Analiza kursów Betsafe: KSW 30 + UFC Fight Night 61

Tak, Bigfoot i Mir są autoryzowani do zakładów konkursowych! Choć podzielam zdanie kolegów i wolałbym już Cezara Ferreirę zagrać za 1.28 niż Antonia za 1.35.
 
No ja akurat zagrałem Antka po 1.40 i Alveya po 3.60 ;)

Jak można na kogoś takiego stawiać:

bleeee.jpg


:boystop:
 
słaba ta analiza Kalindra vs Kowalkiewicz
zero o Kowalkiewicz, tylko że jak chcę to musi wygrać
a kto niby nie chcę wygrać?
Kalindra męczyła się z n#1, a Kowalkiewcz mogła przegrać z Mizuki był chyba split, a z Sukopova mogła przegrać gdyby nie wał KSW jak zwykle
 
Oryginalnie miał to być przegląd underdogów z KSW, a nie analiza kompletna zestawienia. Stąd na mmanalizie również nie ma nic o Anzorze czy o Zawadzkim. Miało to przybliżyć sylwetki tych, na których są duże kursy. Przynajmniej w minimalnym stopniu.
 
ja do Anzora Gamera i Borysa dorzuce jeszcze Gniadka bo stójka wyrównanie powinno być ale parter do Kamila
 
Szady ten kurs na Khabiba gdzieś znalazłeś czy to Twoja wizja na kursy w tej walce? Miałem nadzieje na wyższy kurs za zwycięstwo Nurmagomedova
 
Cezar Ferreira vs. Sam Alvey
Cezar będzie dążyć do klinczu/obaleń jedyna nadzieja Sama to KO, ja jednak stawiam na nudną walkę którą wygra Ferreira właśnie obaleniami i dominacją w parterze.
Cezar Ferreira decyzja jednogłośna

Karolina Kowalkiewicz vs. Kalindra Faria
trochę wymian w stójce i obalenie do parteru tak przypuszczam będzie wyglądał plan Karoliny na tę walkę i moim zdaniem skuteczny.
Karolina Kowalkiewicz decyzja jednogłośna

Edson Barboza vs. Michael Johnson
walka powinna toczyć się w stójce, w której lekką przewagę powinien mieć Edson, ja jednak stawiam na Michael myślę że będzie próbować obalać, a jak nawet mu to nie wyjdzie to może wykorzystać swój boks i trafić Edsona.
Michael Johnson TKO

Kamil Gniadek vs. Mateusz Zawadzki
Kamil nieźle boksuje(choć w stójce przewagę powinien mieć Mateusz) to gdy walka trafi do parteru to Gniadek wykorzysta swoje bjj
Kamil Gniadek poddanie

Anzor Azhiev vs. Kleber Koike
Anzor ma lepsze zapasy i stójkę, Kleber może mu zagrozić tylko w parterze. Tak po wygląda na papierze, Anzor ostatnią walkę miał wygrać łatwo, a tym czasem musiał się sporo napracować, myślę że jednak w tym przypadku pójdzie mu łatwiej i wygra pewnie.
Anzor Azhiev decyzja jednogłośna

Antonio Silva vs. Frank Mir
spodziewam się nudnej walki która zakończy się albo decyzją albo przez (T)KO na korzyść Brazylijczyka, Mir ma dobry parter ale wątpię że walka trafi do tej płaszczyzny, oczywiście to waga ciężka i każdy cios może zmienić bieg walki, Silva nie popisał się w ostatniej walce z Arlovskim ale jakoś nie widzę by przegrał ponownie przez nokaut i to od Mira.
Antonio Silva KO

kupon konkursowy stawiam na Kamila Gniadka
 
nie grałem wcześniejszego typowania, mogę od tej gali zacząć?
moje typy
Cezar Ferreira vs. Sam Alvey
Stawiam underdoga i tak jestem nieźle w plecy z punktami, więc nie ma sensu grać wyraźnych faworytów
ta walka mnie nie interesuje
Sam Alvey decyzja jednogłośna

