Analiza kursów Betsafe - UFC 183: Silva vs. Diaz

Diaz vs Silva
Spider skoro juz wrac to mam nadzieje ze zniszczy diaza
Silva przezKO
Boetsch vs Leites
Leites bardziej mnie przekonuje ,bedzie decyzja
leites dec
Tyron vs Kelvin
Tyron przedluzy passe zwyciesw i wygra z utalentowanym gastelumem
Tyron KO
Alves vs Mein
Alves dawno nie walczyl ,Mein powinien to wygrac
Mein decyzja
Santos vs Enz
obaj slabi wygra Santos
Santos decyzja
kasa na wodley+al

UFC 183: Silva vs. Diaz

1Kupon:

1. Diego Brandao - Jimy Hettes Typ1 Kurs:1.57

2. Richardson Moreira - Ildemar Alcântara Typ2 Kurs:1.53

AKO:2.4 Stawka:40


2Kupon:

1. Tyron Woodley - Kelvin Gastelum Typ1 Kurs:1.85

2. Joe Lauzon - Al Iaquinta Typ2 Kurs:1.57

AKO:2.9 Stawka:30



3Kupon:

1. Miesha Tate - Sara McMann Typ1 Kurs:2.6

AKO:2.6 Stawka:30

Wygrana: Przegrana:
 
Ja planuje:
Miszę, Tyrona, Linekera - Mccall niby ze złamaną dłonią, Hettesa-klincz i obalenia przy przewadze warunków wyraźnie powinny zadecydować, myślałem jeszcze Ala do tej taśmy dorzucić,
Co myślicie o Hettesie?
 
a wiadomo co tam za ploty były, że Kelvin niby do szpitala pojechał? bo jak nie zrobił 5kg wagi to w sumie dla niego na plus podczas walki
 
Ja planuje:
Miszę, Tyrona, Linekera - Mccall niby ze złamaną dłonią, Hettesa-klincz i obalenia przy przewadze warunków wyraźnie powinny zadecydować, myślałem jeszcze Ala do tej taśmy dorzucić,
Co myślicie o Hettesie?

jaka zlamana dlonia... ma wszystko wyleczone, przynajmniej w najlepszym stopniu w jakim mogl, ma jedynie 'uraz' dloni ktora zle mu sie zrosla - nie moze zacisnac pelnej piesci i do nastepnej operacji na tej dloni tak bedzie mial.

Kelvin w szpitalu wazyl 175lbs bodajze, podlaczyli go do kroplowki na plyny i 'podmasowali' do 180. tak to jest jak sie tnie wage w piwnicy razem ze swoimi trenerami, good job.
 
W sts na Woodleya jest wciąż 1.85 tylko, że trzeba dorzucić jakiegoś pewniaka bo podatek dochodzi.
 
Kelvin w szpitalu wazyl 175lbs bodajze, podlaczyli go do kroplowki na plyny i 'podmasowali' do 180. tak to jest jak sie tnie wage w piwnicy razem ze swoimi trenerami, good job.

Nie mam pojęcia z czego wynika takie nieodpowiedzialne zachowanie... Kelvin to jeden z najbardziej obiecujących półśrednich, a trenuje w jakimś... pożal się Boże... Yuma United MMA. Wg mnie, on świetnie wkomponowałby się w AKA z tym swoim zawadiackim stylem, no i z cięciem pewnie nie byłoby wtedy problemów.
 
Postawiłem drobne na Boetscha po 4.20. Czuję po kościach,że sprawi niespodziankę, albo chociaż skradnie splita.
 
oby Boetsch wygrał, chociaż na ważeniu jakiś taki mały był
Postawiłem drobne na Boetscha po 4.20. Czuję po kościach,że sprawi niespodziankę, albo chociaż skradnie splita.
na pinnacle 4.65
 
wg mnie prędzej wygra Diaz niż Boetsch ale to moje prywatne spostrzeżenie ;)
 
Nie mam pojęcia z czego wynika takie nieodpowiedzialne zachowanie... Kelvin to jeden z najbardziej obiecujących półśrednich, a trenuje w jakimś... pożal się Boże... Yuma United MMA. Wg mnie, on świetnie wkomponowałby się w AKA z tym swoim zawadiackim stylem, no i z cięciem pewnie nie byłoby wtedy problemów.

