Analiza kursów Betsafe - UFC 183: Silva vs. Diaz

Thiago Santos vs Andy Enz
Santos jest groźniejszym zawodnikiem w stójce, i wykorzysta to nokautując przeciwnika.
Santos przez TKO/KO.

Jordan Mein vs Thiago Alves
Nie mam pomysłu jak tę walkę typować, jednak skłaniam się minimalnie ku Alvesowi, dlatego postawię decyzję na jego korzyść.
Alves przez decyzję.

Thales Leites vs Tim Boetsch
Na kuponie mam Boetscha, dlatego tutaj też postawie na niego. Przy dobrym występie powinien uszkodzić Leitesa.
Boetsch przez decyzję.

Kelvin Gastelum vs Tyron Woodley
Po ważeniu nie mam wątpliwośći kto wygra ten pojedynek. Na ważeniu Gastelum wyglądał naprawde słabo, przekroczył aż o 10 lbs limit, dlatego stawiam na Woodleya.
Woodley przez TKO/KO.

Anderson Silva vs Nick Diaz
Największy dylemat w moim przypadku. Jak miałbym stawiać pieniądze, zaryzykowałbym pewnie na Diaza bo kurs kusi, ale w tym wypadku postawię na wygraną Andersona przez decyzję.
Spider przez decyzję.
 
Jordan Mein vs Thiago Alves
Alves w moim odczuciu jest lepszy i wygra decyzją.
Thiago Alves decyzja jednogłośna

Thales Leites vs Tim Boetsch
Tim wykorzysta swoje zapasy i wygra decyzją po nudnej walce.
Tim Boetsch decyzja jednogłośna

Thiago Santos vs Andy Enz
Brazylijczyk dobrze kopię i dobrze trzyma dystans, dlatego stawiam ze wypunktuje swojego rywala.
Thiago Santos decyzja jednogłośna

Anderson Silva vs Nick Diaz
Z jednej strony wieloletni mistrz który wraca po roku przerwy po ciężkiej kontuzji, z drugiej strony zawodnik który nie walczył blisko 2 lata – dla mnie w tej walce może zdarzyć się wszystko, czy Silva nie będzie bał się kopać po okropnym złamaniu ? albo czy Nick nie odwali czegoś głupiego? Gdybym miał stawiać pieniądze postawił bym kasę na Diaza bo kurs jest wysoki, ale kasy stawiać nie muszę, na wygranego typuje wieloletniego mistrza.
Anderson Silva decyzja jednogłośna

Tyron Woodley vs Kelvin Gastelum
prawdopodobne warianty tej walki są 2 : albo nokaut w wykonaniu Tyrona albo decyzja Kelvina, ja przychylę się tej pierwszej opcji.
Tyron Woodley KO

kupon konkursowy stawiam Tima Boetscha i Tyrona Woodleya ( w taśmie )

mój kupon na tą galę ( jedyny ) :

svd.JPG
 
Na dzisiejszą galę postawiłem takie oto 2 skromne kuponki.

Zastanawiam się jeszcze nad postawieniem na duet:Diaz + Mein
 

Attachments

  • Zrzut ekranu 2015-01-31 o 18.20.03.png
    Zrzut ekranu 2015-01-31 o 18.20.03.png
    89.7 KB · Views: 49
  • Zrzut ekranu 2015-01-31 o 18.21.16.png
    Zrzut ekranu 2015-01-31 o 18.21.16.png
    78.8 KB · Views: 44
Siemano załoga!

Diaz
vs Silva
Podoba mi się Nick z konferencji prasowych :) Coś czuję, że się poukładał i wygra to. Wydaje mi się, że będzie to 4-5 rund ciężkiej walki. Skończy się wygraną Nicka na punkty. Nick Diaz, decyzja

Boetsch vs Leites
Thales w ostatnich walkach wyglądał zajebiście. Mam przeczuje, że jest w gazie i wygra z Timem. Najpierw naruszenie w stójce, później wykręci jakieś poddanie. Thales Leites, poddanie

Tyron vs Kelvin
Zdecydowanie Tyron. Wygrał z Conditem i Kimem i wydaje mi się, że łatwo sobie poradzi z Kevinem. Tyron, TKO

Alves vs Mein
Mnie nokut Meina na zajechanym juz Mike Kylem nie przekonał do jego osoby. Obstawiam na do Alvesa, który wygra po ciężkim boju przez decyzję. Alves, decyzja

Santos vs Enz
Thiago Santos wyśle Enza z powrotem na Alaskę :) Obstawiam, że Santos szybko zaskoczy Enza w stójce i wygra, przez tko. Santos, TKO


Zakład złożony na 1 @ 1.7
Otwarty
Tyron Woodley - Kelvin Gastelum
• Zwyciezca meczu
Stawka: 30.00
Możliwy zwrot: 51.00

Zakład złożony na 2 @ 2.01
Otwarty
Jordan Mein - Thiago Alves
• Zwyciezca meczu
Stawka: 20.00
Możliwy zwrot: 40.20

