ankieta przedwyborcza

na kogo głosuje cohones?

  • pis

    Votes: 10 7.4%
  • ko

    Votes: 17 12.6%
  • lewica

    Votes: 7 5.2%
  • konfederacja

    Votes: 80 59.3%
  • trzecia droga

    Votes: 15 11.1%
  • bezpartyjni samorządowcy

    Votes: 6 4.4%

  • Total voters
    135

konfederacja​

Dużo dziwnych ludzi na tym chacie gpt cohones. Sorri ale jak ktoś głosuje na te dziwne partie albo skompromitowane to ja pierdziele jakie bagno w głowie musi miec taki człowiek. Co was tu jest nie mało.
 
Nieprawdopodobne rzeczy robi parlament z tym krajem od czasów covida. Taki rozpierdol kraju że się już polska nie podniesie, jeśli tego nie zatrzymamy to trzeba pakować manatki i wypierdalac z własnego kraju na stare lata. Kraj z historią. Tak go oddać. Już nawet nie chce żeby politycy zostali zajebani za te szkody które narobili. Wsiąść w samolot i zapomnieć. Chyba że polacy jakimś cudem otrzeźwieją głosując na konfe, jedyna partie która zatrzyma szaleństwo, wystarczy nie szkodzić, to już będzie sukces. Politycy powinni miec zakaz podejmowania działań no chyba że konfederacja. Program ma w porządku, przynajmniej go ma i nic nie odpierdoli innego, żadnego rozdawnictwa i frajerstwa w polityce międzynarodowej.
 
Ale to jest wiesniak i imbecyl :beczka: i dziwic sie ze mamy kraj jaki mamy kiedy u nas wiekszosc spoleczenstwa to takie ulepy jak walesa tyle ze bez charyzmy.
Wałęsa miał być prostym człowiekiem z ludu, żeby zwykli obywatele mogli się z nim utożsamiać. I tak było. Ludzie płakali kiedy został prezydentem. Trudne czasy i lata propagandy stworzyły taką rzeczywistość. Społeczeństwo umęczone i biedne, nie ma co się dziwić. Po tym co ten kraj przeszedł, uważam że mamy i tak bardzo duży potencjał, niestety cały czas pod wpływem polaryzujacej, siejacej ferment, postpartyjnej elity.
 
Patrzcie. Czystki stalinowskie. Głupki przejmują władze. Później głupsi od głupków-solidarność= zaorana polska. Pis elektorat ma w hołocie . Do niej równaja media to tak samo ich widzowie. Z roku na rok standardy maleją wszelkie. Za PRL z którego jest taka beka kultura wypowiedzi stała na wyższym poziomie. Przestały byc śmieszne komedie typu Miś no bo co tam jest pokazane to obecnie niedościgniony ideał., komuniści sa kulturalni a absurdy to normalność której teraz brakuje. Komuna niedościgniona wzór dla demokracji po ilus tam latach transformacji. Jak się urzędasy zachowują, służba zdrowia, potrzebowałem szpitala i nie mogłem uwierzyć, czułem się jak za PRL tylko gorzej. Jest gorzej. Odmówili mi leczenia jak umierałem. Lekarka mów do mnie ale co my panu w szpitalu pomożemy. LEdwo co stoje, tłumacze. Niby nie mieli leku. Jak się później okazało, ona była zaznajomiona z tą chorobą i wiedziała że ją tu lecza. Bo póxniej mi to mówiła. Pierdolnięta baba. chciała mnie zamordowac z lenistwa. Lek jest wyłącznie dostępny w użytku wewn,. w szpitalach, nie mozna go nabyc prywatnie. Niema innego leku.To jedyna terapia, bez niej umierasz. Ale bab mi mówi won co my możemy, niema leku,nieam izolatki. Jak wydarłem morde to za 5 minut leżałem w izolatce. a za 10 miałem lek..Widziałem 6 wolnych izolatek. Szpital pusty. Pełno lekarzy bez roboty. A to co sie tam działo to wariatkowo. Za PRL szanowali zdrowie i była kultura w szpitalach.
 
Przecież to jest widoczne w systemie, a okazuje się że nasze działania nie są tak niejawne, jak nam się wydawało - vide zwolnienie Niedzielskiego za podgląd co farmaceuta sobie przepisał za leki. Wszystko jest widoczne.
Ale Ty wiesz, że widzą tylko to, że odebrałeś kartę? Przecież tam kurwa nie wpisujesz peselu, pojebało Ci się z arkuszem maturalnym :beczka:
 
@Drzewo : „Nie pójdę na wybory bo w pracy będą widzieć - inwigilujo mnie i firma najebana politykami.

Też @Drzewo na cohones: „Nic nie pracuje, wale w chuja w pracy. Dostałem prace bez odpowiednich umiejętności. Siedzę większość dnia z nogami wywalonym na biurko a tak w ogóle to cały czas jaram zioło i gram na konsoli w godzinach pracy, do biura tez chodzę ujarany, huehuehue”
boniek-happy.gif
 
Nie głosują głupi ludzie, więc nie chce ich głupich wyborów. Racja
Nie głosują również głupi ludzie. Ale i głupi również głosują. To jest rzeczywistość, ja jestem pragmatyczny. Raz, że sposób "wybierania" władzy przez nas jest lekko śmieszny i podchodzący pod wątpliwość, to dodatkowo dostrzegam cyrk związany z tymi wyborami gołym okiem.
Zastanawiałeś się co by się stało jakby połowa niegłosujących poszła do wyborów? Jakby wg. Ciebie wyglądałyby wyniki i czy serio byś widział różnicę.
 
Konfederacja, wprowadź nową jakość do smutnej jak stara kurwa polityki.
Na moje oko konfa szykuje wałek podobny do tego co zrobiła solidarność. Metzen od jakiegoś czasu nie potrafi się ostatecznie zdecydować co chce zrobić z dochodowym, a bosak ma ciągotki do narodowców ze wschodu, byle nie tych z Rosji. Zdjęcia z panami ubranymi w czapki też napotykałem i nawet jak to przeróbki to widać że te 2 wafle leca po bandzie.
 
Ale beda jajca jak cale.forum zaglosuje na konfe a oni zrobia myk i koalicje z pisem :korwinlaugh:

Jakos mnie to nie zdziwi. Konfa juz tez nieraz pokazywala ze nie jest taka antysystemowa na jaka sie kreuje chociazby podczas glosowan gdzie zamiast glosowac przeciw jakiejs ustawie (o ktorej trabili do swojego elektoratu ze jest straszna ) panowie z konfy "wstrzymali sie od glosu" :beczka:
 
Ale beda jajca jak cale.forum zaglosuje na konfe a oni zrobia myk i koalicje z pisem :korwinlaugh:

Jakos mnie to nie zdziwi. Konfa juz tez nieraz pokazywala ze nie jest taka antysystemowa na jaka sie kreuje chociazby podczas glosowan gdzie zamiast glosowac przeciw jakiejs ustawie (o ktorej trabili do swojego elektoratu ze jest straszna ) panowie z konfy "wstrzymali sie od glosu" :beczka:
A na kogo lepiej zagłosować?
 
Kogo byś nie wybrał, to i tak będzie żyd. Jedyna różnica to czy będzie się maskował, czy maskował :werdum:
JKM ciągle powtarza, że nie jest z układu okrągłostołowego magdalenkowego czy uj wie jak to sie wymawia. Pytanie zasadnicze.
I co kuwa z tego xD
 
Back
Top