Analiza kursów Betsafe: UFC Kraków + nowy sezon typera (do wygrania 600 zł!)

Prędzej Hamilton, niż Daniel. 2.44 na Anthonego. WTF. To Daniel się z Nandorem męczył.
 
A Hamilton to niby kto? Wygrał z najgorszym ciężkim w ufc, którego pewnie nawet nandor by ujebal. Ja widzę Ko na murzynie
 
Hamilton jest na dnie dywizji, ale ma przewagę około 12 cm wzrostu, 5 cm zasięgu, prawdopodobnie z 10 kg wagi. Do tego przewaga siły i lepsze zapasy. Dla mnie ta walka to jest 60/40 dla nygusa, przy czym kurs na niego wynosi 2.44, co jest dla mnie nieporozumieniem. Przy okazji Potts > Guelmino.

No właśnie ,a w stójce Daniel tłukł Nandora niepotrzebnie idąc w klincz,pozatym myślę,że Daniel zaprezentuje się lepiej

Dokładnie. Polak męczył się w klinczu z Nandorem, myślę, że Hamilton go stłamsi i obali. Jeżeli jednak Daniel przetrwa 1 rundę - czego mu życzę całym sercem - to może ubić nygusa pod koniec walki.
 
Dla mnie ta walka to jest 60/40 dla nygusa, przy czym kurs na niego wynosi 2.44, co jest dla mnie nieporozumieniem.

Jak widzisz 60 % dla zawodnika mającego kurs 2.44 to ja nie wiem jeszcze czemu tysiak nie poszedł na Hamiltona. Gdybym był takiego nastawienia, to zapożyczyłbym się i cisnął ten zakład bez chwili zawahania.
 
Jak widzisz 60 % dla zawodnika mającego kurs 2.44 to ja nie wiem jeszcze czemu tysiak nie poszedł na Hamiltona. Gdybym był takiego nastawienia, to zapożyczyłbym się i cisnął ten zakład bez chwili zawahania.
Może dlatego, że jestem studentem i nie zarabiam?
 
Ja chciałem grać Janek + JoJo ale skoro Ona jest po 1.16 to daje sobie spokój. Pójdzie singiel na Jana.
 
Tylko ja widzę szanse Lebouta z Moraesem? =/
Nie tylko Ty.

Ani Omielanczuk, ani Hamilton nie są warci grania. Wróżenie z fusów. Przy starciu dwóch ciężkich z nizin może być nawet double ko.
I czy właśnie dlatego nie warto zagrać gościa po 2.45? Na poprzedniej gali była analogiczna sytuacja, tylko z kursem 3.30.
 
Nie tylko Ty.


I czy właśnie dlatego nie warto zagrać gościa po 2.45? Na poprzedniej gali była analogiczna sytuacja, tylko z kursem 3.30.
Wolałbym zagrać Celińskiego, Azaiatara albo Janka. Kursy zbliżone. Hamilton jest żałosny, a zawodnicy, których wymieniłem przynajmniej coś sobą reprezentują.
 
A Bandel/Fabiński/Stasiak?
moje typy to
Ray/Fabiński/Meza

Wolałbym zagrać Celińskiego, Azaiatara albo Janka. Kursy zbliżone. Hamilton jest żałosny, a zawodnicy, których wymieniłem przynajmniej coś sobą reprezentują.
Hamilton przegrał z Duffie przez KO i Olejnikiem przez poddanie faktycznie wstyd, z tym mistrzem EFC, który jest ogórem wyglądał dobrze
nic bardziej zenującego niż Daniel z Rosholtem nie pokazał
 
moje typy to
Ray/Fabiński/Meza


Hamilton przegrał z Duffie przez KO i Olejnikiem przez poddanie faktycznie wstyd, z tym mistrzem EFC, który jest ogórem wyglądał dobrze
nic bardziej zenującego niż Daniel z Rosholtem nie pokazał

Z drugiej strony Daniel nie przegrał nigdy przed czasem, zrzucił kilogramy, pewnie poprawił cardio, więc nie zdziwiłbym się, gdyby po drugiej rundzie skończył Hamiltona.
 
Chcę wchodzić w Janka za kafla. Jakoś nie wyobrażam sobie znokautowanego Błachowicza, poza tym w parterze będzie precel, ale ten Brytol jest eksplozywnym murzynem...

@kiras przekonaj mnie!
 