Zakład złożony na 2 @ 4.7
Otwarty
Anderson Silva - Nick Diaz
• Zwyciezca meczu
Stawka: 20.00
Możliwy zwrot: 94.00

Zakład złożony na 1 @ 2.6
Otwarty
Miesha Tate - Sara McMann
• Zwyciezca meczu
Stawka: 10.00
Możliwy zwrot: 26.00

Zakład złożony na 2 @ 1.52
Otwarty
Joe Lauzon - Al Iaquinta
• Zwyciezca meczu
Zakład złożony na 1 @ 1.4
Otwarty
Ian McCall - John Lineker
• Zwyciezca meczu
Stawka: 10.90
Możliwy zwrot: 23.22
 
Jak myślicie jaki wpływ na przebieg walki ma niezaleczona kontuzja dłoni McCalla?
niewielki - kto bierze taką walke nie będąc sprawnym ? mocno zmotywowany żeby dojebać Linekerowi i dostać szanse o pas.
 
Boetsch vs Leites
Boetsch coś trafi
Boetsch tko

Diaz vs Silva
Ten pojedynek to zagadka, kompletnie nie wiem w jakiej formie jest Diaz i Silva. Ale postawie jak podpowiada mi rozsądek.
Silva tko

Gastelum – Woodley
Gastelum wyglądam strasznie na ważeniu i to przekonało mnie do Woodleya
Woodley TKO

Mein – Alves
Pojedynek na który czekałem. Liczę, że Alves jest w świetnej formie i okopie Meina
Alves tko

Stantos – Enz
Bez większego przekonania stawiam na Santos.
Santos TKO

Kupon idzie na Boetsch
 
Pograłem sobie Tyrona+McCall+over rundowy u Mieshy na podbicie. Jestem dość pewny tego zakładu i mocno licze na +.
 
Uncle Creepy pozbawil mnie prawdopodobnie jakiegos 1000 funtow, ale coz trzeba umiec cieszyc sie i z malych rzeczy.
upload_2015-2-1_3-28-10.png
 
gdyby Boetsch nie umoczył to właz by mi kupon, a tak trzeba się cieszyć ze zwycięstw w sig-betting :D
 
jak Cię pozbawił skoro masz won wpisane?
To nie ten kupon, napisalem przeciez "trzeba umiec cieszyc sie z malych rzeczy" ;)
Generalnie gala ponad 250 funtow na plus, wiec jest niezle choc gdyby McCall wygral byloby duzo lepiej. Przy okazji jeszcze pytanie do grajacych na UNIBET, tez mieliscie zablokowana mozliwosc grania live na dzisiejszym UFC ?
upload_2015-2-1_5-46-58.png

upload_2015-2-1_5-48-45.png
 
główny bet gali (Miesha) in plus.

Woodley + Iaquinta in plus

Silva + Iaquinta + McCall in minus.

Szkoda porażki wąsatego, bo byłoby pięknie, ale nie jest źle ;)
 
lista_styczen_edycja_3.jpg


Wyniki styczniowej edycji Typera: Pierwsze miejsce zajął @SCStunner, który zgarnia 200 zł. Drugie i trzecie miejsce zajmują: @sawciu oraz @steel - ta dwójka zgarnia po 150 zł, natomiast o czwarte miejsce musi nastąpić dogrywka między @raynor187 a @stfu. Panowie, macie do wytypowania galę: Tachi Palace Fights 22. Sześć walk do 4 lutego:

tachi.jpg


Drużynie "Sss" gratulujemy!
 
Ehh tak to jest jak się trafia wszystkie walki, ale żadnej metody poprawnie... Gratuluję zwycięzcom!
 
Ja sobie postawiłem 2 kupony, oczywiście wygrałem :D
Miesha Tate 2.60
Tyron + Al 2.58
Cieszy mnie to, gdyż ostatnia gala nie była dla mnie udana.
 
Ja sam kleiłem walki i nawet nieźle mi to poszło. Wąs tylko jeden kupon utopił reszta plus alves tate i iaquinta ;)
 
ja na zero, gdyby Boetsch potrafił skończyć rywala to byłbym 1000zł do przodu, chociaż Woodley wygrał
szkoda, ale wole ryzykować po takich kursach, niż grać pewniaki po 1.1-.1.5
 
@stfu @raynor187

Typujemy z Sherdoga i przy okazji podpowiedź :):

Velasco was originally scheduled to fight Jeremiah Labiano for the belt but just one week prior to the event Labiano had to withdraw due to an MCL injury leaving Conceicao to step in on short notice.

Powodzenia!
 
Gala 140 na plus, udało się odrobić kasę wrzuconą w nogę, ręczną i tenis! Dodatkowo cieszy bonus z typera i śmiało mogę powiedzieć, że rok zaczął się dobrze :) tylko tak dalej
 
Back
Top