Analiza kursów Betsafe - UFC 183: Silva vs. Diaz

Proszę o spokój. TheNotorious - faktycznie wyluzuj trochę z tymi wyzwiskami. Po co się tak burzysz.
 
O MATKO Diaz za 4 :eek:. Wchodzę.
Jak dla mnie ta walka to 60-40 dla Nicka - Spider to już nie jest ten sam zawodnik co kiedyś i nawet nie chodzi mi tu o kontuzje nogi. Już w walce z Okamim widać było, że stracił refleks a z powodu swojej dumy ciągle walczy w starym stylu. Z kolei Diazowi się chce, psyche po countdownie też oceniam na odpowiednią i oczywiście ma narzędzia żeby to wygrać.
 
Diaz to bet gali. :D

ej, jestem ciekaw - jaka jest wasza analiza walki Kelvina i Tyrona? tzn dlaczego faworytem wedlug was jest Gastelum, gdzie jest lepszy od Woodleya (procz presji) i jak ma ugrac ta walke (dac sie wystrzelac w 1 rundzie Woodleyowi i potem decyzja, tak?)

zdajecie sobie sprawe, ze Kelvin to nie Rory? :D ostatni przeciwnicy Gasteluma (moze procz Story'ego ktory i tak dal mu w chuj ciezka walke) mnie nie przekonuja, Tyron jest chyba od nich polke wyzej. nawet nie argumentujcie Ellenbergerem (ktory trafial Kelvina pare razy nawet, lol), pls. zabawne, ze Kelvin sam uwaza sie za wielkiego underdoga w tej walce, a bukmacherzy widza to 'troche' inaczej. :D
 
jak słyszę, że Gastelum to "mały Cain" to włos mi się jeży na głowie! Dobry kurs na Woodley'a bardzo zachęca i tak też zagram.
 
ja stawiam na Woodleya, jednak po stronie Kelvina widzę kondycje, częstotliwość ciosów, Tyron jest raczej oszczędny jak bije to tak żeby zabić
no w sumie tyle
dla mnie ciekawszy Boetsch się wydaje niż Woodley kurs powyżej 4, a widzę w Timie nieznacznego faworyta
 
jak słyszę, że Gastelum to "mały Cain" to włos mi się jeży na głowie! Dobry kurs na Woodley'a bardzo zachęca i tak też zagram.
Primo: Caina nie ja wymyslilem. Sekundo: ja przynajmniej podalem jakieś argumenty za Kelvinem, zamiast: 'dobry kurs - stawiam':D
 
Puczi gdzie taki kurs na Boetscha?

http://www.pinnaclesports.com/League/Mixed+Martial+Arts/UFC/63/Lines.aspx

Teraz już 4.50.

Preferuję Tyrona ponad Gasteluma z kilku prostych przyczyn:

+ Jak wspomniałem, Kelvin jest agresorem, a każdy agresor jak dotąd zaliczał dechy w walce z Tyronem.
+ Woodley ma problem, gdy musi bić się na dystans, a tutaj będzie miał 8 cm przewagi nad Gastelumem.
+ Wypalony Ellenberger kilka razy porządnie trafił Gasteluma, do tego skorzystał z mega suplesa - szkoda, że frajersko dał sobie zająć plecy, ale tu wychodzi zmęczenie materiału i spowolniona reakcja.
+ Mimo wszystko Woodley jest bardziej doświadczony i bił się z lepszymi nazwiskami, niż Gastelum

Żeby nie było tak kolorowo:

- Leworęczność Gasteluma
- Prawdopodobnie przewaga kondycyjna

Myślę jednak, że 2.10-2.20 jest ciekawym kursem, a już na pewno Woodley przez KO, za ... 5.00 na unibecie.
 
Opinie o walce Woodleya podobne jak do walki Gus - Anthony : ) albo Johnson i Woodley zabija w pierwszej rundzie albo Gus i Gastelum to przeczekaja i wypunktuja... jak sie skonczylo w pierwszej z tych walk wszyscy wiemy. I jak dla mnie ten sam scenariusz bedzie teraz. Woodley by KO. Moim zdaniem Gastelum jest troche przereklamowany i teraz to wyjdzie. Kasa na Woodleya.

A Diaz zapewne bedzie wygladac tak slabo jak jego brat... 2 lata emerytury... byc moze niezliczona ilosc imprez itp co napewno bedzie mialo wplyw na jego forme. Oczywiscie moge sie mylic ale dla mnie Silva to wygra choc jego forma to tez zagadka ale w koncu to jednak Anderson Silva. Nie zapominajmy o tym ;)
Boetsch moze byc dobry bet : )
 
Jak ktoś wyżej wspominał Diaz sprowadził 2 wielkie gwiazdy K1 na sparringi - gdyby wychodził po kasę, to trenowałby ze swoimi ziomeczkami.
Do tego Nick to nie Nate. EL DIABLO jest ciągle w ruchu, triathlony itp.
 