Karolina Kowalkiewicz vs. Kalindra Faria
Kalindra jest bardziej doświadczona, lepiej poukładana w stójce, ma lepszą kondycje,
Kalindra 3 runda
Edson Barboza vs. Michael Johnson
Barboza jak nie da się ustrzelić w stójce, to powinien to na lajcie wygrać. Jest po prostu lepszym strikerem, ma dobre defensywne zapasy oby wystarczyło
Edson Barboza decyzja jednogłośna

Kamil Gniadek vs. Mateusz Zawadzki
Zawadzki do mnie nie przemawia, Gniadek wygrana przez ciosy w parterze
Kamil Gniadek TKO
Anzor Azhiev vs. Kleber Koike
Jakiś cieniak vs najlepszy polski piórkowy
Anzor przez KO 1 runda
Antonio Silva vs. Frank Mir
5 przegrana z rzędu Mira obstawiam KO w 1-2 rundzie, później Silva może obeleje testy antydopingowe, ale kogo to obchodzi...
Antonio Silva KO 1 runda
hajs jeszcze nie wiem na kogo zagram, napiszę później
 
Anzor Azhiev vs. Kleber Koike
Anzor zapaśniczo i szybkościowo zdominuje pojedynek, Kleber może coś zrobić tylko w parterze przez "wciągnięcie" Anzora na ziemię.
Typ Anzor TKO

Kamil Gniadek vs. Mateusz Zawadzki
Kamil jest bardziej wszechstronnym zawodnikiem i z łatwością powinien sprowadzać walkę do parteru, gdzie będzie rozbijał rywala.
Typ Gniadek SUB

Edson Barboza vs. Michael Johnson
walka mocnych stójkowiczów, w której przewagę kopnięć powinien mieć Edson, a przewagę boksu Johnson. Bardziej wszechstronny jest Michael.
Typ Johnson DEC

Karolina Kowalkiewicz vs. Kalindra Faria
Będzie ogień od początku, jak to w walkach kobiet zazwyczaj bywa. Po kilku wymianach Karolina sprowadzi i tam znajdzie technikę kończącą.
Typ Kowalkiewicz SUB

Cezar Ferreira vs. Sam Alvey
Cezar skróci dystans i obali , a Sam będzie próbował boksować. Ferreira znajdzie drogę do gilotyny i podda rywala.
Typ Ferreira SUB

Antonio Silva vs. Frank Mir
Mir dołoży piątą już porażkę z rzędu. Silva ustrzeli go czymś w stójce.
Typ Silva TKO
 
Mir vs. Silva - Antonio nie wyglądał w ostatniej walce dobrze, ale powiedzmy sobie szczerze - którzy Brazylijczyk wygląda dobrze w pierwszej walce po dłuższej przerwie? Miejsce będzie sprzyjać Antonio, do tego Mir zrobił na mnie dużo gorsze wrażenie w ostatnich pojedynkach, niż BigFoot. Typ idzie na Silvę przez (T)KO

Kowalkiewicz vs. Faria - walka będzie ciężka, ale dzięki dobrze ułożonemu i realizowanemu gameplanowi Karolina pokona zawodniczkę. Kowalkiewicz, decyzja

Barboza vs. Johnson - Michael wraca po dłuższej przerwie, a Edson jest lepszym strikerem i wykorzysta przewagę własnego boiska do wygrania pojedynku na kartach sędziowskich. Barboza, decyzja

Gniadek vs. Zawadzki - Kamil do walki przygotowywał się z lepszymi zawodnikami i do tego równolegle z Moksem. Mateusz - pomimo wygranej z Abzaiłowem - nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Typ idzie na Gniadka przez decyzję

Azhiev vs. Koike - to Anzor będzie decydował, gdzie znajdzie się walka i wykorzysta swoją eksplozywność w stójce, aby pokonać rywala. Azhiev, (T)KO

Ferreira vs. Alvey - Alvey to bardzo niepewny typ. Mutante nie jest dla mnie żadnym asem, ale jego umiejętności powinny wystarczyć, aby pokonać chimerycznego Amerykanina. Ferreira, decyzja

Na moim kuponie jest Gniadek.
 
