ankieta przedwyborcza

na kogo głosuje cohones?

  • pis

    Votes: 10 7.4%
  • ko

    Votes: 17 12.6%
  • lewica

    Votes: 7 5.2%
  • konfederacja

    Votes: 80 59.3%
  • trzecia droga

    Votes: 15 11.1%
  • bezpartyjni samorządowcy

    Votes: 6 4.4%

  • Total voters
    135
I ta firma patrzy przez ramię co zakreślasz na karcie wyborczej?
A myślisz, że po co były czipy w szczepionkach?
Chuj. Nie ma mojego kandydata :pudziaonicbyniedao:

View attachment 80301
211958.1304006183.jpg
 
@Drzewo : „Nie pójdę na wybory bo w pracy będą widzieć - inwigilujo mnie i firma najebana politykami.

Też @Drzewo na cohones: „Nic nie pracuje, wale w chuja w pracy. Dostałem prace bez odpowiednich umiejętności. Siedzę większość dnia z nogami wywalonym na biurko a tak w ogóle to cały czas jaram zioło i gram na konsoli w godzinach pracy, do biura tez chodzę ujarany, huehuehue”


Przecież to jest większy mitoman niż Halibutenko :beczka:
 
@Drzewo : „Nie pójdę na wybory bo w pracy będą widzieć - inwigilujo mnie i firma najebana politykami.

Też @Drzewo na cohones: „Nic nie pracuje, wale w chuja w pracy. Dostałem prace bez odpowiednich umiejętności. Siedzę większość dnia z nogami wywalonym na biurko a tak w ogóle to cały czas jaram zioło i gram na konsoli w godzinach pracy, do biura tez chodzę ujarany, huehuehue”


Przecież to jest większy mitoman niż Halibutenko :beczka:
A co jak Drzewo=Hali? :ponymindfuck:
 
@Karateka@ podobają Ci się wyniki Twojej agitki na cohones?
:korwinlaugh:

Pytanie jest źle sformułowane. Pewnie większość głosuje na KO, ale sobie myślą "większość Cohones nie jest tak ogarnięte jak ja i głosują na Konfederację, więc poprawną odpowiedzią w tej ankiecie jest: Konfederacja"
 
Oprocz tego jest strasznym oszolomem ktory dostaje pieniadze z niewiadomych zrodel :jarolaugh:
Nie bronię, ale tak się wszyscy teraz pucują do dzieci, a nikt nie pamięta co chcieli robić i w jakich warunkach kobiety te dzieci rodziły.
Niby 2 lata i już ludzie mają pamięć karate złotej rybki.
:śmiech:
Ps. Partia Holowni dalej chyba nie ujawniła finansowania i jakoś nikt nie płacze. XD
 
Back
Top