Nate chociaz na walke o pas zasluzyl, a nie dostal bo sie dobrze sprzeda
 
I jak można mówić, że Kelvin jest przereklamowany. To talent, który jeszcze nie osiągnął nawet w połowie swojego primu.
 
I jak można mówić, że Kelvin jest przereklamowany. To talent, który jeszcze nie osiągnął nawet w połowie swojego primu.
Skąd wiesz, że nie osiągnął połowy prime'u? Według mnie też jest przereklamowany. Może wygrana nad Woodleyem zmieni moje zdanie. Albo jego przegrana zmieni Twoje.
 
Primo: Caina nie ja wymyslilem. Sekundo: ja przynajmniej podalem jakieś argumenty za Kelvinem, zamiast: 'dobry kurs - stawiam':D
nie piłem do Ciebie, tylko wiem, że to obiegowa opinia o nim chyba juz od finału TUFa. Pewnie kolejny wymysł Rogana... Cod argumentów to dobry kurs jest dobrym argumentem :D
 
po prostu widziałem walki Gasteluma i mnie nie zachwycił mimo wygranych. W dodatku jego poprzedni rywale to żadna rewelacja... do ścisłego topu to im daleko... moim zdaniem pierwszy poważny test dla Kelvina to będzie właśnie walka z Woodleyem.
A braci Diaz ogólnie nie lubię i mogę nie być zbyt obiektywny : ) i może trochę przesadziłem porównując ich do siebie ale jak dla mnie Silva to wygra
 
Na pewno Silva słusznie jest faworytem, ale value w jego kursie nie ma żadnego.
Każdy grający sam musi ocenić, czy jest przy Diazie. Według mnie tak. Mimo to najbardziej mi się podoba kurs na Boetscha.
 
a kogo takiego pokonał Leites? samych zawodników co już wylecieli albo niedługo wylecą z UFC

w stójce jest dość drewniany, Boetsch wydaje się mieć tutaj przewage jest ruchliwy, zapasy Tim to zapaśnik dość dobry jak zostaje obalalny to przed innych zapaśników, do tego szybko wstaje, kondycja też po stronie Boetscha z Hermanem chyba Leites bardzo był zmęczony w 3rd, Tim nie przypominam sobie walki, żeby opadł z sił zawsze równe tempo, parter po stronie Leitesa, ale najpierw musi sprowadzić Tima, do tego Leites w parterze żadnych cudów w UFC od powrotu nie pokazuje bardziej utrzymanie/przechodzenie pozycji

ja tutaj widzę Tima w roli lekkiego faworyta i kursy bardzo zachęcają grać na niego

kursy chyba dlatego takie wysokie, że Leites ma 4:0 a Boetsch 2:3 jednak rywale zupełnie innego kalibru
wrzuce jeszcze tutaj, :D

edit jeszcze jedno
Powyżej 2.5 1.961
Boetsch i Leites są bardzo trudni do skończenia, więc kurs też dobry
 
Jak widzisz Tima w roli faworyta (nawet lekkiego), to powinieneś w niego grubo wejść. Faworyt po 4.50 to jak żyła złota.
 
4.8 ponad już, zawsze czekam do ważenia przed stawianiem pieniędzy, chętnie czytam opinii innych, analiz itd
kurs aktualnie tylko rośnie, więc lajt
 
Co ja pacze.:D Uważam, że kurs na Tima jest zawyżony, ale faworytem raczej bym go nie nazwał...
jakoś nie mogę sobie wyobraźić jak Leites sprowadza Tima, a w stójce chyba się zgodzisz, że Boetsch jest lepszy
jeszcze kurs prawie 5 całkiem spory, może trochę zarobić
oby była analiza Boetsch vs Leites :)
 
Witam, jestem tu nowy :) Powiedzcie Panowie, co sądzicie o moich kuponach?

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
 
Życzę powodzenia ale coś czuję, że te taśmy zasilą fejsbukowy profil "ty, jeden mecz mi nie wszedł" jak to zwykle bywa coś nie wejdzie.
#Lauzon
 
Tam mnie nie pogonili, lecz "brzydko zniechęcili" :) Tutaj widzę, że każdy się dzieli czym ma. A tam najważniejsza jest analiza. Witam wszystkich! Mam nadzieję, że znajdę tutaj milszych towarzyszy ;) A fakt, taśmy są 50/50. A z drugiej strony, trzeba być przy kasie żeby po 100zł grać po 1 zawodniku, prawda ;) ?
 
Back
Top