ankieta przedwyborcza

na kogo głosuje cohones?

  • pis

    Votes: 10 7.4%
  • ko

    Votes: 17 12.6%
  • lewica

    Votes: 7 5.2%
  • konfederacja

    Votes: 80 59.3%
  • trzecia droga

    Votes: 15 11.1%
  • bezpartyjni samorządowcy

    Votes: 6 4.4%

  • Total voters
    135
A na kogo lepiej zagłosować?
Nie ma dobrych opcji w tym kraju.

Nie mamy opozycji.

Po prostu napisalem ze jest taka mozliwosc ze wielcy antysystemowcy podziela los kukiza i sprzedadza sie juz 16 pazdziernika :beczka:

Wtedy utwierdze sie tylko w przekonaniu ze ten kraj nie powinien funkcjonować autonomicznie
 
Ja zastanawiałem się nad tym żeby wziąć kartę do głosowania, lecieć po niej palcem z zamkniętymi oczami i na kogo wypadnie na tego bęc. Co sądzicie? Tylko poważne odpowiedzi. :einsteinsmoke:
 
Ja zastanawiałem się nad tym żeby wziąć kartę do głosowania, lecieć po niej palcem z zamkniętymi oczami i na kogo wypadnie na tego bęc. Co sądzicie? Tylko poważne odpowiedzi. :einsteinsmoke:
Muszą być 2 przecinające się linie w kwadraciku.

Można napisać w kwadraciku "Tusk chuj" byle się litera T przecięła na wylot, a reszta litrr nie i głos będzie ważny.
:putinlaugh:
 
Głosowanie na pis czy po mówiąc, że to mniejsze zło jest tak chore, że to głowa mała. Od ponad 30 lat te kurwiszony zamieniają się u koryta, mówią, że po przejęciu władzy wsadzą tamtych do więzienia i tak w kółko. Dziwię się, że ludzie są tak naiwni i wierzą, że po cokolwiek zmieni :)
Głosując na Konfederację nie twierdzę, że oni u władzy zrobiliby nam raj, ale jest to wybór na zasadzie choroby, która nie wiemy, co z nami zrobi. Może nas zajebać, jak hiv (pis) czy ebola (po), a może się okazać, że jakoś damy radę (konfa). Dosyć płytkie porównanie, ale uważam, że bardzo trafione :joe:
 
Głosowanie na pis czy po mówiąc, że to mniejsze zło jest tak chore, że to głowa mała. Od ponad 30 lat te kurwiszony zamieniają się u koryta, mówią, że po przejęciu władzy wsadzą tamtych do więzienia i tak w kółko. Dziwię się, że ludzie są tak naiwni i wierzą, że po cokolwiek zmieni :)
Głosując na Konfederację nie twierdzę, że oni u władzy zrobiliby nam raj, ale jest to wybór na zasadzie choroby, która nie wiemy, co z nami zrobi. Może nas zajebać, jak hiv (pis) czy ebola (po), a może się okazać, że jakoś damy radę (konfa). Dosyć płytkie porównanie, ale uważam, że bardzo trafione :joe:

a hiv to nie lewica?

jak 'antifa łowcy hiva'?
 
Głosowanie na pis czy po mówiąc, że to mniejsze zło jest tak chore, że to głowa mała. Od ponad 30 lat te kurwiszony zamieniają się u koryta, mówią, że po przejęciu władzy wsadzą tamtych do więzienia i tak w kółko. Dziwię się, że ludzie są tak naiwni i wierzą, że po cokolwiek zmieni :)
Głosując na Konfederację nie twierdzę, że oni u władzy zrobiliby nam raj, ale jest to wybór na zasadzie choroby, która nie wiemy, co z nami zrobi. Może nas zajebać, jak hiv (pis) czy ebola (po), a może się okazać, że jakoś damy radę (konfa). Dosyć płytkie porównanie, ale uważam, że bardzo trafione :joe:
A co jak okaże się, że jest to najgorsza możliwa choroba i ten HIV czy ebola jednak nie takie złe?

Czysto teoretycznie
 
  • Like
Reactions: AKK
A co jak okaże się, że jest to najgorsza możliwa choroba i ten HIV czy ebola jednak nie takie złe?

Czysto teoretycznie
Też niestety biorę taką opcję pod uwagę.
Jeżeli okazałoby się to najgorszą opcją, tzn. że nie ma szans na poprawę warunków do życia w naszym kraju.
Mam jdg, jestem współwłaścicielem sp. z o.o. i to, co się teraz dzieje odnośnie różnych kontroli, składek zdrowotnych, podatków, to jakiś dramat (nie mówiąc już o rozdawnictwie, wszechobecnej korupcji itp itd) i jeżeli będzie jeszcze gorzej, to hmm, nie wiem, co wtedy zrobię :damjan:
 
