Atak trenera :)

Jak znam życie, to powinniśmy zmienić nazwę domeny na plmmarocks by ich wspomagać, a naczelnym winien zostać Miras Gracie :D
 
Last edited:
huehuehue nie boicie sie tam w redakcji,ze Miras,w koncu cytujac slowa jego syna solidnie ktoremus wpierdoli? ;) emotka emotka ale pytam powaznie :) Mysle,ze nalezy do ludzi,ktorzy napierw robia pozniej mysla.Znam ten typ ludzi,widze jednego takiego codziennie w lustrze.:p
EDIT: nie bede komentowal tych buziek nie chce wyjsc na zacofanego i ciemnogrod:)
 
Mirek i jego profesjonalizm, bezstronność w całej okazałości przy jednym stole - źródło zdjęcia: fp mmanews.pl
1966684_909897269035563_339005325416502545_n.jpg
 
Mirek to nie jest niezawisły sąd więć może mieć takie standarty bezstroności jakie sobie tylko wymysli. Jego piaskownica, jego zabawki .... Tak jak w KSW :)
 
Przeciwnik Najmana na finałowej gali walczył w 86 kg. Ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości co do określenia "profesjonalna"? :D
 
Dajcie spokój, przecież wiadomo że jak jest Najman jest kabaret. Samo to, że teraz wraca na gale organizowaną przez trenera, który to trener, wcześniej mówił by zakończył kariere... pozostawiam bez komentarza.
Pojawiła się szansa na zarobek, więc priorytety i gadanie że sam nie zrobi cyrku poszły w las
 
Dorobicie się wodogłowia przez czepianie się tego słowa w nazwie. Miał się nazwać nieprofesjonalna, może amatorska (a to już zajęte)? Nazwa to tylko chwyt marketingowy, lepsze plmma niż prommac, albo jakieś inne wymysły typu kotrc.

Fresh ma rację. Pan Okniński niech sobie decyduje jak chce o swoim dziele, jeśli nie zgadzacie się z jego wizją, to po prostu tego nie oglądajcie. Kraj jest wolny, każdy ma prawo decydowania o tym czego słucha i co mówi. Tak samo pan Okniński jak i Wy, tak zajadle atakujący tego człowieka. Dziwię się Wam, bo inteligentny człowiek jeśli uzna, że poziom dyskusji która się toczy jest poniżej jego poziomu (co ciągle stwierdzacie podkreślając "głupotę" pana Oknińskiego) to po prostu w takim czymś nie uczestniczy.

Nie jestem obrońcą pana Oknińskiego, nawet nie mam o nim dobrego zdania, ale nie będę wylewał na niego wiadra pomyj, żeby sobie ulżyć.

Moja gorąca prośba, jeśli nie lubicie, nie szanujecie, lub jakkolwiek źle traktujecie pana Oknińskiego, to dajcie temu najlepszy wyraz swoim przykładem, a nie zniżaniem własnego poziomu do tego, który tak ochoczo zarzucacie temu człowiekowi.
Prawdziwe jest przysłowie, że z jakim przystajesz, takim się stajesz.
 
No nie mów, że nie czytałeś "bloga za bloga"?
Właśnie nadrobiłem i Ci powiem, że mam już na to totalną wyjebkę, Mrozowski z Oknińskim się chyba naćpali czegoś. Na ch... komuś wywiady z najmanami. Mrozowski też widze ładnie pojechał i dokopał tylko nie wiem komu :P sobie czy Jurasowi
 
mmammag wejdź na mmanews. Jak dla mnie to co między nimi niech załatwiają sobie wzajemnie, to oburzenie Morozowskiego i prywata na portalu jest żałosna. Juras prowadzi bloga, on portal informacyjny. jego news powinien się zakończyć na tym, że Juras nie będzie komentować walki Najmana.
 
Może nie czytał i nie jest w tym osamotniony. Jakiś link?
Przekopiowałem z mmanews:

"Miałem dzisiaj naprawdę ciekawą rozmowę z Łukaszem Jurkowskim, który raz jeszcze niczym przywoływana w dowcipach polska Policja, zaczął strzelać na oślep (w blogu TUTAJ) a dopiero później zadał ewentualne pytania. W tym wypadku, w kierunku MMAnews. Przy okazji naszej małej konwersacji wyszło na jaw, że wyrazem protestu „Juras” nie będzie komentował walki Marcina Najmana podczas Wielkiego Finału PLMMA i to jest najważniejszym przesłaniem tego newsa o zabarwieniu publicystycznym.

Mam jedynie nadzieję, że Łukasz nie będzie miał za za złe, że napisałem o tym newsa. Skoro jednak osoba publiczna, pełniąca funkcję publiczną w telewizji decyduje się na takie posunięcie, to chyba proceder ten nie powinien być żadną tajemnicą. Zadziwiające jest jednak w tym wszystkim, dlaczego Orange Sport daje się wciągnąć w prywatne animozje pomiędzy obydwoma Panami. Telewizja ta raczej powinna cieszyć się, że być może będzie miała jedną z większych oglądalności w swojej historii a pozwala na zakulisową prywatę, która na pewno nie służy jej interesowi.

