Atak trenera :)

Trudno oczekiwać, żeby jeden pracownik -od plakatu,informował drugiego pracownika-od zapowiedzi gal- skoro nie wiedział że jej termin uległ zmianie. Gdyby Mirosław poprosił, na pewno by przekazał. Jednak nie poprosił.Grunt mu się pali pod nogami. Płacą drobne zawodnikom. Organizacja jest zagrożona. Mi ich szkoda.PLMMA jest potrzebne i to cud że przy braku kasy tak ogarnięte gale organizują. Zamiast się śmiać , myślę że nie było było głupie spróbować im pomóc.
 
a pisalem w tym temacie zeby rocksi podkupili ta nazwe dopoki jest wolna. To niestety ale KSW bylo szybsze :D
 
@mmammag

giphy.gif
 
jakby nie patrzeć mega chujowa akcja ze strony duetu K&L. Cóż, ciężko chłopaki pracują na miano festynu. A co to za festyn bez błaznów.
 
jakby nie patrzeć mega chujowa akcja ze strony duetu K&L. Cóż, ciężko chłopaki pracują na miano festynu. A co to za festyn bez błaznów.

A ja jestem zdania, że nawet im (w sensie KiL, bo nie wiem kto za tym stoi) wyszło. Trener wszędzie jadem pluje, wielokrotnie ciśnie po KSW to mu się odwdzięczyli. Zresztą ta domena i tak trenerowi potrzebna by nie była. Kołcz M. nie ogarnia prowadzenia fanpejdża na fb a co dopiero jak by miał się zajmować całą stroną internetową :D
 
jakby nie patrzeć mega chujowa akcja ze strony duetu K&L. Cóż, ciężko chłopaki pracują na miano festynu. A co to za festyn bez błaznów.

A skąd wiesz że oni mają cokolwiek wspólnego z tym? Możesz sobie wykupić domenę i przekierować ją gdzie chcesz tak naprawdę
 
Podkupowanie domen to bardzo popularna praktyka, trudno wierzyć, żeby ktoś od 2013 roku trzymał pustą domenę tylko po to, żeby akurat teraz trollować Mirka. PLMMA ma mieć w końcu stronę, pewnie zgłosił się do nich z propozycją odsprzedaży za większą kasę, Mirko zdecydował, że nie (plmma.net i plmma.com.pl są swoją drogą wciąż wolne), więc negocjacje przybrały ciekawszą barwę :) Mógłby ktoś zapytać w komencie na profilu PLMMA na FB czy to jest ta ich nowa strona ;)
 
Back
Top