Analiza kursów Betsafe: UFC Kraków + nowy sezon typera (do wygrania 600 zł!)

Lepiej wygrywać złotówki, niż tracić setki :)
Magda Gessler wie co mówi... Mimo wielkich oczekiwań gala w Kraku nie wydaje się jakaś super do obstawiania. Przejrzałem staty Rocky Lee i Lupilusa i ta walka to jakiś ewenement jeśli chodzi o rekord przeciwników, z którymi wygrywali ci Panowie... Szkoda, że na Moraesa tak niski kurs, bo Lebout raczej nie ma żadnych argumentów.
 
Chyba zatrę ślady ,edit:nie ,jednak żmudna robota
Tym razem @michi972 ograniczy się do tylko jednego postu (!), choć w starym stylu:
"KUR..¤¥♢# przegrałem przez tego kretyna!!! Tera to już mnie nawet walka Janka GÓWNO obchodzi !!" :-D ;))

Kiedy tam na prawdę nie zawalczyli rozważnie.Akurat walka Janka chyba mnie obchodzi najbardziej ze wszystkich jakie widziałem i zobaczę.Pozatym wtedy to się zmieniło jak walka przyszła.Zapomnijcie panowie o tym,bo niezręcznie się czuję.Wychillowałem się i postaram się co najwyżej aby w przypadku przegrania ograniczyć się do "kurwa ,kupon poszedł w pizdu" itp. jednorazowo.


Pierwsze kroki zawsze najgorsze
Człowiek całe życie pracuje na reputację ,bum i wizerunek zszargany ,żyto :P
 
Last edited:
Magda Gessler wie co mówi... Mimo wielkich oczekiwań gala w Kraku nie wydaje się jakaś super do obstawiania. Przejrzałem staty Rocky Lee i Lupilusa i ta walka to jakiś ewenement jeśli chodzi o rekord przeciwników, z którymi wygrywali ci Panowie... Szkoda, że na Moraesa tak niski kurs, bo Lebout raczej nie ma żadnych argumentów.
Lebout jest chyba najbardziej niedocenianym zawodnikiem, ten zawodnik w swoich ostatnich walkach pokazał serce do walki, technikę, przyjmowaniem ciosów i oddawanie, wytrzymałość. Jako Underdog wygra.
 
@michi972 Spoko, najważniejsze, że zauważyłeś swój błąd, co cieszy :) A jeśli chodzi o przegraną młodego Pettisa (wiem, to nazwisko jest kryptonitem na ciebie ;), to mnie nie zdziwiła, bo nie uważam go za takiego geniusza jak brata. Z kolei tego przegrana (czy wcześniej np. Big Foota) wprawiły mnie już w konsternację. Ciekawy jest to sport :)

Z zapomnieniem- to sorry- może być ciężko, bo mam dobrą pamięć :D Fajna anegdota w szufladce "Bukmacherskie początki".
Ale któż nie popełnia głupstw? (Nie znam takiego, nie wyłączając siebie).

PS: Miałem kiedyś wyskoczyć w wynikach gali z memem "Typowy bukmacher" i podpisem "Dzieci, obiadu nie będzie- podziękujcie Pettisom", ale już zostawię cię w spokoju:smile:
 
@michi972 Spoko, najważniejsze, że zauważyłeś swój błąd, co cieszy :) A jeśli chodzi o przegraną młodego Pettisa (wiem, to nazwisko jest kryptonitem na ciebie ;), to mnie nie zdziwiła, bo nie uważam go za takiego geniusza jak brata. Z kolei tego przegrana (czy wcześniej np. Big Foota) wprawiły mnie już w konsternację. Ciekawy jest to sport :)

Z zapomnieniem- to sorry- może być ciężko, bo mam dobrą pamięć :D Fajna anegdota w szufladce "Bukmacherskie początki".
Ale któż nie popełnia głupstw? (Nie znam takiego, nie wyłączając siebie).

