Analiza kursów BetSafe UFC 181/KSW 29

Panowie, który z underdogów na weekendowych galach jest wedługWas najbardziej prawdopodobnym zwycięzcą i na kogo warto postawićwaszym zdaniem?

Abel Trujilo @2.95. Kowadło w łapach.
 
Jak mi wejdzie noga+nba dzisiaj to ufc jeszcze pogram chyba,że ksw wjedzie chociaż może i tak dośle.Poleci Ruthless+Pettis+może jeszcze ktoś.Mam nadzieje ,że Duffe wróci z przytupem bo lubie człowieka.
Co do Trujilo to zgadzam sie z kowadłem.Z zapasami które ma Abel troszke mniej poza mocnym jebnięciem nie ma nic na Fergusona.#waleczkazkhabibemremember
Może go ustrzelić albo być zdominowanym zapaśniczo - po takim kursie warto zaryzykować.
 
8 walk, Knee będzie się cieszył ;)
Wiadomo już które gale będą jeszcze do typowania?
 
Dwie sprawy:

1. Teraz jak mam możliwość przenoszenia wpisów, wszystkie wpisy o KSW z tematu o Zakładach Bukmacherskich i wpisy o UFC 181 zostaną przeniesione tutaj, gdzie ich prawowite miejsce. Także proszę się nie zdziwić, że temat zostanie w krótkim tempie zwiększony objętościowo. Wiadoma sprawa, dawniej spora ilość komentów nam przepadała w związku z brakiem narzędzi do przenoszenia wpisów, więc te już nie będą ginąć w temacie o Zakładach, tylko będą się grupowały w tych tematach gdzie każdy będzie mógł je później odnaleźć z łatwością.

2. Mamy problemy z łącznością na linii Cohones - MMARocks. Więc żeby nie było mowy o cenzurze, wklejam wpis z MMARocks, który zaginął przy kolejnej z prób aktywacji analiz na Cohones:

d22d.jpg
 
Z całym szacunkiem, dla mnie granie Lawlera to jak krew w piach.
Robby dał równą walkę z Hendricksem walczącym z poważną kontuzją ręki, która w dużym stopniu wyeliminowała możliwość używania jej w walce. Tym razem podejrzewam, że walka będzie wyglądać inaczej. Lawler daje się obalać. Obalali go wszyscy (oprócz Voelkera, ale on nie umie ) dotychczasowi przeciwnicy. Nawet połamany Hendricks obalił go dwa razy. Teraz, ze sprawnymi obiema rękami prawdopodobnym jest, że na obaleniach oparta będzie spora część jego gameplanu. Stójkowo nie ma się czego wstydzić, ostatnia walka pokazała też, że ciężko go znokautować. W kolejnej walce, w ewentualnej chwili zwątpienia Hendricks będzie w stanie przenieść walkę do parteru (patrz: Hendricks vs Condit) i pewnie będzie tak robił.
Lubię Lawlera bardziej od Hendricksa, ale kasy bym na niego nie postawił. Nie wątpię, że po raz kolejny przekroczy sam siebie i da kapitalne widowisko, ale wydaje mi się, że tym razem wygrają lepsze zapasy. Obstawiam, że Hendricks będzie się męczył z Lawlerem na pełnym dystansie i wygra w oczach sędziów minimum trzy rundy z pięciu miksem obaleń i pracy w stójce. Ale kto by się mnie słuchał, przecież mam warninga:D
 
Ja puściłem kilka taśm:
Bakocevic + Gamrot + Silva + Borys + Goran + Mamed + Pudzian
Bardziej przypałowy :
Bakocevic + Strus + Nastula + Lawler (ale to za złotówkę)
I jeszcze jeden:
Borys + Khalidov + Browne + Gamrot + Goran + Lawler + Pettis A.
 