@baju Jak Ty stawiasz Martinsa, to ja może też się skuszę. ;)

z Cerrone stawialem na niego 200zl jak dobrze pamietam. #crazybet

wydaje mi sie, ze da rade, a juz na pewno widze value w takim kursie. Rustam nie jest zadnym kosiarzem IMO, ma 'dziury', a Martins strikerem jest swietnym. przekonal mnie camp w ATT vs camp w piwnicy w Dagestanie. :) zobaczymy!
 
@Puczi nie wierze, Martins urosl do 4.50 na betsafe, haha.

@kiras wroce sobie drobnym betem na niego chyba. :)
Wal śmiało :applause: kurs warty ale wg mnie Khabilov nawet jakby trenował w piaskownicy ze swoimi zapasami da rade jak w stójce będzie obrywał.Ale nie będę przesadzał z propsami bo jak przejebie to bedo podśmiechujki z Kirusia.
 
Ja zagrałem po 3.90, a tu na pinnaclu 5.0. Ale więcej nie dokładam :)

Ogólnie to tak:
BigFoot + Cody 1.96 10 zł
ME zakończy się w 2 rundzie 4.33 10 zł
Johnson 2.36 15 zł
Alvey 5 zł
Martins 3.9 10 zł
Ponzinibbio 2.50 5 zł
 
@Mr. Cloud kosior :tongue: Jeśli chodzi o dubel to myśle,jeszcze rzucić Raju+Faria bo im bliżej gali tym bardziej jestem pewien,że Łukasz wygra.
 
Możesz wrzucić wszystko co postawiłeś i za ile?

Raju+Gniadek+Khabilov+Włodarek za 5xxxxxxx zł :tease:Miałem jeszcze Boriego ale wiadomo,że wykasowali
Co do Farii to widze,że kilo się jebła. Zobacze ale typ na Raja jest najlepszym z całej gali pod względem $$$.
 
Faria to najtrudniejsza możliwa opcja, oj Martin i Maciek się postarali, żeby u nich Karolina została...:applause:
ciekawe kto to będze sędziował hehe
widać jak KSW chcę to znajdzie dobrego rywala, ale to tylko jak zawodnicy chcą nawiać od nich :crazy:
 
BigFoot - Frank

Antek ostatnio wyglądał słabo, ale powolny Amerykanin, to nie to samo, co skowyrny Andrzej. Po pierwszej badawczej rundzie BigFoot zagoni Franka pod siatkę i ubije w podobny sposób, co Browne'a. Antonio Silva KO, runda 2.

Karolina - Kalindra

Nie znam Kalindry, jednak skoro Kowalkiewicz dała sobie radę z Inoue, to powinna poradzić sobie i z Farią. Wystarczy dowieść bój do końca, by wygrać wyrównaną walkę. Ściany w razie czego pomogą. Kowalkiewicz sub.

Gniadek - Zawadzki

Kamil Gniadek wydaje się bardziej przekrojowym zawodnikiem. Myślę, że wygra przez decyzję.

Barboza - Johnson

Lubię obu i mam tu trudny orzech do zgryzienia. Myślę jednak, że przewaga bokserska w połączeniu z odwrotną pozycją zaprowadzi Johnsona do zwycięstwa przez techniczny nokaut. Niewiele trzeba, by naruszyć świetnego technicznie Barbozę.

Ferreira - Alvey

Ferreira powinien przeleżeć chłopa zy wsi, jednak ciężki luj usypiąjący Brazylijczyka wcale mnie nie zdziwi. Mimo, że zagrałem Aleya, to typuję do wygranej Cezara przez decyzję.

Aznor - Koike

Kompletnie nie znam Koike. Nie lubię Anzora i myślę, że znowu coś odwali i przegra. Niech mu jednak będzie - Azhiev decyzja.

