Analiza kursów Betsafe: KSW 30 + UFC Fight Night 61

Włodarek+Gamrot+Golovkin (boks) i teraz pytanie czy + Anzor czy + Mańkowski czy + Alcantara z UFC? Doradźcie mi Panowie i czy to będzie dobry kupon? AKO 2.0 musi być ;)
 
@zychal też myślę czy nie postawić na Rajewskiego , Kowalewicz jest młody, jak się podpali na walkę w stójce to może wyłapać
Tez mysle o Rajewskim, ale obok Komara dla mnie najwiekszym pewniakiem jest Gniadek a 1.65 to calkiem przyzwoity kurs. Kusi tez Kulti po 1.87, ale troche sie boje, ze meczybula Saidov moze nie dac sie poddac drugi raz z rzedu i znowu w swoim stylu wymeczyc decyzje.
 
Włodarek+Gamrot+Golovkin (boks) i teraz pytanie czy + Anzor czy + Mańkowski czy + Alcantara z UFC? Doradźcie mi Panowie i czy to będzie dobry kupon? AKO 2.0 musi być ;)
Anzor dostał rywala, którego nie ma w ogóle walk na youtube, pewnie walczył w jakiś garażach,
niby ma dobry parter i nic więcej nie wiadomo(są jakieś walki bjj) Anzor powinien go zdemolować w stójce i zapasami
Borysa rywal dobra stójka, zapasy defensywne cieniutkie i tutaj Borys jak będzie miał problemy to szybko powinien sprowadzić
Alcantry bym nie grał cienkie zapasy i kondycja
 
Włodarek, Mańkowski, Rajewski za 65 zł. Włodarek to potwór i powinien w dwie minuty zagryźć Bajora. Stójka i zapasy zupełnie na innym poziomie. Tylko cud może uratować Bajora przed porażką. Borys powinien wygrać walkę dzięki zapasom. Rajewski w stójce jest o poziom wyżej niż Jakub, jeśli doszlifował obronę przed obaleniami to powinien wygrać. Kuba nawet sporo zbiera, a Raju ładnie trafiał Chlewickiego, w dodatku nie dawał się łatwo obalać. Anzora nie obstawiam po tym jak zasadził kolano Kornikowi, a tym samym zjebał mi kupon na kilkaset złotych.
 
Chyba jednak przyznasz, że 3.60 za wysoko na Alveya? Ferreira jest słusznie faworytem, jednak nie powinien być aż tak takim.
Ile to już razy Frank miał "zaskoczyć"? Ostatnio pokazał cokolwiek 4 lata temu, z Nelsonem. Jego forma z Nogueirą, Juniorem, Cormierem, Barnettem i Alim wolała o pomstę do nieba. Gość już nie ma nic do zaoferowania.
 
Chyba jednak przyznasz, że 3.60 za wysoko na Alveya?
No niby tak, ale jak dla mnie w 9 na 10 pojedynków wygrywa Mutante, więc kurs nie kusi.
A z tą wagą ciężką, to wiesz dobrze jak bywa. Kursy poniżej 1.40 z automatu odrzucam.
 
I tu Cię mam nygusie! Zagrałem za 1.40 :D
Dla mnie Ferreira wygrywa 7 na 10.
Miałem jeszcze grać Khabliova, ale liczyłem na kurs 1.50. 1.29 to jakiś żart. Jeśli dojdzie na Martinsa do 3.80 (a może i 4.0?) to i jego dorzucę.
 
to już lepiej postawić na STS bo wyższe kursy tylko nie ma Włodarka który podwyższy kurs :D

zagram na pewno Anzora+Borysa+Gamrota+Włodarka tylko ten kurs 2.06 to śmiech na sali :D
 
K***a. Zdążyłem obstawić Gamer+Borys+Komar za 300, potem poszło wszystko w pizdu w dół i w chaosie puściłem 2x100 na Barbozę i resztę świty. Zobaczymy.
 
Komar, Karolina, Gamer, Borys, Raju, Gniadek, Anzor, Asłan = kursik 19,8 chyba ze 2 dyszki postawię
 
Ale żenada te kursy,ja pierdole być tu człowieku zdrowy.Nie wiem co w ogóle pogram...
 
