarówno słabsze silniki 75/84KM jak i te 101KM bardzo dobrze znoszą gaz,poza tym nie mają problemu z gniciem.Części tanie i łatwo dostępne
Focusy nie lubią się z gazem i nie ryzykowałbym z fordem jeśli chcesz zakładać LPG i tanio jeździć
Stilo brzydkie z wyglądu,gorzej z częściami niż do opla,no i jak po LPG to najlepiej najsłabsze 1.2 albo 1.4
Toledo/Leon/Golf 4/Audi a3 to są wszystko pokrewne konstrukcje.Mi osobiście najbardziej z nich podoba się Toledo.Wszystkie silniki dobrze znoszą LPG
Tak to można pisać i pisać,najlepiej jakbyś wrzucił konkretnie jakie modele i silniki cię interesują.Na pewno szukaj benzyny w tych pieniądzach,chyba że masz jakiegoś zaufanego diesla,ale nawet wtedy bym się poważnie zastanawiał na dzień dzisiejszy
 
Ostatnio miałem okazję pojeździć chwilę takim cudem i gdyby nie cena za nowego 140 baniek a używkę koło 80-85 tyśków to bym sobie kupił :bye::lol:
Ducati-Panigale-1199r-9.jpg
 
Ja się niczego co włoskie i związane z motocykla chwytam, mają to do siebie, że tylko fajnie wyglądają.
 
Zajebisty dopóki nie zacznie się jebać :D, oczywiście ładny jest ale włosi mając do wyboru zrobienie czegoś funkcjonalnie i dobrze, albo tak żeby wyglądało zajebiście wybiorą tę drugą opcję, a potem takie rozwiązania nie wytrzymują za długo, za te kasę HP4 albo S1000R, eewentualnie Kawa Zx10r która nowa jest sporo tańsza, a wymiata dość fajnie.
 
@Comber czy peugeot jest może biały? Bo może znalazłbym blond kupca. Znajoma brata szuka i ma takie "wymaganie"
 
508sw piękna. Sam przytuliłbym taką, szkoda jednak wydawać 40-50k na auto. Pomyśl nad 407 jeśli lubisz francuskie. Benzynowe oprócz drobnych problemów z elektryką są właściwie bezawaryjne.
No to moge się pochwalić, że udało mi się przytulić 508:) Mam od tygodnia i tylko szukam okazji gdzie trzeba pojechać:D
 
Ford Mondeo 2001, tylko do jeżdżenia, w gazie, za mniej niż 3 koła, git czy nie git?
 
Back
Top