Konfederacja mówi moim głosem . Są jakieś różnice ale nie mogą one przysłaniać zbieżnego podejścia do bieżących spraw, gospodarki, polityki zewnętrznej itd. Kto się nie zgadza z tym co mówią? Kto z was uznaje inne partie za takie które mają dobry program i zapatrywanie na państwo, obecne problemy. Jeśli chcecie pogrążać tej kraj, a nie można robić tego wiecznie róbcie swoje dalej. Każdy wkrótce ucierpi jeszcze dotkliwiej. Nadchodzące 4 lata są kluczowe dla sprawy Polskiej. Czy będzie można jeszcze opanować sytuacje czy już nie.To zależy od tego wybiorą teraz Polacy. Pamiętajmy że większość jest głupia dlatego wybierze źle. Tak jes cały czas i czemu miało by się to zmienić. Mając to na uwadze zastanówcie się dwa razy czy nie jesteście głupi. Przynajmniej zastosujcie się do zasady nie wchodzenia dwa razy do te samej rzeki.Tylko Konfederacja ma inne podejście do rządzenia, cała reszta kontynuuje tradycje, czy jest zatem dobrze? Najlepiej gdyby rządzący nei robili nic. Gdyby pis nie robił nic, polska była by w dużo lepszej sytuacji. Wszystkie ich decyzje były katastrofalne w skutkach. Pseudo opozycja głosuje ich ustawy pod publikę ale szkodliwie. Za chwile każdy Polak poniesie tego konsekwencje jeszcze większe niz dotychczas. Idą z uni ogromne zmiany. Premier podpisał szkodliwe papierki a szykują nowe. A jednocześnie jest konflikt z Rosją , Ukrainą europą . Trzeba byc mistrzem żeby być w konflikcie z krajami którym jednocześnie nadstawia się ochoczo dupy do ruchania. Za 4 lata będziecie błagać Konfederacje by objęła rządy ale dokona się ogromne zło. Zamiast nie dopuścić do tragedii będziemy walczyć ze skutkami waszej indolencji. Każdy kto przyczyni się do tego co sie wydarzy będzie miał ten kraj na sumieniu. Głosując czy nie. Pamiętajcie że jesteście odpowiedzialni za stan tego kraju dlatego że zawsze istniała opozycja tylko wy z niej nie skorzystaliście. Tą opozycją i zmianą jest Konfederacja.
 
Na tecze nie zwracalem uwagi ale za flage ukr dostajesz drugie ostrzeżenie od git ludzi, zjeżdżasz do lysego na harem :kis:
Ja tam żadnych flag nawet nie widziałem bo byłem skupiony na oczach byłej finalistki Miss Polski... :confused: :lol:
:roberteyeblinking:
 
Mam zajebisty dylemat. Realnie boje się o Nasz kraj, jeżeli pis znowu wygra wybory. Prezes jest chory i nieprzewidywalny, afery gorsze niż za peło, duże rozdawnictwo. Z drugiej strony pamiętam dlaczego pis doszedł do władzy. Przez marną politykę peło i teraz mam się godzić, żeby znowu mnie ruchali?
Teraz temat Konfy. Od 18 roku życia głosuję albo na JKM, potem na inne twory krula. Chuja to daje. Dalej to jest margines polityczny. Mają jakiś wariatów na listach. Źle to o nich świadczy po tylu latach budowania partii. Jak oni mogą rządzić krajem, jak nie potrafią zaprowadzić porządku w swojej partii?

Głos pójdzie na bezpartyjnych, żeby nie oddawać pustego.
Trzeba się modlić za jakąś mądrą równowagą w sejmie i żeby wybory nie przypominały tych na białorusi, bo już mnie nic nie zaskoczy w tym kraju z kartonu.
 
Głos pójdzie na bezpartyjnych
Nie ma takich. To ludzie PiS, i po części KO.
Konfa - partie rozlicza się z realizacji lub nie - programu, a jeśli chodzi o gro wypowiedzi/poglądów najważniejszych tam ludzi (np. Bosak, Mentzen), zmiatają wszystkich innych, z całej sceny politycznej. Konfederacja się rozrosła, siłą rzeczy więc muszą zatem znaleźć się dziwni ludzie na końcach list. Korwin odchodzi powoli w niebyt, nikt go wewnątrz partii nie popiera, bo to wrzut na dupie, a jest tam wciąż jedynie dlatego, że na jego plecach to wszystko powstało. Trzon jego poglądów gospodarczych, ekonomicznych to wciąż wyższa liga niż jakichś tusków, mateuszków, czy beks pokroju chujowni lub kosmitów z lewicy. Braun na smyczy.

Reasumując - tyle lat wspierałeś ten projekt i w chwili gdy w końcu mogą mieć jakiś realny wpływ chcesz się odwrócić? Przecież oni rosną w siłę od lat, tak więc to nie jest tak, że głosowanie na nich chuja dało. Nie skurwili się, nie są umoczeni w jakieś układy, układziki... nie ma innego ugrupowania, które wymuszałoby większą sensowność w oddania głosu niż konfederacja. Mają najlepszy program, wielu zdolnych i młodych ludzi w szeregach, wzbudzają największe nadzieje i warto dać im szansę, by zobaczyć, czy są godni dalszego wspierania.
 
Back
Top