Atak trenera :)

Kraj jest wolny, każdy ma prawo decydowania o tym czego słucha i co mówi. Tak samo pan Okniński jak i Wy(...)
My którzy żeśmy się tu wpisali korzystamy właśnie z tego prawa łaskawy Wewiórze.
(...)inteligentny człowiek jeśli uzna, że poziom dyskusji która się toczy jest poniżej jego poziomu (co ciągle stwierdzacie podkreślając "głupotę" pana Oknińskiego) to po prostu w takim czymś nie uczestniczy
No chyba, że ma potrzebę dać wyraz swemu zniesmaczeniu poziomem dyskutanów i brakiem u nich dobrych manier.
Moja gorąca prośba, jeśli nie lubicie, nie szanujecie, lub jakkolwiek źle traktujecie pana Oknińskiego, to dajcie temu najlepszy wyraz swoim przykładem, a nie zniżaniem własnego poziomu do tego, który tak ochoczo zarzucacie temu człowiekowi.
Wierzę, że w dziale polityka w którym zdaje się udzielałeś się dość często jeśli rozmowa dotyczy indolencji, zaniechaniań, wypowiedzi świadczących o niezborności logicznej konkretnych polityków czy ich złej woli, nawołujesz żeby w miejsce pochopnych ocen dawać świadectwo przykładnego postępowania.
Prawdziwe jest przysłowie, że z jakim przystajesz, takim się stajesz.
Nie mniej prawdziwe są przysłowia "Idzie luty obuj buty", "Kto zbiera gówboburzę ten prawdopodobnie siał wcześniej kał", Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie"

Co do Mirosława, trochę zbyt podejrzliwy i nerwowy, ta emocjonalność rodzi silne idiosynkrazje (jak to mawia Waluś) i zaburza procesy klarownego myślenia. Jak osiągnie sukces to się jeszcze wyrobi w nim wielkoduszna natura. No chyba, że nie osiągnie, to zostanie furiatem frustratem i małostkowym przypierdalaczem.

Mrozowski ma moje pełne moralne wsparcie.
 
@aryman nie twórz ironii, bo to nieładnie, próbować w ten sposób ośmieszać.
My którzy żeśmy się tu wpisali korzystamy właśnie z tego prawa łaskawy Wewiórze.

Oczywiście, że nie zabieram Tobie prawa do wypowiedzi. Dobrze, że chcesz się wypowiadać, bo człowiek, który rozmawia z innymi jest mędrcem, jak dowodził Sokrates.
No chyba, że ma potrzebę dać wyraz swemu zniesmaczeniu poziomem dyskutantów i brakiem u nich dobrych manier.

Wyraz swojego zniesmaczenia najlepiej pokazać swoją ignorancją, zresztą niezbyt ładnie jest wypominać drugiej osobie jej błędy, jeśli nie są one celowo obraźliwe.
Sądzę, że jeśli ktoś obrzucając drugą osobę stekiem głupot uważa, że broni dobrych manier, to taka osoba ma spore problemy z systemem wartości.

Wierzę, że w dziale polityka w którym zdaje się udzielałeś się dość często jeśli rozmowa dotyczy indolencji, zaniechań, wypowiedzi świadczących o niezborności logicznej konkretnych polityków czy ich złej woli, nawołujesz żeby w miejsce pochopnych ocen dawać świadectwo przykładnego postępowania.

Możesz to ocenić czytając moje wpisy i wyciągając z nich trafne wnioski, podejmując ze mną polemikę, albo możesz uznać, że nie jestem warty uwagi i mnie zignorować. Nie pamiętam, byś podjął ze mną dyskusję, stąd nie rozumiem, dlaczego zarzucasz mi hipokryzję.
Tym bardziej, że w przytoczonym cytacie nie napisałem nic, co prowokowałoby Twoje wnioski, jakie z tego fragmentu wyciągnąłeś.
W kwestii "przykładnego postępowania" to chciałbym zauważyć, że można używać argumentum ad rem do poparcia swojego zdania. Jest to bliższy dobrym manierom chwyt erystyczny, w przeciwieństwie do próby ośmieszenia przez używanie przeciwko mnie kontrowersyjnych przykładów, które są z definicji ad absurdum, jednak są także chwytliwym argumentum ad auditorem z racji używania bezsensownych słów o niezupełnie zrozumiałym znaczeniu.

Nie mniej prawdziwe są przysłowia "Idzie luty obuj buty", "Kto zbiera gównoburzę ten prawdopodobnie siał wcześniej kał", Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie"

Jeśli zrozumiałeś przesłanie mojego wpisu, to z pewnością zauważyłeś, że mój wniosek jest spójny z resztą tekstu i nie musisz się silić kolejny raz na dobrze opanowane przez Ciebie chwyty.
 
