Atak trenera :)

Haha :D nieźle. Szczerze mówiąc to nawet nie obejrzałem tego wywiadu. Po tym co powiedział poprzednio, i zamieścił na fejsie (ANTY UFC) to szkoda mi czasu na słuchanie tego
 
W sumie Miras pokazuje jaki z niego jest "profesjonalista" i jak "profesjonalna" jest ta jego liga czyli jednoosobowy organizm w postaci niezbyt inteligentnego zakompleksionego gościa. Co to za argument, że ciotka mu zmarła czy dziecko zachorowało i nie poinformował zawodnika, że jego walka się posypała? Takie rzeczy ogarnia ileś tam osób, ale jak się chce być człowiekiem orkiestrą od wszystkiego to jest się do niczego. Albo pretensje, że nieaktualna data na plakacie bo Miro zmienia 100 razy termin, jak zmienia to niech podsyła chociaż te plakaty a nie oczekuje, że ktoś za niego to będzie robił. Mówi, że mógłby gościowi zwrócić za dojazd i przygotowania, ciekawe ile i skąd skoro za samą walke dostaje sie jakieś śmieszne grosze.

Nie wiem w sumie po co to piszę, bo to chyba widzi każdy normalny ale być może zapląta się tu jakiś nieogarnięty fan Mirka.
 
kurcze tyle czekanie na nowe forum, a teraz nie bede mogl z niego korzystac. No ale skoro nie omylny trener, organizator, tworca polskiego MMA mowi, zeby nie wspierac to nie bede wspieral :).

Absurd tlumaczenia dlaczego nie poinformowal zawodnika o zmianie rywala bije chyba wszysto
 
A jak Kawul już 3 lata temu diagnozował u Mirka upośledzenie i radził pocałować ścianę z rozbiegu to się śmialiście... Po oficjalnym zakończeniu beefu, wywiadach dla Rocksów myślałem, że nic dziwnego się już nie wydarzy, ale to przecież trener Mirosław.
"Nastawiają zawodników przeciwko nam", "Korupcja, nie czytajcie ich, MMARocks to zło!". Co za cymbał : O
 
Miras cebula level over 1000 :) Ten gość po prostu dostarcza rozrywki. Ja całą sytuację traktuję z przymrużeniem oka:)
 
Zdrowy nie jest, ale to już wiedzieliśmy dawno. Fakt, że pewnie tym wideem u Mrozowskiego narobi trochę wyświetleń Rocksom :D
 
@Halny raczej na odwrot. Tym, ze powrzucal rocksom nabije wyswitlen Mrozowskiemu. To moj 1 wywiad ktory obejrzalem od mmanewsow.
 
Już na czatcie pisałem to wczoraj, że jeszcze Mirasowi można wybaczyć bo to dureń ale że Mrozu leci od razu do niego robić wywiad #viewershunter to aż ręce opadają. Tani łowca dramy jak Fakt czy inne Superexpresy.
 
Już dość się napisałem na Mirasa Gracie. Tego człowieka nie trzeba kompromitować - on sam świetnie się w tym wyręcza. Coś jak nasi politycy :)
 
trener musi pomyśleć o nowej dziarce. KTO NJE ZE MNA TEN PRZECJWKO!!!
10296672_887893917893651_7008187637665524094_n-e1401483824988.jpg
 
Ludzie Matuszczak nie stoczył pierwszej walki MMA tylko Jakubek. Nic Panu Karolowi oczywiście wiedzy czy umiejętności nie ujmując, z całym szacunkiem.
 
To akurat jest dobry pomysł. Ciekawe czy ta organizacja to formalnie stowarzyszenie, z zasadami opisanymi prawem, czy królestwo Mirka, z którego będzie mógł Karola w dowolnej chwili wyrzucić.?
 
Trener najpierw sie ciska do Rocksow o zle terminy gal i zrywa przez to wspolprace, a pozniej zachwala nowa strone PLMMA, na ktorej prawdopodobnie beda prawidlowe terminy. Moze jest szansa na ponowne nawiazanie wspolpracy ;)
 
Miras zawsze na propsie
wydało się spisek MMARocks przeciwko Mirasowi, ostatni prawdziwy w MMA
 
Back
Top