Analiza kursów Betsafe: UFC Kraków + nowy sezon typera (do wygrania 600 zł!)

Sherdog to portal, UFC to pracodawca. Jakby KSW i MMAnews podało pensję Wojka, komu byś wierzył?

P.S. To jest niepatriotyczne, poza tym to bezpośrednio oddziałuje na kibicowanie. Stawiasz swoje pieniądze przeciw Polakowi i w głębi duszy(albo co gorsza nie) jego porażka cię cieszy ostatecznie.
 
P.S. To jest niepatriotyczne, poza tym to bezpośrednio oddziałuje na kibicowanie. Stawiasz swoje pieniądze przeciw Polakowi i w głębi duszy(albo co gorsza nie) jego porażka cię cieszy ostatecznie.

To jest najgłupsze zdanie jakie czytałem w dziale Zakładów Bukmacherskich od początku jego powstania. Patriotyzm nie ma nic wspólnego z graniem u bukmachera. Można postawić na Manuwę i kibicować Jankowi ze wszystkich sił. W bukmacherce chodzi o zarabianie pieniędzy - tylko i wyłącznie. Dorabianie do tego jakiejś ideologii, w tym patriotyzmu, jest wyjątkowo głupie. Jeśli uważam, że Pawlak przegra to nie będę na niego stawiał. Postawię na Sheldona Westcotta. Nie rozumiem jak można tak spłycać wszystko do patriotyzmu. Jestem chyba za stary już na tłumaczenie oczywistych oczywistości.
 
Sherdog to portal, UFC to pracodawca. Jakby KSW i MMAnews podało pensję Wojka, komu byś wierzył?

P.S. To jest niepatriotyczne, poza tym to bezpośrednio oddziałuje na kibicowanie. Stawiasz swoje pieniądze przeciw Polakowi i w głębi duszy(albo co gorsza nie) jego porażka cię cieszy ostatecznie.
W takim razie czemu ten rekord, aż tak się różni? Chyba powinno to być gdzieś odnotowane, bo tak to ja sobie mogę też ustalić z jakąś organizacją, że mam już w rekordzie 5-0.
 
W takim razie czemu ten rekord, aż tak się różni? Chyba powinno to być gdzieś odnotowane, bo tak to ja sobie mogę też ustalić z jakąś organizacją, że mam już w rekordzie 5-0.
Nikita też podał inny rekord, niż miał naprawdę, ściema czy nie rywalki i tak musiały mieć rekordy zerowy, do tego brak wideo z tych walk
podała taki rekord to wpisali, 1:0 lipnie wygląda, a to przecież Rosija nie takie rzeczy tam się dzieją
 
Hamiltona solo 2.44 i nic więcej z tej gali

jak by to było w USA to by było odwrotnie i jeszcze mniej na niego
 
Unibet.
KmH4gbH.png
 
Błachowicz +Fabiński +??????
Moim zdaniem Fabiński to na pewno lepszy pomysł od Daniela czy Hamiltona, bo tam to niczego nie można być pewnym. Patrząc na opinie innych, to zachwalają Westcotta, ja nie znam ziomka, więc się nie wypowiem na jego temat.
 
Kijowo trochę ,walka Bandla nie za bardzo ,Cro Cop-Gonzaga to typowy no-bet ,to samo Omielańczuk vs Hamilton ,Badurek vs Albu też nic nie wiadomo,Stasiak vs tamten typ -obu nie znam,Moraes przy takim kursie,Pawlak vs Westcott - niby można się pokusić ,ale..
 
Dlaczego Daniel - Anthony to no bet? Gdzie jest ta przewaga Polaka? Bo w stójce to jak dotąd zbyt wiele nie pokazał. Za to pokazał słabe zapasy. Owszem, Hamilton ma słabą szczękę, ale czy Daniel ma mocny cios? Zwłaszcza jak zgubił parę kilo?
 
