Analiza kursów Betsafe: UFC Kraków + nowy sezon typera (do wygrania 600 zł!)

Na pewno? Co maerial z Ankosu to widzę Daniela.

Ja to rozumiem tak, że Daniel jeździ do Poznania w ramach współpracy jego klubu, Ankosu Warszawa z Ankosem Poznań ;)

No bo co, w WWA ma się z Anzorami i Mariem sparować? :D
 
Last edited:
Ja to rozumiem tak, że Daniel jeździ do Poznania w ramach współpracy jego klubu, Ankosu Warszawa z Ankosem Poznań ;)

No bo co, w WWA ma się z Anzorami i Mariem trenować? :D
no a co nie trenuje? to jego główny klub przecież, w Poznaniu tylko gościnnie jest
 
Jeśli chodzi o Daniela to podejrzewam,że miał zaplanowane przygotowania tak żeby je kończyć sparingami w Ankosie gdzie ma sporo sparingpartnerów.Nic nikomu nie wiadomo o zmianie miasta/klubu Daniela na stałe.Media branżowe by o tym trąbiły..panowie piszemy na najlepszym portalu w Polsce o mma - heeeelloooooł.
 
Kurna ,na pewno u mnie w typach Janek.
Brane pod uwagę:
Bandel-jako że przeciwnik w zastępstwie i wierzę ,że zapasy Bomba podszkolił to może warto,ale w stójce może mieć ciężko i z obaleniem też
Fabiński-walka w zastępstwie to może być minus i przegrana z tym Wendresem czy jak mu tam razi w oczy
Co radzicie?
 
zaraz będzie "lepiej grać single czy ako, co radzicie?
A jak będzie to co? Jesteśmy tu po to, żeby sobie wzajemnie pomagać, a nie po sobie jeździć, ale niektórzy chyba nigdy tego nie zrozumieją.
 
No skoro 1.90 na Janka Cię nie urządza, to po co to grać? Znajdź sobie taki kurs, który urządza (ekhm, pinnacle Janek 2.37), albo skoro chcesz STS to Celiński jest chyba po 1.90?
 
Ja będę grał wszystkich Polaków + Lebout i CroCop. Jak myślicie czy kursy na Polaków będą spadać, czy mogę poczekać z obstawianiem?
 
No skoro 1.90 na Janka Cię nie urządza, to po co to grać? Znajdź sobie taki kurs, który urządza (ekhm, pinnacle Janek 2.37), albo skoro chcesz STS to Celiński jest chyba po 1.90?
Na ksw będzie inny kupon ,1 osoba do kuponu z Jankiem powyżej 1,5
 
:beer:
bez obrazy chłopie, ale szczerze boje się o Twoje zdrowie. Może nie warto się tak denerwować z powodu kuponów, bo serce jest tylko jedno!
Ja się nie denerwuję , tylko po prostu nie lubię przegrywać :D ,a od czego jest ten dział.Wolę wysłuchać fachowych porad forumowiczów.Poza tym tutaj są ciężkie do obstawiania walki
 
Ja się nie denerwuję , tylko po prostu nie lubię przegrywać :D ,a od czego jest ten dział.Wolę wysłuchać fachowych porad forumowiczów.Poza tym tutaj są ciężkie do obstawiania walki
A to Ty tak spamowałeś w temacie z wynikami ostatnio, bo Ci kupon nie wszedł? Mam nadzieję, że jak (odpukać) Ci się nie powiedzie, to nie będziesz tego znowu robił.
 
Dopiero moje drugie obstawianie u buków ,za pierwszym razem byłem w ...pewny i 3/6 walk weszło ,to tera.Instynkt mi podpowiada Bandel ,serce Mirko ,a rozum hmmm rozum nic :D
 
A to Ty tak spamowałeś w temacie z wynikami ostatnio, bo Ci kupon nie wszedł? Mam nadzieję, że jak (odpukać) Ci się nie powiedzie, to nie będziesz tego znowu robił.
Kurna ,moja zła sława się rozpszstrzenia ,spokojnie nabiorę obycia ,co wy będę się galą jarał.Zapomnijcie o tamtym ,bo mnie zżera wstyd.Chociaż denerwuje mnie jak typ kontoluję walkę i idzie jak debil na wymianę albo zamroczył typa to po obalenie 20 sekund przed końcem :D
 
1) 30zł Janek po kursie 2.25
2) 5zł Gonzaga, Janek, JoJo, Daniel, Fabiński po kursie 11,83
3) 1zł Gonzaga, Janek, JoJo, Daniel, Fabiński, Pawlak, Lee, Bomba, Badurek, Stasiak, Lebout po kursie 2960,12
36zł na jedną galę. Wierzcie mi, czy nie ale dla mnie to od ch*ja pieniędzy jak na obstawianie :)
 
1) 30zł Janek po kursie 2.25
2) 5zł Gonzaga, Janek, JoJo, Daniel, Fabiński po kursie 11,83
3) 1zł Gonzaga, Janek, JoJo, Daniel, Fabiński, Pawlak, Lee, Bomba, Badurek, Stasiak, Lebout po kursie 2960,12
36zł na jedną galę. Wierzcie mi, czy nie ale dla mnie to od ch*ja pieniędzy :)
Lepiej wygrywać złotówki, niż tracić setki :)
 
@michi972
No to czasem lepiej nic nie stawiać, jak się nie czuje danej gali i tyle. Nic na siłę - szkoda nerwów i pieniędzy. A takie narzekanie potem na forum może męczyć też innych forumowiczów, ale wierzę, że wyciągnąłeś wnioski. :) Banalnie to zabrzmi, ale... to jest MMA, nokaut może trafić się w każdej chwili, więc trzeba się na to przygotować psychicznie, jeśli chce się inwestować u buka pieniądze w ten sport.
 
@michi972
No to czasem lepiej nic nie stawiać, jak się nie czuje danej gali i tyle. Nic na siłę - szkoda nerwów i pieniędzy. A takie narzekanie potem na forum może męczyć też innych forumowiczów, ale wierzę, że wyciągnąłeś wnioski. :) Banalnie to zabrzmi, ale... to jest MMA, nokaut może trafić się w każdej chwili, więc trzeba się na to przygotować psychicznie, jeśli chce się inwestować u buka pieniądze w ten sport.

Mało wydaję .To co mnie nie wnerwiało 3 lata temu teraz mnie wnerwia itp. Nie no postawię i cóż wóz albo przewóz.Wyciągnąłem wnioski ,zamierzam obstawić 2-3 walki zamiast 6 .Jakby był typer to bym był wychillowany.
Kiedy typer w ogóle?
 
Back
Top