Dyszka poszła na BigFoot + Cody.
 
Porcja typów ode mnie:

Cezar Ferreira vs Sam Alvey:

Mutante wydaje się być pewnym typem, zwłaszcza na swoim terenie. Jeśli nie zrobi w tej walce nic głupiego to powinien wygrać to starcie. Ferreira, decyzja jednogłośna.

Edson Barboza vs Michael Johnson:

Nie kupuję już więcej hype’u na Barbozę. Uważam, że Michael poradzi sobie z Brazylijczykiem i jeśli się uda, to skończy go przed czasem. Ja jednak obstawię spokojną decyzję. Johnson, decyzja jednogłośna.

Frank Mir vs Antonio Silva:

Serce mówi Frank, rozum mówi Big Foot. Tak jak już wcześniej napisałem, widzę małą szansę w tym, że Frank może porobić Brazylijczyka niczym kiedyś Roya Nelsona. Jednak by tak się stało, jego szczęka, kondycja i szybkość musiałyby być na lepszym poziomie niż ten którego można się spodziewać. Dlatego obstawiam wygraną Brazylijczyka. Silva, KO, runda 2.

Karolina Kowalkiewicz vs Kalindra Faria:

To może być ciężka walka dla Karoliny, ale myślę, że będzie w stanie ogarnąć temat. Może nawet uda jej się skończyć rywalkę przed czasem, ale ja obstawie spokojną decyzję. Kowalkiewicz, decyzja jednogłośna.

Kamil Gniadek vs Mateusz Zawadzki:

Jeden i drugi mnie zbytnio nie przekonuje. I uważam, że w tej walce może stać się wszystko, a zwyciężca nie jest wcale taki pewny. Obstawię Kamila, jednak odwrotny wynik nie będzie dla mnie zaskoczeniem. Gniadek, decyzja niejednogłośna.

Anzor Azhiev vs Kleiber Koike:

Czeczen powinien na spokojnie ogarnąć sytuację. Wydaje mi się, że już na spokojnie jest w stanie prowadzić walkę i pokonać dość jednowymiarowego przeciwnika z krótkim okresem przygotowania. Azhiev, decyzja jednogłośna.

Swój kupon konkursowy stawiam na Michaela Johnsona.
 
Cezar Ferreira vs Sam Alvey:

Ferreira jest dokładniejszym fighterem niż Alvey. Stawiam na spokojne punktowanie przez 3 rundy. Ferreira przez decyzję

Edson Barboza vs Michael Johnson:

Barboza jest jednym z moich ulubionych zawodników ze względu na swoją nieszablonową stójkę. Jednak jego słaba szczęka sprowadzi go na ziemie ponownie... Johnson przez (T)KO.

Frank Mir vs Antonio Silva:

Mir ma zbyt słabą szczękę, a Silva zbyt ciężką rękę. Brazylijczyk szybko się z tym upora Silva przez (T)KO.

Karolina Kowalkiewicz vs Kalindra Faria:
To będzie bardzo wyrównana walka, ale zadziorna Karolina będzie prowadziła starcie, częściej i celniej trafiając. Kowalkiewicz przez decyzję.

Kamil Gniadek vs Mateusz Zawadzki:

Zawadzki mimo całej mojej sympatii, że trenuje 40km od mojego miejsca zamieszkania, nie przekonuje mnie totalnie. Gniadek też mnie nie zachwyca i walkę obstawiam 60/40 na korzyść Kamila. Kurs ciekawszy na Mateusza, ale postawię: Gniadek przez decyzję.

Anzor Azhiev vs Kleiber Koike:

Rywal Anzora jest zbyt słaby w stójce, Azhieva nie sprowadzi, bo Czeczen jest zbyt silny. Obstawiam, że Anzor wróci do korzeniu, czyli ruszy z impetem i mocno trafi Koikę. Azhiev (T)KO.

Kupon konkursowy na Anzora Azhieva.
 
Back
Top