po chuj pojsc do AKA skoro mozna trenowac ze swoim treneiro i CZASEM w Alliance, haha. z czasem na pewno ogarnie, ze cos jest nie tak - kwestia ile mu to zajmie. po KO dzisiaj od Tyrona moze sie troche opamieta. :)

wg mnie prędzej wygra Diaz niż Boetsch ale to moje prywatne spostrzeżenie ;)

+1
 
Silva - Diaz
Co prawda postawiłem pieniądze na Diaza, bo kurs na niego jest zawyżony, jednak patrząc na to jakim respektem Nick darzy Andersona, typuję że Anderson rozbije Nicka w pierwszej, a skończy w drugiej rundzie.
Silva, (T)KO

Mein - Alves
Stawiam tu na Maina, bo to co najlepsze w jego karierze (mam nadzieję) jeszcze przed nim.
Mein, DEC

Leites - Boestch
Jeśli Boestch znowu wygra w jakiś magiczny sposób to będę się śmiał, ale typuję Leitesa.
Leites, DEC

Stantos - Enz
Typuję zwolnienie Enza z UFC, i to już po tej walce.
Stantos, DEC

Gastelum - Woodley
Postawiłem na Woodleya po kursie 1.90 i uważam go za faworyta, dodatkowo Gastelum nie zrobił wagi (10 funtów!) i wyglądał tragicznie na ważeniu.
Woodley (T)KO

Dwa single: jeden na Woodleya i jeden na Diaza
 
po KO dzisiaj od Tyrona moze sie troche opamieta. :)
Prawdę mówiąc, nie skreślałbym Kelvina w walce z Tyronem, bo jest dla niego strasznie niewygodnym rywalem. Owszem, miał problem z wagą, ale to nie pierwszy raz. Poza tym w szpitalu go podmasowali, więc ma czas się zregenerować.
 
Diaz vs Silva
Stawiam na zwycięstwo pająka przez ko. Będzie bardzo skupiony po 2 porażkach z Weidmanem i kontuzji, posiada większy zasięg ramion, dobrze unika ciosów. W przeciągu 5 rund powinien posłać Diaza na deski.
Silva KO

Boetsch vs Leites
Przewiduję w tej walce zwycięstwo Leitesa na punkty. Jest lepszym zawodnikiem w każdej płaszczyznie, ma dłuższy zasięg ramion dzięki któremu bedzie trzymać dystans i punktować. Boetsch ma twardy łeb więc nie da się znokautować. Tim jedynie może wygrać tą walkę dzięki swojemu mocnemu uderzeniu, które pokazał w walkach z Okamim i Tavaresem.
Leites dec

Woodley vs Gastelum
Po wczorajszym ważeniu jestem pewien zwycięstwa Woodley i jest to mój główny bet gali. Gastelum jest zawonikiem który prze do przodu w swych walkach co będzie wodą na młyn dla Woodleya. Myślę że Gastelum nadzieje się na mocne uderzenie Tyrona i przegra już w pierwszej rundzie.
Tyron KO

Alves vs Mein
W tej walce nie mam za bardzo pomysłu na to kto może ją wygrać. Stawiam na Alvesa przez decyzję dał dobrą walkę po kontuzji z Bacznskim nagrodzoną bonusem za walkę wieczor.
Mein decyzja

Santos vs Enz
W tym pojedynu stawiam na zwycięstwo Santosa przez ko. Walka nie będzie stać na wysokim poziomie liczę na na stujkę Santosa.
Santos KO

20zł leci na Woodleya
 
dla mnie Boetsch Leites to tak 50:50, a Silva vs Diaz to 90:10
KURWA BO SIE ZLEJE W GACIE !!
50/50 to przesada :) Leites jako dobry parterowiec nauczył się dobrze korzystać z pięści w stójce i ciężko mi wytypować w której płaszczyźnie wygra walke ale wierz mi - wygra. Silva Diaz 90:10 zgadzam sie ale jakbyśmy się cofnęli z 5,6 lat wstecz.
@baju planujesz jeszcze coś pograć za hajsy ?
 
