Analiza kursów Betsafe - UFC 183: Silva vs. Diaz

Gala na -500, Watson dał dupy, Diaza postawiłem za 500, nie 1000 jak początkowo planowałem, ale i tak dupsko uratowały mi tylko kupony Woodley i Woodley + Iaquinta. Chociaż oglądając Tyrona, miałem już w głowie totalna bukmacherską klapę. Fajna opcja z wygraną w typowaniu Betsafe, dzięki i gratuluje pozostałym wygranym !
 
@Mr. Cloud Uprzejmie informuje, że rozpiska naszej dogrywki znowu uległa zmianom. Zabieram się za rozkminę pojedynków karty, jakiś komentarz można prosić?
 
Też wstępnie analizowałem już walki, a tutaj dodali kilka pojedynków.
Ale wydaje mi sie że po prostu typujemy te 6 walk które mieliśmy wcześniej.
 
Nie do konca @stfu. Te 6 pojedynków co pokazał Chmurka są inne niż ostatnie 6 pojedynków aktualnej na sherdogu karty.

@Mr. Cloud Czekam jakby co na twoje zdanie, bo na te 6 walk mam już swoje typy
 
Tachi Palace Fights 22... dlaczego mi to robisz? Zaufałem ci, wybrałem do dogrywki, a ty tak się odwdzięczasz:(

To co się nie zmieniło:

Rolando Velasco - Fabiano Silva da Conceicao
Alex Perez - Anthony Figueroa
Angel DeAnda - David Mitchell
Castle Williams - Brandon Cohea

Te cztery pojedynki wedle planu. Poppies Martinez wyleciał więc Tony Llamas zmierzy się z Sergio Cortezem. Dodamy więc tę walkę do typera. Czyli:

Rolando Velasco - Fabiano Silva da Conceicao
Alex Perez - Anthony Figueroa
Angel DeAnda - David Mitchell
Castle Williams - Brandon Cohea
Tony Llamas - Sergio Cortezem


Także tylko jedna zmiana. Sergio za Poppiesa :) @raynor187 @stfu

Możecie na maila słać analizy lub tutaj je wrzucić.
 
Dobra, żeby nie było, że mogę coś zmanipulować, wklejam tutaj Wasze typy. Jak jakaś walka odpadnie to trudno, będzie się liczyło to co zostanie:

Typy Raynora187

Rolando Velasco vs Fabiano Silva Da Conceicao:
Jeśli Velasco nie da się czymś trafić, to powinien to spokojnie wygrać. Velasco, decyzja jednogłośna.

Alex Perez vs Anthony Figueroa:
Ciężko stwierdzić, będzie wyrównana walka. Perez, decyzja niejednogłośna.

Angel DeAnda vs David Mitchell:
Moim zdaniem stójkowicz w postaci DeAndy wygra to starcie. DeAnda, TKO, runda 1.

Tony Llamas vs Sergio Cortez:
Typuję tego pierwszego, przez nokaut. Llamas, TKO, runda 3.

Castle Williams vs Brandon Cohea:
Obaj nowicjusze, ciężko powiedzieć. Typuję Williamsa z racji lepiej udokumentowanej historii swoich walk. Williams, decyzja jednogłośna.

_______________________

Typy stfu:

Rolando Velasco vs Fabiano Silva
Velasco ma przewagę wzrostu i typuję że wykorzysta ten aspekt i wypunktuje rywala na pełnym dystansie. Velasco pzez decyzję.

Alex Perez vs Anthony Figueroa
Perez wykorzysta swoje umiejętności parterowe i podda słabego w tej płaszyczyźnie Figueroę. Perez przez poddanie.

Angel DeAnda vs David Mitchell
DeAnda nie powinien zagrozić Mitchellowi, i ten powinien wyciągnąc submission na swoim rywalu. Mitchell przez poddanie.

Tony Lamas vs Sergio Cortez
Największy dylemat na kogo postawić. Jeśli Cortez nie podda Llamasa, ten go znokautuje. Llamas przez TKO/KO.

Castle Williams vs Brandon Cohea
Williams jest zdecydowanym faworytem tej walki, nie ma żadnej porażki i to nie powinno się zmienić po tej walce. Williams przez TKO/KO.


Typer jest zamknięty. Czekamy na wyniki :) Jedyna różnica nastąpiła w walce Angel DeAnda vs David Mitchell, ale i to jest bez znaczenia, bo te trzy punkty można odrobić w skończeniach, także będzie blisko! :) a nie, jednak ze skończeń tylko dwa punkty będą różnicy, także Angel DeAnda vs David Mitchell zadecyduje! :)
 
Kurwa... nigdy więcej tego gówna. Jak następnym razem trafię na dogrywkę to odklepuje od razu. Śmieszne te walki były, zero jakiegoś sensu...
 
@Mr. Cloud
Mail z którego wysłałem typy, to mail którego używam na BetSafe.

Druga moja dogrywka, raz przegrałem, teraz na szczęście się udało wygrać.
 
Potwierdzam :wink:

Królu, wygrałbyś coś w naszym Typerze, a nie, zgarniasz miliony $$$, a w zabawie za podium. Ale w sumie to tylko potwierdza to, że trzeba mieć nosa co do jednego/dwóch underdogów, a nie co do większości z karty :fro:
 
Haha tak to bywa :crazy: dostąpiłem raz zaszczytu i fajnie było :smile:.Ogólnie cała inicjatywa jest mega patrząc na to ,że ktoś może nie mieć chwilowo większej mamony tak wystarczy dobrze przekminić walki i wbić się na premiowane miejsce.Dla przykładu ja byłem raz czwarty i ze stówy którą obróciłem 3 razy zrobiłem tysiaka którego później postawiłem na dwóch underdogów z McGregorem i wjechała piona :bye: także panowie w chuj warto :heart:.
PS. @Mr. Cloud Którą z walk analizujesz i co planujesz zagrać ? Ja na pewno postawie na Alersa bo troszke wziąłem się za tą walke i są spore szanse ,że to będzie dochodowy underdog.
 
Back
Top