Atak trenera :)



Odnośnie redaktorka z UFC Poland, który zagaił:
Mateusz PaczkowskiJak to? Przecież KSW ma w walkach wieczoru zawsze najlepsze zestawienia w MMA na świecie. UFC to dla nich żaden rywal, UFC jest jak Brett Cooper, to są ogóry. www.ufcpoland.com

Wojek napisał:
Wojsław RysiewskiKSW faktycznie takie chujowe, chyba, że można wejść za darmo udając dziennikarza, pozdrawiam
i zarzucił ów film z Paczkowskim ;-)

Edit. Chyba, że o co innego sie pytasz ;-)
 
Kaczka pisz redaktorka oraz UFC Poland w "...." ani oni redaktorzy, ani z UFC Poland
 
ze Mrozu kurwa to w ogole wrzucil, obaj mega inteligentni widac. CEBULA ATTACK.

bronilem sie przed tym wywiadem dosyc dlugo, lol.
 
czy ten chlopek roztropek mrozu nie wie, ze juras juz dawno deklalrowal, ze walk tamtego cieniasa nie zamierza komentowac?
 
Co do wywiadu z Mirkiem... Tutaj Wojtka bym jakoś nie obwiniał, to Gracie atakował (choć mógł w pewnym momencie przerwać), jego wielkiej winy nie widzę.
 
slysze takie tresci, rozmawiam o tym z mmarocks, konsultuje czy jest to w ogole w jakikolwiek sposob prawdziwe, jesli nie jest - rozmawiam z alkoGracie i probuje wyjasnic sprawe - wrzucanie tego to czysty atak na wyswietlenia i sensacje co dla mnie jest totalna patola, ale chuj tam - Mrozu krul, gdzie Ci wszyscy psychofani co bronili pana 'blog za blog' jeszcze przed moim pierdoleniem? haha.
 
Cieszy mnie ta przepychanka, może więcej osób ze środowiska przejrzy na oczy i nie będzie takiego parcia na Mroza.
 
o kurwa, dopchalem sie do fp PLMMA i treneiro... :D OGIEŃ!

ostatnie co zarzucilbym mmarocks to komentarze i artykuly POPIERAJACE KSW, a jednak wszyscy to zarzucaja, haha. :D
 
Ale to nie był wywiad pt "problemy z mmarocks", tylko wywiad, zupełnie o czymś innym (przynajmniej tak miało być), a to że Gracie się jak zawsze rozwinął no to cóż... Wojtek jest jaki jest, ale to dalej on robi najwięcej wywiadów i wrzuca więcej tych"drobniejszych" newsów i to za to przeglądam jego stronę. To, że za wszelką cenę chce podbić wyświetlenia i że w tym blogu pieprzy od rzeczy też mi się nie podoba.
 
okej, zgoda, ale newsow to bym chyba nigdy nie ruszyl - to raczej moje personalne pierdolniecie (nie lubie mieszac czegokolwiek, konkrety), a newsy z Voranem w zupelnosci mi wystarcza. (PLMMA czy mniejsze gale nie sa moim priorytetem)
 
Doceniam te szybkie wywiady Wojtasa, aczkolwiek i ich trudno ostatnimi czasy słuchać (przez czerstwe żarty/wtręty i pytania dłuższe niż wypowiedzi zawodników), ale poziom jego logiki (a raczej jej brak) w tej ripoście do Jurasa zwala z nóg. Chłopak jest tak nieogarnięty, że aż dziw bierze, że daje sobie jakoś radę z prowadzeniem tego swojego portalu. Notabene ktoś tam zagląda czy wszyscy tylko mają suba na jego jutubowym kanale?
 
Jak mam czas to oglądam wywiady na yt, na stronie chyba nawet nigdy nie byłem.
Powiem uczciwie, jak zapłacisz to mogę nie umieszczać treści których sobie nie życzysz.
Te słowa mówią wszystko. Zawsze się starałem patrzeć obiektywnie, pomimo wielu podśmiechujek w jego stronę (Giacomo Conte itp) ale po tym aż się odechciewa oglądać nawet yt zupełnie. Dodając do tego że i tak męczące te jego wywiady.
Co trzeba mu przyznać to to że mówi uczciwie...
 
Nasze żarty z redaktora Mrozowskiego wynikają pewnie z faktu, że znamy go trochę bardziej, z tej prywatnej strony, którą właśnie lekko uchylił w poście o Łukaszu Jurkowskim.
 