Widzę, że większość gra wygraną Mariusza. Ja stawiam odwrotnie - wygrana Pawła Nastuli. Gdzie oprócz Betsafe znajde kursy na Juhasa i Kondraciuka?
 
Last edited:
Bo ma zdecydowanie większe szanse na wygraną. Nie spodziewam się skoku kondycji u Nastuli. Jedyne co to może wykręcić jakieś poddanie na początku walki. Zależy to jednak od obrony sprowadzeń Pudziana. Myślę, że przewalczą te 2 rundy do decyzji jak Nastula na początku drugiej nie padnie z wycieńczenia.
 
U mnie póki co:
Silva & Hendricks @2.26
Pudzian & Gamer & Borys & Narkun @4.01

Ale coś mnie kusi żeby zagrać jakąś kontrę, bo Goran albo nawet Saszka mogą namieszać...
 
Goran mam nadzieję, że namiesza! Bo kupony pójdą w dupę. Goran przegrał poza ufc tylko z Jankiem, który moim zdaniem jest lepszym zawodnikiem w każdej płaszczyźnie niż Narkun
 
U mnie póki co:
Silva & Hendricks @2.26
Pudzian & Gamer & Borys & Narkun @4.01

Ale coś mnie kusi żeby zagrać jakąś kontrę, bo Goran albo nawet Saszka mogą namieszać...

Nie graj kontr, bo jeszcze się skończy, że Nastula wygra i stracisz wszystko.

Kaczka, powodzenia, ale myślę, że Silva wygra ze Strusem.
 
Porcja moich typów, także let’s bring it on!!! :

Johny Hendricks vs Robbie Lawler:

Zwyczajnie nie chce mi się zbyt wiele pisać na temat tego pojedynku. Jedyną kwestią, która moim zdaniem ma znaczenie w tym starciu jest fakt, że tym razem Johny będzie walczył w pełni zdrowy. Choć Robbie jest po dwóch mocnych zwycięstwach, tak ten fakt moim zdaniem nie wiele zmieni w kontekście nadchodzącego starcia. W przeciwieństwie do Lawlera, sympatykiem „Rumcajsa” nie jestem, i jest to jeden z najmniej lubianych zawodników przeze mnie w ogóle. Mimo to jednak uważam, że będzie on w stanie ponownie realizować swój gameplan i osiągnie zwycięstwo na kartach sędziowskich. Hendricks, decyzja jednogłośna.

Artur Sowiński vs Vaso Bakocevic:

To będzie bardzo dobry pojedynek, albo zajebiście do niczego. Obaj potrafią dać świetną walkę jak i zamulić na śmierć. W tym przypadku jednak myślę, że dadzą popis swoich umiejętności, a cała walka skończy się gdzieś w okolicach drugiej rundy, po nokaucie, którego doświadczy Czarnogórzec. Sowiński, TKO, runda 2.

Mateusz Gamrot vs Łukasz Chlewicki:

O tym pojedynku można pisać wiele, albo wcale… Sam myślę, że w tym wypadku młody wilk w postaci Mateusza, doskonale przejrzał wraz ze swoim sztabem trenerskim umiejętności „Saszy” i tylko głupota albo jakiś błąd mógłby sprawić, że to Chlewicki zakończy tą walkę jako zwyciężca. Gamrot, decyzja jednogłośna

Tomasz Narkun vs Goran Reljic:

W tej walce, Żyrafa będzie mieć przed sobą jednego z najbardziej wymagających rywali w swojej karierze. Czy podoła wyzwaniu? Myślę, że nie. Oczywiście cenię wysoko jego umiejętności parterowe, lecz również uważam, że to nie jest wystarczająco wiele, czego mu potrzeba by zwyciężyć to starcie. Reljic to doświadczony i solidny zawodnik, zwłaszcza w stójce i zapasach, gdzie śmiem przypuszczać, będzie chciał prowadzić walkę, co może porządnie wykluczyć parter Polaka i zapewnić mu zwycięstwo. Reljic, decyzja jednogłośna.