KURWA BO SIE ZLEJE W GACIE !!
50/50 to przesada :) Leites jako dobry parterowiec nauczył się dobrze korzystać z pięści w stójce i ciężko mi wytypować w której płaszczyźnie wygra walke ale wierz mi - wygra. Silva Diaz 90:10 zgadzam sie ale jakbyśmy się cofnęli z 5,6 lat wstecz.
@baju planujesz jeszcze coś pograć za hajsy ?
dla mnie zapasy, kondycja i sójka po stronie Tima, do tego serce do walki i sędziowie :D
zobaczymy jutro, nie napisałem, że to pewniak, ale kurs dość dobry i warto zaryzykować
 
Patrząc na okoliczności z wagą i domniemaną grypę, myślę, że Kelvin zaliczy dziś pierwszą porażkę.

Woodley + Miesha over 2.5 rundy @ Co myślicie?
 
ostatnio kusil mnie Rumble, ale jakos sie nie 'przekonalem' do powrotu, haha. duzo betow wchodzi ktore wspominam, ale wiem, ze byloby pelno tych ktore bym przejebal z kretesem gdybym mial wiecej pieniedzy na stawianie. na ten moment oszczedze sobie jeszcze nerwow i $. :) chcialbym zeby Diaz dzisiaj dal rade, ale niekoniecznie bylby to najmadrzejszy bet swiata. :D
 
Jim Hettes - uduszenie
lubię Linekera, ale zapewne zostanie wypunktowany przez McCalla
Sara McMann;
Leites
mimo wszystko, ale za dychę można się zabawić z Boczem
Al Iaquinta
Kelvin
- pierwsza myśl, zobaczymy czy się sprawdzi
Silva, jeśli nie spróchniał doszczętnie, powinien jutro zakończyć karierę zwycięstwem.
 
Patrząc na okoliczności z wagą i domniemaną grypę, myślę, że Kelvin zaliczy dziś pierwszą porażkę.

Woodley + Miesha over 2.5 rundy @ Co myślicie?

Powinno wejść. Woodley wiadomo, a u bab to rzadko walki kończą się przed czasem.
 
Porcja moich analiz:

Anderson Silva vs Nick Diaz – Stockton’s finest vs The GOAT. Nic więcej dodać nie trzeba. Jedyne pytanie to te, jak może to starcie wyglądać, przy czym w tym pytaniu nie chodzi mi nawet o umiejętności obu panów, a raczej ich nastawienie. Myślę, że Nick, co by o nim nie pisać, tanio skóry nie sprzeda i pokaże, że jest godny tej walki wraz z resztą profitów z niej płynących. Nieustanna presja i nieskończone kardio moim zdaniem pozwolą mu wygrać tą walkę. Decyzja jest spokojnie w jego zasięgu, a ja nawet odważnie postawię, że wygra to przed czasem w mistrzowskich rundach. Diaz, TKO, runda 4.

Thiago Santos vs Andy Enz – Jeśli Thiago wyjdzie w takim trybie jak do walki z Hallem, to będzie krótka noc dla Enza. Killer mode muay thai i tak myślę, że to będzie wyglądać. Santos, KO, runda 2.

Thales Leites vs Tim Boetsch – Nie rozumiem zbytnio hype’u na Boetscha. Dla mnie w walce przypomina on trochę takiego niedźwiedzia, o którym każdy wszystko wie i jeśli nie da się złapać na jakiś błąd to spokojnie z nim zwycięży. Leites, co by o nim nie pisać, ostatnimi czasy znacznie poprawił swoją stójkę i jeśli nie zrobi niczego głupiego i tym samym nie przegra przez nokaut, to zwycięstwo będzie jego. Leites, decyzja jednogłośna.

Jordan Mein vs Thiago Alves – Pierwotnie myślałem o Meinie, jako o zwyciężcy tego starcia, ale po przyjrzeniu się jak bardzo lubi łapać lowkingi oraz tym jak lubi zwalniać tempo od drugiej rundy to myślę, że Pitbull powinien to starcie wygrać, dlatego stawiam na niego. Alves, decyzja jednogłośna.