PS: Miałem kiedyś wyskoczyć w wynikach gali z memem "Typowy bukmacher" i podpisem "Dzieci, obiadu nie będzie- podziękujcie Pettisom", ale już zostawię cię w spokoju:smile:

Haha, jak masz go gdzieś zapisanego, to wstawiaj :D
 
Haha, jak masz go gdzieś zapisanego, to wstawiaj :D
Ni mam, miałem się dopiero na tę okazję nauczyć wstawiania własnych podpisów:smile:
Ale może znowu ktoś wda się w brawl, uwalając tym raz na samym końcu piękny kupon, i kolega znów da czadu :) Wtedy się wstawi wraz z wklejoną kompilacją tamtych wpisów :wink:
 
Nie jestem pewny czy będzie dalej tak leciał w dół. Wiesz @Wolek , zawsze możesz obstawić dwa razy równą stawkę po różnych kursach :wink:
 
Nie bardzo wiem jak to rozkminiać. Chodzi mi o Betsafe, czy stawiać już na Janka czy kurs jeszcze pójdzie w górę? Szady pomóż ;)
Wydaje mi się się, że kurs raczej już niżej nie zejdzie - czyli: albo pozostanie na takim samym poziomie, albo pójdzie troszkę w górę. Przez najbliższe dwa dni raczej nie powinno być większych wahań. A jak to będzie po ważeniu? Manuwa ma niezłą definicję mięśnia, więc na ważeniu powinien prezentować się lepiej od Janka. Dlatego też nie spodziewam się, że akurat w sobotę kurs na Janka miałby spadać - raczej więcej ludzi może się skusić na postawienie na Jimiego, co zwiększy kurs na Legendarną Polską Siłę. Kolejna kwestia jest taka, że część "niedzielnych typerów", którzy MMA stawiają od święta, może skusić się na ostatnią chwilę na kurs na Błachowicza, przez co mógłby trochę się obniżyć. Taka sytuacja często ma miejsce w przypadku KSW - im bliżej gali, tym kursy na Polaków maleją.
 
Nie bardzo wiem jak to rozkminiać. Chodzi mi o Betsafe, czy stawiać już na Janka czy kurs jeszcze pójdzie w górę? Szady pomóż ;)
zielona strzalka czyli rosna nie maleja na Blachowicza
 
Chyba zagram Not Manuwa inside distance po 1.80. Jak Janek wygra - to wiadomo. Ale może być tak, że Manuwa wygra w oczach sędziów w stójce, ale nie znokautuje Polaka. Co myślicie?
Swoją drogą CroCop inside distance 2.80 też wygląda nienajgorzej.
@kiras jeśli grasz grubo, to polecam jednak zagrać ten zakład, zamiast Janka. Parę osób zagrało not Reem inside distance i wyszli na tym dużo lepiej, niż fani Nelsona.
 
Last edited:
Chyba zagram Not Manuwa inside distance po 1.80. Jak Janek wygra - to wiadomo. Ale może być tak, że Manuwa wygra w oczach sędziów w stójce, ale nie znokautuje Polaka. Co myślicie?
Swoją drogą CroCop inside distance 2.80 też wygląda nienajgorzej.
pierwsze popieram, drugie nie
 
Janek zmiel go ,Bomba urwij nogę,a reszta Polski niech pozamiata.Cro Cop inside the distance to znaczy ,że przed czasem czy decyzja (tłumaczenie rozumiem),jeżeli decyzja (a to 5 rund) to nie ma szans
 
No jak myślisz, pytałbym o radę, czy warto grać CroCop przez decyzję po kursie 2.80? :P Inside distance znaczy przed czasem.
Ale sam sobie już wybiłem ten pomysł z głowy. Poczekam na under 2.5, pewnie będzie około 1.60 i wtedy zagram.
 
Ja będę zdziwiony jak Mirko to wygra w jakikolwiek sposób - serio.Życze mu tego bo jest żywą legendą ale teraz to jest odcinanie kuponów.W ostatniej walce z Gonzagą padł jak rażony prądem a ile czasu temu to było. Crocop jest już za starym gościem na poziom jaki jest w UFC.
 
Back
Top