Borys Mańkowski vs David Zawada:

Tutaj zupełnie sobie nie wyobrażam scenariusza, w którym „Diabeł Tasmański” miałby przegrać. Dodatkowa motywacja walczących na jednej karcie kolegów z klubu, status mistrzowski i głód walki spowodują, że będzie to krótka walka, która zostanie zapamiętana na długo przez kibiców nie z racji tego, że się odbyła, tylko w jaki sposób się skończyła. Mańkowski, KO, runda 1.

Piotr Strus vs Jay Silva:

Tutaj widzę typowe 50/50, zresztą jak większość z nas. Lecz w moim odczuciu, Silva więcej gada, niż faktycznie jest w stanie zrobić, o czym może świadczyć bilans jego walk. Jeśli Piotrek odrobił porządnie lekcje, to uważam, że jest w stanie pokazać mu jego miejsce, urywając decyzję. Jeśli jednak za dużo będzie mu się wydawać, jak w walce z Karaoglu, to z pewnością czeka go kolejne mocarne KO. Ja jednak postawię na decyzję. Strus, decyzja większościowa.

Mariusz Pudzianowski vs Paweł Nastula:

Zupełnie nie wiem co o tym starciu myśleć. Przeczucie mi mówi, że będzie tu podobnie jak w starciu z Olim Thompsonem, przez co totalnie znienawidzę starcia Pudziana. Jednak z sympatii do Pawła Nastuli, którego miałem okazję osobiście poznać, postawię, że to on wypunktuje „dominatora” i wyrwie decyzję. Nastula, decyzja większościowa.

Mamed Khalidov vs Brett Cooper:

Czy warto ten pojedynek w ogóle analizować.. ? Mamed w każdym pojedynku daje z siebie absolutnie wszystko, tak jakby w danym momencie walczył o życie z bardzo trudnym przeciwnikiem. Dlatego tym bardziej nie widzę sensu w obstawianiu jego rywala, uważam, że i tak skończy jak reszta. Khalidov, poddanie, runda 1.

Kupon konkursowy stawiam na Goran’a Reljic’a.
 
Last edited:
Haha Kapusta masz racje :) 8 walk to mordka mi sie cieszy :) ciezkie walki do typowania w dodatku sporo ich. Bedzie wesolo :D
 
Również cieszę się z takiej ilości walk do typowania.

Johny Hendricks vs Robbie Lawler:

Obaj zawodnicy zanotowali niesamowity progres. Lawler nauczył się świetnych zapasów, do tego po zejściu wagę niżej nabrał krzepy niezbędnej, by być realnym zagrożeniem dla mistrza. Jednak myślę, że Johny'emu pas należy się bardziej. Jest to jedyny zawodnik, który w ciągu 7 lat panowanie GSP realnie mu zagroził, a zdaniem wielu osób wygrał walkę. Ciągły rozwój umiejętności i miejmy nadzieję, że pełne zdrowie zagwarantują mistrzowi zwycięstwo. Big Rigg decyzja.

Artur Sowiński vs Vaso Bakocevic:

Lubię Kornika i mimo, że jest chimeryczny, jest nadal bardzo solidnym polskim zawodnikiem. Powinien przeważać w każdej płaszczyźnie nad chaotycznym Vaso i mimo pewnych problemów wygrać przez nokaut.

Mateusz Gamrot vs Łukasz Chlewicki:

Gamrot jest świetnym zapaśnikiem z dobrą stójką. Trochę trudno mi ufać w cały jego hype, ale myślę, że mimo tego, że kurs na Chlewickiego jest zawyżony, to ostatecznie Mateusz odniesie zwycięstwo. Gamrot decyzja po wyrównanej walce.

