Analiza kursów Betsafe: UFC Kraków + nowy sezon typera (do wygrania 600 zł!)

Dostałem odpowiedź od UNIBET. Zapytałem grzecznie czy Bellator 136 będzie można obstawiać, nie planowali, ale złożone zostanie zgłoszenie do traderów, żeby ogarnęli sprawę.
 
niech UNIBET to wrzuca :D przecież taki kurs to normalnie jak Mikolay w podstawówce z reniferami :D i troche dziwne ,że nie planowali skoro na gali bije sie Polak a często Bellatora można u nich pograć bez Polaków.
 
Unibet praktycznie zawsze daje gale Bellatora do obstawiania i wątpię, że teraz będzie inaczej. W sumie do Betsafe też by można jutro z rana napisać, bo teraz chyba chat już nie działa o tej godzinie.
 
Unibet praktycznie zawsze daje gale Bellatora do obstawiania i wątpię, że teraz będzie inaczej. W sumie do Betsafe też by można jutro z rana napisać, bo teraz chyba chat już nie działa o tej godzinie.
Ogarniesz z tym Betsafe jutro?
 
Moje perełki (dałem od razu 3 koła ale wpierw przeszedł tysiak,Held spadł do 2.20 i dorzuciłem 2k od razu i zaakceptowali):
6s6oaf.jpg

Skręcę jeszcze może jakieś Kirasówki do tego ale na Betsafe bo jest dodatkowo KSW.Jak przegram to nic sie nie stanie bo mam jeszcze przecież sporo zaskórniaczków po Asi :kiss:.
Oferte mamy bogatą więc warto przeznaczyć troche siana bo następnym razem będzie tyle kursów od 11 lipca do 25 lipca (5 gal UFC).Również będzie w czym wybierać:lol:
 
Karwasz twarz, już byłem zdecydowany na tego kafla na Janka, a tu taki kurs na Heldzika wyskoczył. Nie wiem kogo wybrać. Wiem, że oboje wygrają swoje walki, ale to chyba za dużo szczęścia i za duży kurs na taki kupon... :wall:
 
Ale kusicie tym Heldem i Jankiem...

e: No i puściłem za "grosze".

Oby to nie było "do trzech razy sztuka" i buki odrobią co straciły wcześniej na Janie i Joannie...
 
wywiad z Pawlakiem miażdży! Szczególnie kulisy współpracy z "Panią", czyli psychologiem ;) Całym sercem za Pawlakiem!!!!1111oneoneone
 
Zapytam jeszcze raz, bo nikt mi nie odpisał. Gdzie oprócz Expekt i Betclic można dostać cashback bez ryzyka za pierwszy zakład???
 
Bellator 136

1Kupon:

1. Marcin Held - Aleksander Sarnavskiy Typ1 Kurs:2.22

AKO:2.22 Stawka:200

Wygrana: Przegrana:


UFC Fight Night: Polska

1Kupon:

1. Izabela Badurek - Aleksandra Albu Typ1 Kurs:2.34

AKO2.34 Stawka:40

Wygrana: Przegrana:


UFC Fight Night: Polska

2Kupon:

1. Taylor Lapilus - Rocky Lee Typ2 Kurs:2.7

AKO:2.7 Stawka:30

Wygrana: Przegrana:


UFC Fight Night: Polska

3Kupon:

1.Jan Błachowicz - Jimi Manuwa Typ1 Kurs:2.2

AKO:2.2 Stawka:370

Wygrana: Przegrana:


UFC Fight Night: Polska

4Kupon:

1. Garreth McLellan - Bartosz Fabiński Typ2 Kurs:1.75

2. Damian Stasiak -Yaotzin Meza Typ1 Kurs:1.7

AKO:2.98 Stawka:30
chyba tylko tyle ,
@Szady , @kiras , co gracie?
 
Wolek - na bettson ale jak Ci zwrócą to raz musisz obrócić po 1,5! i unibet daje do 123 zł zwrotu czyli max 50%
 
Będę zaraz normalnie trollował. Powiedzcie mi gracie Lebout? Bo kurs jest zacny tylko zastanawiam się na ile warty grania?
 
Będę zaraz normalnie trollował. Powiedzcie mi gracie Lebout? Bo kurs jest zacny tylko zastanawiam się na ile warty grania?

Ja nie będę grał, ale kilka osób deklarowało się tu na granie tego zawodnika i widziało w nim zysk.
 
Będę zaraz normalnie trollował. Powiedzcie mi gracie Lebout? Bo kurs jest zacny tylko zastanawiam się na ile warty grania?
Ja początkowo byłem za graniem ,ponieważ kurs jest zacny ale z czasem coraz mniej jestem przekonany.Ciekawi mnie tylko taktyka Francuza.Z tych walk które oglądałem moge stwierdzić ,że Lebout dąży do parteru.W stójce raczej nie jest wirtuozem i jak najszybciej chce znaleźć sie w parterze.No właśnie w parterze w którym dominuje Moraes.Jest posiadaczem czarnego pasa BJJ i ma liczne osiągnięcia w tej dyscyplinie.Za drobne można zaryzykować w sumie ale nie wiem w jaki sposób miałby wygrać Francuz.
 
Miałem grać samego Janka, ale mnie przekonaliście tym Heldem.
Jak na swoje możliwości to nigdy nie zagrałem za więcej. Na Aśkę poszło 200 tylko i żałuję.
5fj9c9.png

Janek myślę że to ogarnie, jest mega zmotywowany, ma stójkę na zbliżonym poziomie co i jego przeciwnik, parę w łapie i nogach też ma co pokazał w walce z Latifim. Parter ma na pewno lepszy. Zapasy? Ankos robi swoje i szkoli przyszłych mistrzów, wystarczy spojrzeć ile osób tam przyjeżdża między innymi właśnie Held i wiele innych osób którzy przygotowują się do przyszłych walk. A co do Helda, to uważam że jest mega kotem, stójke na pewno podszkolił, zapasy od czasu do czasu poprawiane w Ankosie, a parter to wiadomo wirtuoz.
 
Ja początkowo byłem za graniem ,ponieważ kurs jest zacny ale z czasem coraz mniej jestem przekonany.Ciekawi mnie tylko taktyka Francuza.Z tych walk które oglądałem moge stwierdzić ,że Lebout dąży do parteru.W stójce raczej nie jest wirtuozem i jak najszybciej chce znaleźć sie w parterze.No właśnie w parterze w którym dominuje Moraes.Jest posiadaczem czarnego pasa BJJ i ma liczne osiągnięcia w tej dyscyplinie.Za drobne można zaryzykować w sumie ale nie wiem w jaki sposób miałby wygrać Francuz.
No ja właśnie wrzuciłem go za drobne na jakąś krótką taśmę, może coś z tego będzie, jak nie to nie zbiednieje a jak tak to może trochę wpaść;)
 
Back
Top