Dlaczego Daniel - Anthony to no bet? Gdzie jest ta przewaga Polaka? Bo w stójce to jak dotąd zbyt wiele nie pokazał. Za to pokazał słabe zapasy. Owszem, Hamilton ma słabą szczękę, ale czy Daniel ma mocny cios? Zwłaszcza jak zgubił parę kilo?
Ma ,po pierwsze to parę kg ,po drugie większa szybkość może być po trzecie jeszcze ma kopnięcia.Hamilton , ktoś mi o nim opowie?Co myślicie o Bandlu?
 
Ma ,po pierwsze to parę kg ,po drugie większa szybkość może być po trzecie jeszcze ma kopnięcia.Hamilton , ktoś mi o nim opowie?

Czyli czekaj, czekaj. Odradzasz grania walki Daniel - Anthony, a później pytasz o Hamiltona by Ci ktoś coś o nim opowiedział? Jak to tak? W takim razie nie masz pełnych danych do odradzania tego starcia.
 
Ma ,po pierwsze to parę kg ,po drugie większa szybkość może być po trzecie jeszcze ma kopnięcia.Hamilton , ktoś mi o nim opowie?Co myślicie o Bandlu?
Po cholerę mu być jeszcze mniejszym na tle ogromnego zapaśnika? I po co miałby kopać kogoś, kto mu może przechwycić kopnięcia? Nie to, że namawiam, tylko mnie interesuje co ludzie widzą w Danielu, żeby nie zagrać 10 kilo cięższego, 12 cm wyższego zapasiora po kursie ~2,4. Od razu zaznaczam, że sam Omielańczuka lubię i wolałbym, żeby wygrał.
 
Unibet ogólnie się nie popisał z kursami, bardzo niskie w porównaniu z innymi bukami. A tu trzeba stawiać, żeby konkursowy obrót wyrobić.
 
Obejrzałem walkę Hamiltona ,gdzie wygrał high kickiem w drugiej rundzie.Tylko pchał się w klincz i średnio tak jakoś ,obaj mnie nie przekonują do siebie
 
Po cholerę mu być jeszcze mniejszym na tle ogromnego zapaśnika? I po co miałby kopać kogoś, kto mu może przechwycić kopnięcia? Nie to, że namawiam, tylko mnie interesuje co ludzie widzą w Danielu, żeby nie zagrać 10 kilo cięższego, 12 cm wyższego zapasiora po kursie ~2,4. Od razu zaznaczam, że sam Omielańczuka lubię i wolałbym, żeby wygrał.
Po co jeszcze mniejszym?Mięśni raczej nie zrzucał tylko masę
Po pierwsze to nie zapaśnik kalibru Rosholta .Cięższy ,no i co ,zawsze na kloca/cięższego stawiać ,12 cm wzrostu patrz.Stefan Struve .W stójce Daniel lepszy.Poza tym prawdopodobieństwo nagłej bomby z jednej lub drugiej strony w tym pojedynku..
 
Hamilton nie zachwycił mnie w UFC. Kurs teoretycznie fajny, ale jakoś mam dziwne przeczucie, że Daniel w tej walce da sobie radę.
To się może zakończyć jak młody Pettis ,totalna dominacja i bomba na ryj.

Co myślicie o Bandlu?Cro Cop kusi ,ale ta walka to no-bet raczej
 
Typ na Baczynskiego? Ktoś się wypowie z naszych królów bukmacherki?
Ma szanse wejść. Leon to taki leniwiec, który czasem nie może się dobudzić w walce. Jeśli jednak to zrobi,to ma wszystko do tego, by ustrzelić Setha, który mocno szarżuje i się odkrywa. Baczyński zmienił jednak ostatnio gym na Alliance MMA, więc chyba jest jednak lepszym pomysłem od swojego rywala. Ja tego nie ruszam

Edit: No i król ze mnie marny, ale staram się pomóc :smile:
 
Też mam trochę przeczucie, ze Daniel zepnie dupę i może wygrać, chciałem nawet go grać, spodziewałem się kursów równych, ale jak wyszedł jako faworyt...
 
Jak dla mnie Omielańczuk znów zostanie zdominowany przez 15 minut.
Oprócz singla na Janka zagram na pewno Meza + Westcott.
 
Back
Top