Tomasz Narkun vs Goran Reljic:

Narkun ma bardzo dobry parter, ale niewiele poza tym. Reljic jest bardziej doświadczony, lepszy w stójce, myślę także, że silniejszy. Zaprezentował się przyzwoicie z Błachowiczem i zwyciężył nad Celińskim. Myślę, że przewaga w stójce połączone z okazyjnymi obaleniami zapewni Goranowi przewagę nad Polakiem i zaprowadzi do zwycięstwa na punkty.

Borys Mańkowski vs David Zawada:

Borys deklasuje Zawadę w każdej płaszczyźnie. Nie wiem co jeszcze robi w KSW, kiedy jest gotowy na UFC. Stawiam, że do zwykłych uderzeń dodając ciosy na korpus i obalenia znokautuje wysokiego Zavadę.

Piotr Strus vs Jay Silva:

Nie kupuję hype'u na Strusa. Szybka przegrana z Karaoglu, dyskusyjna wygrana z Horwichem i remis z Karaoglu. Może i Jay Silva jest średniakiem, ale kim jest w takim wypadku Piotrek? Agresja Silvy połączona z nokautującym ciosem i w przeciwieństwie do Azaitara przyzwoitą kondycją pozwolą Silvie na naruszenie błędnika Strusa i jeśli nie nokaut, to chociaż urwanie 2 rund. Silva KO.

Mariusz Pudzianowski vs Paweł Nastula:

Jestem wielkim fanem Nastuli, ale Pudziaxa również lubię. Myślę jednak, że Paweł jest już zbyt zmęczony i obity, by stawiać opór znacznie cięższemu i silniejszemu przeciwnikowi. Myślę, że po 2 rundach może być remis, a w dogrywce wygra Pudzian przez przeleżenie.

Mamed Khalidov vs Brett Cooper:

Cooper jest słabym zawodnikiem. Bilans ostatnich 4 walk 1-3 (z czego wygrana była dosyć szczęśliwa, bo Kendallowi zabrakło odrobiny szczęścia, by udusić Coopera) nie jest przypadkiem. Mamed jest jaki jest, niestety brawa od Januszy i żenujące DZIĘ-KU-JE-MY są nieuniknione. Myślę, że Czeczen wygra przed poddanie.

Konkursowe kupony - Kornik + Silva, Goran + Faber.
 
Psychopata ostatnio chyba tak nie wygladal, co? czuje, ze ujebie Kornika i to grubo. :o

za to ze Strusem mam w druga strone - zaczynam myslec, ze Jay go ustrzeli.
 
Psychopata ostatnio chyba tak nie wygladal, co? czuje, ze ujebie Kornika i to grubo. :eek:

za to ze Strusem mam w druga strone - zaczynam myslec, ze Jay go ustrzeli.



Z Irokezem walczył w 70 a teraz w 66 więc poprawa sylwetki nie dziwi ;) Kusi kurs na Vaso, ale chyba poczekam do ważenia.
 
to tylko 4kg, a wyglada jakby tutaj zrobil camp, a do tamtej walki w ogole. dla mnie ten zawodnik jest niedoceniany troche i strasznie dziwi mnie ten kurs z Kornikiem.
 
Ksw
Radomski dec
Celiński dec
Sowiński -dec/sub 3 runda
Rejlic dec
Strus dec
Gamrot dec
Mańkowski sub 1 runda
Pudzian vs Nastula nie mam pojęcia
Mamed przez cokolwiek

Ufc:
Hendricks dec
Pettis ko runda 2
Browne ko runda 1

W ogóle jak można obstawiać Schauba??
 
Mnie kuszą mocno kursy na Vaso i Reljica. W sumie ten pierwszy najbardziej.
I mam jak bajson - im bliżej walki, tym bardziej boję się o Strusa
Ogólnie to chyba pyknę Mameda przez poddanie. Na Betsafe jest taka opcja :)
 
Zwycięstwo którego zawodnika jest dla Was pewniejsze- Sergio Pettis czy Corey Anderson?
 
Back
Top