Analiza kursów BetSafe UFC 181/KSW 29

siema
wykorzystałem ten kupon z betsafe 100%
teraz musze całą tą sume obrócić 6x powyżej 1.5?
czyli jak mam 100zł zrobiło się 200
to teraz każdy bet musi być po 200?
co się stanie jak nie obróce te 6x?
pozdrawiam
 
w Stsie w walkach Mameda i Pudziana przy remisie daja zwrot w hicie dnia 1,75 na 2,25 w walce Pudzixa ciekawie wyglada
 
e to jak wpłaciłem 100zł i mam teraz 200
to tylko te 100zł musze 7x obrócić?
ale jak to będzie wiadomo czy chcę do bonusu czy nie?
 
Witam : ) A ja znowu w biegu... remont itp... więc tak na szybko :)
Hendricks vs. Lawler - Johny to jeden z moich ulubieńców ale czeka go strasznie trudna walka. Lawler jest w gazie ale jakos nie mogę obstawić przeciw swojemu ulubieńcowi :)... HENDRICKS PRZEZ DECYZJE
Sowiński vs. Vaso - jeśli Bakocevic będzie w takiej formie jak w swojej poprzedniej walce to jest duża szansa że znokautuje Kornika choc szanse oceniam 55/45 dla Vaso... BAKOCEVIC PRZEZ KO/TKO
Gamrot vs. Chlewicki - minimalnie lepszy w tej walce okaże się Gamrot i to on lepiej punktując wygra... GAMROT PRZEZ DECYZJE
Narkun vs. Reljic - wygra bardziej doświadczony i moim zdaniem bardziej kompletny zawodnik jakim jest Goran... RELJIC PRZEZ KO/TKO
Mańkowski vs. Zawada - jak dla mnie to słabiutki rywal dla Borysa. Choć nikogo nie można skreślać to daje Borysowi 95 % szans na zwycięstwo... MAŃKOWSKI PRZEZ KO/TKO
Strus vs. Silva - byc może Strus przetrzymie napór rywala i potem go wypunktuje ale jednak bliżej mi do wizji jak Strus pada nieprzytomny na mate... SILVA PRZEZ KO/TKO
Pudzianowski vs. Nastula - hmm... nie mam pojęcia jak zakończy się ta walka. Stawiam jednak na Pawła... NASTULA PRZEZ PODDANIE
Mamed vs. Cooper - nudy... easy win for Khalidov... KHALIDOV PRZEZ PODDANIE

Kupon postawiłem na Vaso + Reljic + Travis Browne :p
 
wszyscy uparliscie sie z tym Relicjem w stsie nie przypadkow kurs spadl na Zyrafe z 1,7 na 1,57 obyscie sie przejechali
 
Johnny Hendricks dec.
Wyrównana stójka, mocne ciosy po obu stronach, ale zapasy i moc płynąca z brody Pozwolą mistrzowi wygrać 4 rundy z pięciu
Vaso Bakocevic Ko/tko
Licze, że Vaso będzie po znacznie lepszym obozie niż przed walką z Irokezem, będzie dominował fizycznie i uda mu się trafić z początku, gdy jest jeszcze groźny
Mateusz Gamrot sub.
Sasza wciąż jest dobrym zawodnikiem, ale Gamrot nie powinien mieć problem ze zdominowaniem go, a pzoa tym licze, że wniesie swoje umiejetności na wyższy poziom i wygra przed poddanie
Goran Rejlic
Goran nie powinien dać się poddać, jego przewaga w stójce nie będzie tak znaczna moim zdaniem, będzie sporo klinczu, ale wystarczy to Goranowi by ugrać decyzję
Jay Silva dec.
Nie widze Piotrka w tym starciu, będzie waczyłzachowawczo czym nie przekona sędzió, ale unikając wymian nie da się znokautować i Silva wugra jednogłośnie czy też nie
Pudzian TKO(ciosy na rękawice zakrywającego twarz Nastule w parterze)
Nastula się niestety wypalił, kondycjiani mobilości mu nie przybędzie, także Pudzian zrobi co umnie najlepiej(żeby nie powiedzieć jedyne co potrafi) przewróci i będzie okładał cepamy
Mamed Khalidov sub.
to będzie najłatwiejsza droga Mameda do zwycięstwa więc czemu miałby nie skorzystać?
Borys Mańkowski sub.
Jesli mistrz jest w tak świetnej formie to będzie potrzebował ledwie rundy bądź dwóch na wygraną