Kelvin Gastelum vs Tyron Woodley – Tutaj również pierwotnie zwyciężcy upatrywałem w Kelvinie. Jednak po tym jak przekroczył limit aż o 10 funtów (!), to nie pozostaje mi nic innego, jak myśleć, że Tyron go pokona. Myślę, że przez decyzję lub ewentualnie nokaut. Ja jednak obstawię to pierwsze. Woodley, decyzja jednogłośna.

A kupon konkursowy poszedł na Nicka Diaza.
 
Boetsch vs Leites
Leites nie da się ustrzelić dal Tima i wymęczy decyzję
Leites decyzja

Diaz vs Silva
Ten pojedynek to zagadka, kompletnie nie wiem w jakiej formie jest Diaz i Silva. Ale postawie jak podpowiada mi rozsądek.
Silva decyzja

Gastelum – Woodley
Gastelum wyglądam strasznie na ważeniu i to przekonało mnie do Woodleya
Woodley TKO

Mein – Alves
Pojedynek na który czekałem. Liczę, że Alves jest w świetnej formie i okopie Meina
Alves decyzja

Stantos – Enz
Bez większego przekonania stawiam na Santos.
Santos TKO

Kupon idzie na Woodley + Iaquinta
 
Santos KO/TKO
Enz jest słąby, Santos trochę lepszy, ale może to wystarczy.
Anderson Silva KO/TKO
Wszystko zależy, który jest bardziej wypalony. Nick będzie napierał i szdł do przodu, ale mistrz dzięki przebłyskowi geniuszu będzie w stanie wsadzić mu jakieś kolana na korpus bądź łeb.
Mein sub.
Chyba najbardziej wyrównana walka z karty. Z początku miałęm stawiać na Alvesa, ale mam przeczucie, że po stójkowej wojnie to młodszy z zawodnikó będzie górą, a jeśli nawet nie, to uda mu się poddać i tak ostatecznie postawię.
Kelvin Gastelum dec.
Uwielbiam Kelvina i nie sądzę, żeby zrzucanie wagi przeszkodizło mu jakoś szczególnie w zaprezentowaniu swojego potncjału. Miał już podobne problemu, a wychodził z walk zwycięsko.
Tim Botesch KO/TKO
Kolejena niewiadoma, bo chyba wszyscy sie zgodzą, że Leites nie jest takim faworytem jakim isę go uważa. Poddać silnego Botescha bedzie bardzo trudno, jeśli Tim będzie miał gorszą formę to brazylijczyk moze go z łatwoscią przeleżeć. Ale Tim jak pokazała walka z Okamim jest groźny do ostatniej rundy i myślę, że przez 15 minut uda mu się odprawić przeciwnika jakimś mocnym ciosem.
 
Silva - Diaz
Istotne znaczenie odegra różnica zasiegu, mimo iż Diaz też ma duży zasięg to nie przypoinam sobie żeby walczył z kimś z większym zasięgiem od siebie. Do tego nie widzę jak Diaz nokautuję Andersona, natomiast jestem sobie w stanie wyobrazić bardzo dobrze jak Spajder nokautuje starszego z braci.
Silva, (T)KO

Mein - Alves
Walka typowe 50/50. Stawiam jednak na Brazylijczyka.
Alves, DEC

Leites - Boestch
Nieznacznym faworytem jest tutaj Boestch jednak napewno nie tak jak sądzą bukmacherzy. Jednak w analizach muszę gonić więc stawiam na Boestcha
Boestch, DEC

Stantos - Enz
Jakoś nie jestem w stanie przekonać się do Enza, Brazylijczyk raczej słusznie jest faworytem.
Stantos, DEC

Gastelum - Woodley
Przy ogłoszeniu tego pojedynku za faworyta stawiałem Gastluma którego uważam za spory talent. Jednak im bliżej walki tym bliżej mi było do Woodleya a po wczorajszym ważeniu zdaje mi sie że powinien to spokojnie ogarnąć.
Woodley (T)KO
 
Back
Top