Wybiegając nieco w przyszłość. Właśnie się pojawiło:
Frankie Edgar 1.26
Urijah Faber 3.60
 
ja tam na kursy nie narzekam...: ) planuje zagrać Faria, Aslambek, Anzor i może Rajewski.
 
Skoro takie chujowe(tak,to dobre słowo) kursy wystawili to kontruje ich starą,dobrą Kirasówką : Włodarek+Borys+Raju+Gniadek+Khabilov AKO 7.10
Włodarek szybko załatwi walke choć kurs gówniany i waga ciężka to nie widze innego rozwiązania..Ciosy Komara to nie ciosy Walusia które Szymon potrafił przetrwać.
Borys w życiowej formie da dobrą waleczke i w sumie to pomijając bukmacherke mega czekam na ten pojedynek.
Walka Raja z Kubą to 50/50 i miałem tej walki nie grać(Obu w chuj lubie) to przy bardzo niskich kursach na tej gali kurs na Łukasza jest kuszący.Jeśli podopieczny Andrzeja Kościelskiego poprawił zapasy na tyle,że nie będzie lądował na plecach tak często jak w walce z Saszką to stójka będzie należeć do niego i patrząc na przebieg walki Kuby z Grecicho jestem w stanie sobie wyobrazić ,że Raju mocno może go porozpierdalać.Najgroźniejszą bronią Kuby to według mnie gnp które robi robote.
Z UFC postanowiłem zagrać tylko Khabilova który będzie miał przewage zapaśniczą jak i w stójce powinien dawać sobie rade.
Na koniec zostawiłem typ którego jestem najmniej pewien - Kamil Gniadek.Na wstępie spodziewam się innego Zawadzkiego niż tego który był spompowany z powodu robienia wagi i zepsuł walke.Postawi ciężkie warunki młodemu wilkowi z Berserkerów ale myśle ,że walka jest do ogarnięcia patrząc na umiejętności parterowe Kamila gdzie w wieku 20 lat posiada brązowy pas i cały czas szlifuje stójke.Nie mam pojęcia ani wizji jak będzie przebiegać walka ale mam nadzieje,że nie będzie jak w walce (chodzi mi o range)Radomskiego z Piskorzem gdzie nikt nie wierzył w Roberta a zaskoczył chyba wszystkich.Nie skreślam Mateusza bo nie będę zdziwiony jak rozstrzygnie walke na swoją korzyść choć bardziej skłaniam się ku Kamilowi i dlatego jego typuje.
 
KSW na betclick tylko trzy zakłady, kursy też lipne(Borys 1.4)
jeszcze nadzieja w Unibecie, oni zawsze mieli dobre oferty pod UFC, nawet PLMMA było szybciej niż KSW
 
ciekawostka/teoria spiskowa
Kawulski zapytany, że podobno Karolina po walce pożegna się z KSW, odpowiada, że jeszcze nic nie wiadomo i wszystko zależy od tego czy wygra
Kowalkiewicz dostaje najmocniejszą możliwą rywalkę :applause:brawo KSW Ci to wiedzą jak zatrzymać zawodników u siebie :rofl:
oczywiście może wygrać, ale Maciek i Martin jej tego na pewno nie ułatwiają, po słabych rywalkach teraz dostaje zawodniczke, która jest absolutnym topem
 
ciekawostka/teoria spiskowa
Kawulski zapytany, że podobno Karolina po walce pożegna się z KSW, odpowiada, że jeszcze nic nie wiadomo i wszystko zależy od tego czy wygra
Kowalkiewicz dostaje najmocniejszą możliwą rywalkę :applause:brawo KSW Ci to wiedzą jak zatrzymać zawodników u siebie :rofl:
oczywiście może wygrać, ale Maciek i Martin jej tego na pewno nie ułatwiają, po słabych rywalkach teraz dostaje zawodniczke, która jest absolutnym topem
przecież sama Kowalkiewicz chciała jak najmocniejsze przeciwniczki to ma :lol: Swoją drogą zdaje mi się że sporo osób nie docenia Karoliny, według mnie ona jest na prawdę na światowym poziomie i wierzę w to że poradzi sobie z kolejną po Japonce klasową rywalką.
 
Tak jest. Szanse według mnie są około 62,5-37,5 dla Khabilova. Początkowo miałem grać na Rustama, spodziewałem się kursu około 1.50. Ale w takiej sytuacji "nie mam wyboru".
 
Back
Top