Kupony
 

Attachments

  • 1.JPG
    1.JPG
    67.1 KB · Views: 45
  • 2.JPG
    2.JPG
    46.6 KB · Views: 44
Last edited:
Hendricks vs. Lawler
Nie minęło jeszcze tyle czasu, aby ci zawodnicy mogli się jakoś diametralnie zmienić. Pierwszy bój wygrał Hendricks, wygra i rewanż. Hendricks, dec.
Sowiński vs. Bakocević
Bakocević był mocny w walce z Irokezem, a ostatnie potyczki Kornika nie należały do najlepszych. Myślę, że zmiana kategorii wagowej pozwoli Psychopacie uśpić Polaka. Bakocević, ko.
Gamrot vs. Chlewicki
Gamer jako jeden z lepszych polskich prospektów nie powinien mieć problemów z przeciętnym Chlewickim. Nie widzę żadnego sposobu, w jaki Saszka mógłby ten pojedynek zwyciężyć. Gamrot, sub.
Narkun vs. Reljić
Narkun jest świetnym grapplerem i jeśli uda mu się sprowadzić Reljicia, powinien pokonać go w tej płaszczyźnie. Narkun, dec.
Mańkowski vs. Zawada
Borys to bestia, typowy miss match, nie ma co tłumaczyć. Mańkowski, sub.
Strus vs. Silva
Trzymam kciuki za Strusikiem, ale Silva pokazał się z dobrej strony w walkach z Cipkiem. Za wysokie progi dla Polaka. Silva, dec.
Nastula vs. Pudzianowski
Walka dziadków, ale Nastula jest już w fazie kariery bliskiej zeru. Pudzian, dec.
Khalidov vs. Cooper
Trzeba tłumaczyć? Chyba nie. Easy win. Khalidov, sub.
 
O której można się spodziewać pierwszej walki części UFC FoxSports1 czyli walki Duffee vs Hamilton?
 
W Betsejfie Silva - Strus chyba będzie liczone po 1.00? Bo nie pamiętam czy był remis do wytypowania.
 
Betsafe to rozliczy te zakłady jakoś w miarę szybko, czy dopiero jutro rano. Jak rozliczą szybko to jeszcze UFC można będzie ogarnąć.
 
ale fart ,postawilem zamist na naruna to na gamrota i kupon wszedl :D
ale piskorz zjebal kupon z pudzianem ,vaso oszukali ,strusa tez szkoda :mad:
 
Kupon z 60 zł na 560 zjebany przez niewygraną Mameda przez poddanie. Kontuzjowany kręgosłup. Eh...
 
ja Goran 140zł na plus, Nastula chyba 1.0 rozliczą kto wie i -10zł na Cooperze ale było ciekawie
czyli 130zł na plus, chyba, że Nastula jako przegrana to tylko 40zł na plus będzie
 
Nastula przegrał, więc liczy się jako przegrana. Na sherdogu punktowali dla Jaya, także nie powiedziałbym, że Strusa okradziono. Tym bardziej Vaso, który uczciwie przegrał 29-28. Dla mnie to split jest nieporozumieniem.

Nastula --
Kornik + Silva ++ 1.63
Goran + Faber ? 2.94
 
Chciałem grać Cebule,Reljicia i Strusa (ale ostatniego pewnie bym odpuścił) i w sumie gdyby każdy był za taką samą stawkę, byłby plus, ale przy przekręceniu Piotrka dostałbym kurwicy chyba i szału :) Niestety jedyne co zagrałem to Trujillo...
 
Walka główna UFC pozbawiła mnie 7oo zł , nie chce nawet tego oglądać i kminić czy wałek czy nie. Zatopiony piękny kupon :oops:
Nastula liczony jako przegrana. Jeżeli uda się bandytom z Napoli wygrać to mój minus weekendowy trochę się zmniejszy.
 
Back
Top