Royler wyjaśnił, sprzedajna *** i tyle. Nie będę tego ubieral w ładniejsze słowa, bo jest to moja pierwsza, a zarazem ostatnia krytyka w stronę Wojtka
 
audionews rozpierdala xD. pro w chooj... co do redaktora z mmanews, to w ostatniej szczenie w sumie zostało wyjaśnione, że koleś potrafi zachować się nie fair wobec kolegów z fachu. #dżiakomokonti
 
Miras nie denerwuj się, nie wydawaj pochopnych osądów. Może jak trzeba było zmienić daty gal na plakatach to był pogrzeb wuja, może kogoś bolał brzuch albo ktoś nie chciał zmieniać do 15 minut przed galą tej daty żeby porozmawiać z Tobą, a jednak nie mógł przyjechać, bo los płata figle. . . A pan Mirek od razu osądza : /
 
Trener odjechał po raz kolejny, no, ale cóż, coś się dzieje, jest ciekawie, chwilo trwaj :D
 
Mrozowski nie od dziś jest znany z czerstwych, podlanych sporą ilością śliny w okolice odbytu wywiadów. Gość sprawia wrażenie mega sztucznego i sprzedajnego, jednym słowem takiego, któremu nie poświęcił bym nawet minuty mojego cennego czasu :) Tym wpisem i wywiadem ośmieszył się jeszcze bardziej.
Co do Mirka, no cóż... Nie umniejszając jego roli w rozwoju polskiego mma, to jednak widać, że to jest prosty chłop i chłodnej głowy do ogarnięcia wielu spraw zwyczajnie nie ma :)
 
Może aż tak ostro bym nie powiedział, bardziej chodzi o ogólny "styl". Niech każdy oceni sam.
Można powiedzieć że ocena jest jednoznaczna :D .Ja to nawet nadal mam małe pretensje do Franka jak bronił swojego ex-redaktora po aferze na linii Kowalik-Mirek.Trzeba nadmienić, że sam zainteresowany nie odpowiadał na krytykę i kasował moje komentarze.
P.s Kiedyś robił nabór do swojej redakcji a ja w tamtym czasie miałem wielką zajawkę na mma i chciałem pobawić się w newsy na jakiejś stronie.Po krótkim zastanowieniu stwierdziłem że z taką osobą nie chciałbym mieć nic wspólnego ;)
 
Juras pojechał z Mrozowskim, ten się odwinął i okazało się, że na mmanews można pisać komentarze ;). Pobili chyba rekord komentarzy pod jednym newsem - całe 27. A jakie perełki tam można znaleźć...
 
Teraz materiały z plmma będą z tej mmamani tylko i news:eek: była koszula TJa czas wielki na wąsik kolesia z orange. To ważenie z plmma ostatnie tak przy okazji miażdzy cyce : D Pan Mirek jest dobry jak śpi, jak w tej piosence o niedźwiedziu.
 
Właśnie wszedłem pierwszy raz na strone mmanews przeczytałem to co Wojtek odpisał Jurasowi, a potem komentarze pod...
...mógłbym dużo złego na ten temat napisać i to jak bardzo mi się jego wazeliniarstwo nie podoba ale skończe na klasyku: "jaki portal, takie komentarze"

PS na stronie fb plmma od 24 listopada do dzisiaj jest, aż 8 informacji o Panie Najmanie PROOOOO ! #niedlafreaków
 
Właśnie wszedłem pierwszy raz na strone mmanews przeczytałem to co Wojtek odpisał Jurasowi, a potem komentarze pod...
...mógłbym dużo złego na ten temat napisać i to jak bardzo mi się jego wazeliniarstwo nie podoba male skończe na klasyku: "jaki portal, takie komentarze"

PS na stronie fb plmma od 24 listopada do dzisiaj jest, aż 8 informacji o Panie Najmanie PROOOOO ! #niedlafreaków


Ja byłem dzisiaj lepszy bo wpadłem na jego forum z tym tematem i Ci goście co piszą pod tym tematem, to większość tych ludzi swój pierwszy post w życiu u niego napisała, wiec z mojego toku rozumowania wynika, że sam te posty Nabija.
 
Trochę jak forum Bazelaka heh

W sumie Mrozu jest co by nie było "śmiechowy" nieco, jak daje wywiady to sprawia wrażenie jakby coś mu doskwierało, żylaki odbytu czy coś. Jakiś brak naturalności w tym wszystkim... Ogólnie to nie warto się grzebać w takich konfliktach, niech każdy robi swoją robotę.
 
Back
Top