Kur.. Mirek przechodzi już sam siebie. normalnie mam ubaw i tego mi brakowało.
Widać jego inteligencje.
Skoro srednio inteligentny Mirek robi afere o plmma.pl to niech sam siebie posłucha wcześniej.
Ma pretensje o to że ta strona gdzieś przekierowuje a KSW się ich boją :)

Tylko że sam mówi że strona plmma to będzie www.plmmaf.pl
To o huj mu chodzi.
Czaję jakby ta jego strona z F przekierowywała na KSW to może się aferować a tu sobie ktoś jaja robi z Mirasa, amy mamy trochę smiechu,
a Miro jak zwykle powód do oczerniania i gadania na innych :)
 
Teraz już wszystko jasne UFC chce zniszczyć nasze polskie MMA i troluje stronę plmma,pl, aby polskie środowisko samo się wygryzło i ufc przejęło rynek ;-)
 
Myślałem, że otrzeźwieje na przynajmniej tydzień jak przy poprzednim wybuchu, ale choroba chyba postępuje (nowe komentarze pod wczorajszym postem).
 
Dobra Wewiór to bez ironii

Jeśli dajesz wszystkim prawo do decydowania o tym co ma mówić to nie czepiaj się tylko jednej ze stron, że nie dotrzymuje standardów wypowiedzi i kultury.

Z tym zniesmaczeniem piłem do tego, że zalecasz inteligentnym ignorowanie dyskusji która jest poniżej ich poziomu ale nie przeszkodziło to Tobie żeby zgrabnie się w takową wmiksować.

Odnośnie trzeciego cytatu, pojawił się bo twoją gorąca prośba leci jak na mój gust na fałszywej nucie. W obliczu bezrefleksyjnie obnażanego braku klasy, zdrowego rozsądku i elementarnej uczciwości ciężko uniknąć dosadnych ocen poza tym, niech się wstydzi ten co robi a nie ten co widzi. Tak samo jak w dyskusji o polityce krajowej, której scenę zajmują w większości politycy reprezentujący dno a wtedy trudno żeby do jego atrybutów takich jak muł i wodorosty nie odwoływali się dyskutanci. Wątpię więc żebyś zawsze odwracał się na pięcie gdy nazywane są rzeczy po imieniu.
Po drugie łatwo przychodzi postulowania zachowywania, poziomu klasy wyzbycia się małostkowości jeśli nie dotyczy to nas bezpośrednio. W głupiej dyskusji gdy zachodzi tylko cień podejrzenia, że może ucierpieć nasza reputacja jakoś dziwnie zbiega się to z dramatycznym kryzysem wiary w dobrą wolę polemisty, w jego zdolności interpretacyjne, kwalifikacje intelektualne i moralne.

Co do tej łaciny dorzuciłbym jeszcze "trzymaj się kurwa sedna"

Czwarty cytat " Prawdziwe jest przysłowie, że z jakim przystajesz, takim się stajesz" może i jest spójne ale dodałbym, że w takim stopniu jak cały tekst trącący pretensjonalnym dydaktyzmem reklamujący bardziej cnoty autora niż cokolwiek innego.
 
Co to się dzieje ostatnimi czasy na fanpejdżu PLMMA przechodzi ludzkie pojecie. Komentarze powtarzane po 10 razy, dziwne komentarze, ośmieszanie ludzi i jeszcze ta domena... Hahaha. Jeżeli teraz ze strony plmma.pl przekierowuje mnie na stronę UFC, to znak, że również największa federacja MMA na świecie dołączyła się do wendety na PLMMA?
 
@aryman Nie lubię się powtarzać, w związku z tym nie będę rozmawiał z Tobą w takim tonie, jaki mi narzucasz, wybacz.
 
Czyżby zabolała ostatnia SSS, bo znów wybrał sobie przykre fragmenty i nie zauważył, że dobre rzeczy zostały pochwalone? Biedny człowiek.
 
Szady cwaniaczku i tak wiemy że to przykrywka. Hajs od KSW płynie nieprzerwalnie. Ciekawe jaki może myć inny powód braku UFC w PL jak nie to że mmarocks ich blokuje. Wszyscy to wiedzą, przejrzyj na oczy. @Szady :confused::D
 
Taaa, a w awatarze ogolony Lewandowski...
Nieprawda. To jest Dana White za młodu. W avatarze ma tylko smutniejszą minę.

danka.jpg
 
ale gdzie ma być głośniej o PLMMA? Na Cohones? przecież to mu nic nie da, ja miałem ochotę wybrać się na PLMMA w Wilanowie ale po tych komentarzach coraz bardziej mi się odechciewa i myślę, że swoim zachowaniem Mirek nie tylko mnie odstrasza ale także dużą część użytkowników Cohones od kupienia biletu i wspierania tego cyrku
 
Back
Top