Tu pojawia się druga strona opowieści, bowiem usłyszałem również wersję wg której to Marcin Najman zapowiedział z góry, że wystąpi na PLMMA ale nie chce, aby jego walki komentował wspomniany komentator. Pojawia się więc typowy dylemat „Co było pierwsze. Jajko czy kura?” jednak nie zamierzam do tego dalej dociekać, bo chodzi jedynie o efekt końcowy, który jest prawomocny.

Próba krytyki redakcji za umieszczanie wywiadów z zawodnikami uznanymi za ligę „Freak”, również mocno nie trafiona bowiem rzetelna i sportowa treść pytań to jedyna tego rodzaju próba ogarnięcia tego rynkowego szaleństwa, która w oczach wielu, powinna mieć osobną kategorię gdzie mogliby się ze sobą mierzyć. 3500 tysiąca osób kupiło bilet na kogoś kogo nazywacie Bonusem BGC a w naszych wywiadach był to po prostu Piotr Witczak (red. ponad 1,5 mln wyświetleń). Janusz Dylewski z 13-2 również zasługuje na nasz czas, bo jest na tyle odważny/szalony żeby wejść do tego oktagonu i nie Tobie decydować jak spożytkuję swój czas. I tak samo każdy inny zawodnik, którym rzekomo gardzicie a którzy przyciągają, jest u nas mile widziany. Łukaszu, nasz portal to nie „Video On Demand” i próba presji w moją stronę niczego nie da. Powiem uczciwie, jak zapłacisz to mogę nie umieszczać treści których sobie nie życzysz. Póki co polecam przewijać niepożądane treści i nie mieszać mnie w swoje prywatne konflikty.

Czekam więc na obiecany update bloga odnośnie prawdziwych kulisów wywiadu z Mirosławem Oknińskim, który nic nie wnosi bo oparty jest tylko i wyłącznie na prywatnych emocjach pomiędzy Tobą a Marcinem Najmanem. Być może dzięki naszej rozmowie jeszcze lepiej poznałeś fach dziennikarski i dostrzeżesz, że w życiu i biznesie emocje powinny schodzić na dalszy plan. Oraz że liczą się fakty, które na Twoją nieszczęście, są akurat mocną stroną MMAnews.

Tak samo przyznanie się do stronniczych komentarzy podczas gal, nadal nie rozwiązuje problemu Łukaszu, a znowu krzywdzone są osoby postronne. Zamiast nieustannie skupiać się na ocenianiu innych, może warto zacząć od siebie, a nam pozwolić działać w słusznej sprawie, czyli dla rozwoju MMA w Polsce. Stałem i nadal stoję spokojnie pisząc do Ciebie. Nie mogę jednak wiecznie udawać, że zewsząd kapie deszcz. Zakładam więc, że również „no offence” i miłego meczu życzę. Blog za blog :-)"


jak dla mnie o tej rzetelności redaktorskiej w jego fachu to też takie pierdolenie
 
Co za dureń że to na główną portalu wrzuca. Pewnie gdybym to napisał pod tym newsem u niego to by usunął.
 
Fakt, ze zachowanie Mrozowskiego, zarowno to o ktorym Tidzej wspomnial w Szczece jak i to w stosunku do Jurasa, jest dalekie od idealu. Ja jednak juz przestalem sie tym przejmowac i po prostu czerpie wybiorczo z tego co jest dostepne na rynku mediow. Z MMA News interesuja mnie praktycznie tylko wywiady, ktore choc mozna im wiele zarzucic to jednak pojawiaja sie bardzo szybko i regularnie. Opinie i przemyslenia redaktora naczelnego tego portalu juz od dawna traktuje z przymrozeniem oka.
 
Powiem tylko tyle, że portal Mrozowskiego to portal biznesowy. Ich warunki współpracy to biznes na którym nie stracą.

jakby Mirek mu nie zapłacił to by niegdzie na PLMMA nie jeździł pewnie poza finałem bo tam może mu się opłacać jechać i być na własny rachunek.

Co do Jurasa to po MMAAttac 2 mówił że już nie będzie komentował walk N.
A może Mrozowski nie wie, że są jeszcze takie wartości jak honor.
A pieniądze to nie wszystko, ale jak je zapłacisz Mrozowskiemu to ona napisze pewnie lub i nie napisze co zechcesz!!
 
Jakoś mnie te rewelacje trenera nie bawią. Niestety ostatnio modne się zrobiło promowanie na debiliźmie, tylko że po osobie tak zasłużonej oczekuję czegoś więcej. Już pominę tego Mrozowskiego który wyjątkowo działa na nerwy.
 
Strasznie nieprofesjonalne zachowanie Mrozowskiego, zresztą to nie pierwszy raz. Zdarzyło mu się już w przeszłości wrzucać pudelkowe newsy. A to jak liże dupę niektórym personom to aż się rzygać chce. Nie wyobrażam sobie takich sytuacji jakie są u niego w wywiadach lub na portalu, żeby jakikolwiek redaktor u Rocksów sobie na to pozwolił. Pozdro.
 
To, że wrzuca filmiki z N rozumiem, dziennikarstwo jest od tego, żeby przekazywać ludziom nawet takie wiadomości, przy okazji kasa z YT jakaś wpada. Nie rozumiem jednak jak można oficjalnie napisać, że za opłatą może nie pisać o kliencie źle!!! To już chyba nie mieści się w kanonie dziennikarstwa, jak w takiej sytuacji można poważnie traktować ich publikacje? Coś się nam Pan Wojtek pogubił, chyba.
 
Back
Top