Z drugiej strony Daniel nie przegrał nigdy przed czasem, zrzucił kilogramy, pewnie poprawił cardio, więc nie zdziwiłbym się, gdyby po drugiej rundzie skończył Hamiltona.
Hamilton walczył 5 rundówki w dość dobrym tempie gdzie obałał rywala z 12x, obalił tego mistrza EFC z 6x i nie wyglądał na zmęczonego
Daniel ma takie cardio, że w drugiej rundzie Rosholta sam do gardy wciągał
 
Hamilton jest na dnie dywizji, ale ma przewagę około 12 cm wzrostu, 5 cm zasięgu, prawdopodobnie z 10 kg wagi. Do tego przewaga siły i lepsze zapasy. Dla mnie ta walka to jest 60/40 dla nygusa, przy czym kurs na niego wynosi 2.44, co jest dla mnie nieporozumieniem. Przy okazji Potts > Guelmino.



Dokładnie. Polak męczył się w klinczu z Nandorem, myślę, że Hamilton go stłamsi i obali. Jeżeli jednak Daniel przetrwa 1 rundę - czego mu życzę całym sercem - to może ubić nygusa pod koniec walki.

He He Jak Danielek przetrwa 1 rundę to później będzie już z górki dla Hamiltona a w 3 to już Danielek nie będzie istniał
 
Hamilton kondycyjnie zjada Daniela na śniadanie, zresztą jak wszystkich polskich ciężkich
jedynie o co można się bać to szklana szczęka Hamiltona
 
@Solaris
A więc słuchaj Janek teraz ma najważniejszą walke w karierze.Walczy u siebie pierwszy raz na takiej gali i wie ile spoczywa na jego barkach.Nie chce zawieść najbliższych,klubu i fanów.Sądze,że Manuwa nawet jakby miał pistolet gdzieś przykitrany to i tak nic to nie da.Nie mówie,że to będzie łatwa przeprawa bo możliwe nawet ,że Janek będzie zamroczony w tym pojedynku bo Poster Boy ma z czego przypierdolić a później zabić.Dużo zależy od kibiców (DRZEĆ RYJE GAJSY).PRZEMYCAJCIE CO SIE DA! jak Manuwa będzie blisko wygranej to pokażemy mu jak to w Polszy witamy gości i rzuci sie jakimś krzesełkiem albo kostką z chodnika :boss:
Nie no tak poważnie to ciężka walka ale do wygrania.Jak Janek zdecyduje sie sprowadzać co wydaje się mieć spory sens i będzie to robił skutecznie to nie jest zagrożony żadnym poddaniem z rąk Anglika.Janek w tej walce musi mieć najlepsze zapasy ever bo w parterze ma sporo rozwiązań:może kontrolować i uderzać ale może też poddać.Nie zapominajmy ,że Janek ma brązowy pas w BJJ i wie jak sie skręcić po nóżke.Ja zagram Janka z Heldem i może Brooksem za więcej niż tysiąc.Nikogo nie namawiam ale myśle,że trzeba korzystać z takiego kursu póki Janek nie walczy z kimś pokroju Jonesa,Cormiera czy Johnsona gdzie będzie sporo trudniej.
Powodzenia!
 
Powiedzcie mi coś o rywalach Polaków : mistrz Cage Warriors Steven Ray, Sheldon Westcott, Taotzin Meza.

Na tę chwilę postawiłem kasę single na Janka i Lebout, dodam jeszcze Heldzika + Fabińskiego, oraz zagram kogoś z piątki Iza, Daniel, Bomba, Paweł, Damian.
 
Powiedzcie mi coś o rywalach Polaków : mistrz Cage Warriors Steven Ray, Sheldon Westcott, Taotzin Meza.

Na tę chwilę postawiłem kasę single na Janka i Lebout, dodam jeszcze Heldzika + Fabińskiego, oraz zagram kogoś z piątki Iza, Daniel, Bomba, Paweł, Damian.
Wesctott finalista TUFa, bardzo silny, taktyka obalić i poddać, w Tufie walczył w 84 gdzie siłowo dominował rywali, z Theodoru przegrał, ale Elais to jednak mocny zawodnik, w Tufie dwie szybkie wygrane, jedno pamiętam to trojkąt rękami z półgardy, gość jest piekielnie silny
Meza sparingparter Bensona Hendersona, w UFC idzie mu średnio, dobry boks, przyzwoite zapasy, wyrównana walka z Pettisem
Ray jest wszędzie dobry, stójka poukładana, styl bazowy judo, trudny do sprowadzenia silny, w parterze często wpada w jakieś techniki, tutaj jest szansa dla Bandla
 
Jak ktoś stawia przeciw Polakom, to jestem zawiedziony i rozczarowany.
 
Back
Top