Analiza kursów Betsafe: UFC Kraków + nowy sezon typera (do wygrania 600 zł!)

Ciekawe jaki kurs będzie na Heldzika z Brooksem.Jakby z ich obu kurs był w okolicach 2.5 to z Jankiem wyjdzie 5.75 więc czuje,że będę sztos.
PS.Admini nie wiem czy nie warto połączyć temat z nadchodzącym Bellatorem bo pewnie userzy będą wpisywać swoje przeczucia itd.
 
Z jakim Brooksem? :)
Właśnie też rozkminiam. Jeśli kurs na Heldzika z ruskim będzie powyżej 1,6 to warto. Za mniej raczej nie bardzo, bo Sarnavsky to jednak bardzo solidny zawodnik.
 
Z jakim Brooksem? :)
Właśnie też rozkminiam. Jeśli kurs na Heldzika z ruskim będzie powyżej 1,6 to warto. Za mniej raczej nie bardzo, bo Sarnavsky to jednak bardzo solidny zawodnik.
I Brooksa powinno być - myślałem,że wszyscy skminili :)
Will Brooks walczy z Davem Jansenem.
 
na Brooksa pewnie z 1,30 bedzie ;p na Heldzika jak buk da to będzie z 1,65 :D
 
5nlzte.jpg
 
Albu jest silna, dobrze się rusza w stojce. Nie byłbym pewien czy Iza podoła, biorąc pod uwagę, że w tej płaszczyźnie nie czaruje. Mnie przekonuje kurs na Janka i Gonzage.
 
Ej bez jaj, serio wszyscy uważacie, że kurs 2.00/2.20 na Janka przy 1.70/1.80 Manuwy to jakieś wielkie niedocenianie Polaka? Że niby stawianie na niego to łatwy hajs?

Ja chyba będę celował w Albu/Raya/McLellana/Westcotta, czyli tym razem niestety antypatriotycznie.
 
Również odradzam grę Janka. Przypomnijcie sobie walkę Manuwy z Gustafssonem i bomby, które wstrząsały Szwedem.
 
Moim zdaniem Janek będzie miał trudno ale jak nie popełni błędu szczególnie w początkowej fazie pojedynku to wygrana jest w zasięgu ręki.Manuwa z pleców nie jest groźny ale w stójce ma mocne jebnięcie i jest taki dość atletyczny.Janek jak poczuje ,że stójke przegrywa to zacznie sprowadzać a tam już będzie miał przewage bo może punktować gnp i kontrolować w parterze.Mocno trzymam kciuki za Ize bo mam wrażenie ,że troche dziewczyna nie miała szczęścia z tą wagą itd - troche ludzie wylali na nią wiadro pomyj i bardzo szczerze jej życze żeby wygrała i zmazała plame.Najmniej wierze w Pawła Pawlaka ale chciałbym żeby każdy Polak wygrał.
 
Jak Janek poczuje, że przegrywa stójkę, to może to być jego ostatnie wspomnienie tej nocy. Zapasy Manuwy są na wysokim poziomie i naprawdę wydaje się być w formie. Niemniej życzę Polakowi wygranej.
 
Również odradzam grę Janka. Przypomnijcie sobie walkę Manuwy z Gustafssonem i bomby, które wstrząsały Szwedem.
Ja jakoś sobie nie przypominam w ogóle, żeby coś tam Gus mocniej przyjął. Manuwa w pizdę od Jimmo dostawał póki kontuzji nie złapał. Daj spokój on jest przereklamowany. Janek to na 90% ogarnie.
 
Zapasy Manuwy są na wysokim poziomie i naprawdę wydaje się być w formie.
Wydaje się. Nie zapomniaj też, że przedtem miał walczyć z Szogunem i kontuzja go wyeliminowała. Ja tam nie widzę w nim aż tak wielkiego kozaka by nie spróbować zagrać Jana
 
Jak dla mnie jest to ciężka gala do typowania ... Serce za naszymi, jednak jak 50% naszych rodaków odniesie zwycięstwo to będę traktował to jako sukces. Walka Janka z Manuwą dla mnie do obstawiania jest jak starcie z ostatniego UFC FN
Al Iaquinta vs. Jorge Masvidal ... postawiałem na Ala , ale jak miałbym punktować walkę to Iaquinta przegrałby 28-29. Co nie zmienia faktu ,że przy tej gali też postawię jakiś hajs. Po analizie kilku walk zdam się na intuicję :)
 
Dlaczego Badurek?
Ja, może nie jakoś grubo i zdecydowanie, bo w końcu to walka kobiet, ale skłaniam się do postawienia na Albu.

W podjęciu decyzji głównie zadziałał lokalny patriotyzm. ( pochodzimy z tego samego miasta). Co do samej walki, to ciężka walka przed panną Badurek. Albu jest solidna. Dobra, techniczna stójka, reszta też niczego sobie. Iza jest za to większa, siła też powinna być po jej stronie. ( oby zbicie wagi przebiegło bez problemów...) Mam też nadzieję, że grapplersko to ona będzie dyktować warunki.
Jeśli Iza nie będzie się bawić w niepotrzebne stójkowe wymiany, to może zapisze sobie nowe poddanie do rek0rdu. ...niestety wcale się nie ździwię jeśli wygra Albu, dlatego Janek pójdzie też w singlu.
Co do Janka, to wierzę, że to wygra. Musi wygrać jeśli nie chce być tłem dywizji. Manuwa jest do zrobienia i będzie zrobiony ;)

A jeśli idzie o stawianie przeciw naszym, to gram Westcott'a i Hamiltona.
 
Dlaczego na betsafe nie mam zakładki "mieszane sztuki walki", wbiłem troszkę nielegalnie na strone bo przez proxy ale obstawić i tak nie mogę... Czy tylko ja tak mam?
 
Dlaczego na betsafe nie mam zakładki "mieszane sztuki walki", wbiłem troszkę nielegalnie na strone bo przez proxy ale obstawić i tak nie mogę... Czy tylko ja tak mam?

bo nie ma jeszcze zadnych kursów mma
 
Betsafe aktualnie nie ma żadnego zakładu związanego z MMA / UFC w ofercie, dlatego zakładki też nie widać. Jak znam życie, kursy pojawią się jutro albo pojutrze.
 
Kursy na BetSafe na dziś:

Manuwa - Błachowicz 1.65 - 2.25
Pawlak - Westcott 2.45 - 1.55
Calderwood - Moroz 1.16 - 5.25
Gonzaga - CroCop 1.60 - 2.34
 
Back
Top