Analiza kursów Betsafe: KSW 30 + UFC Fight Night 61

Ja pragnę przypomnieć, że:

wraz z podaniem metody skończenia (poddanie/nokaut/decyzja/remis/dyskwalifikacja).

u nas w typerze jest możliwość typowania remisu. Więc nikomu nie weszła walka Gniadek - Zawadzki:).

@kiras szkoda Raja :[
 
nigdy nie można grać gruby hajs na kursy rzędu 1.15
Można, ale nie taką chimere jak Anzor.Borys po takim samym kursie chyba był.Ja w sumie nigdy nie postawiłem siana na Anzora bo widziałem jakie głupoty robi w klatce.Szkoda nerwów i piniendzy.
 
Renato,
skasowałem ten wpis.
kiras o Tobie nic nie napisał wprost, więc go nie atakuj. Zresztą, któryś raz już kogoś atakujesz. Jeszcze raz taka akcja i żegnasz się z forum.
 
Renato,
skasowałem ten wpis.
kiras o Tobie nic nie napisał wprost, więc go nie atakuj. Zresztą, któryś raz już kogoś atakujesz. Jeszcze raz taka akcja i żegnasz się z forum.
już zapomniałeś ile razy to on tutaj kogoś atakował hee
 
On dostał ostrzeżenie i teraz jest OK zachowanie z jego strony. A Ty dalej ciśniesz. Koniec offtopu.
 
a kto nie przegrał, pewnie 95% osób co stawiało w plecy w tym ja:sad:
 
Saidov wjechał ale za to Rusek położył część ako na łopatki. Do tego Gniadek.
 
Renato widzę że grałeś również boks. Masz jakąś dobrą stronę z wynikami z walk?
 
Dubel Komar+Borys siadł,ale faktycznie,niby kursy rzędu 1.10,a nerwówka i tak niesamowita
 
Ogólnie wkurwiła mnie troche polityka z kursami na tej gali KSW. Borys początkowo z Tsarevem ile miał ? 1.3-1.4? to kogo mają mu ściągnąć żeby było 1.6-1.7 ? z Saidovem jak rewanż zrobią to może wtedy coś będzie.Trzeba czekać na Drwala bo pewnie koło 2.0 będzie chodził JAK NIE LEPIEJ bo Cipek jest mistrzem :friends:.Celiński z Żyrafą też może być ciekawy kurs i Narkun pewnie będzie obrywał w stójce jak Tomaj albo i bardziej.
 
Ogólnie wkurwiła mnie troche polityka z kursami na tej gali KSW. Borys początkowo z Tsarevem ile miał ? 1.3-1.4? to kogo mają mu ściągnąć żeby było 1.6-1.7 ? z Saidovem jak rewanż zrobią to może wtedy coś będzie.Trzeba czekać na Drwala bo pewnie koło 2.0 będzie chodził JAK NIE LEPIEJ bo Cipek jest mistrzem :friends:.Celiński z Żyrafą też może być ciekawy kurs i Narkun pewnie będzie obrywał w stójce jak Tomaj albo i bardziej.

Na Sts w poniedziałek były wysokie kursy na Polaków, wlasnie 1.6 na Borysa czy wysoki na Karolinę.
 
No z tymi kursami są jaja,wczoraj 3/4 karty to były kursy w proporcjach 1.1 - ponad 3.5
 
Tu chodzi o to, że Polacy obstawiają patriotycznie i po setnym zakładzie na Mańkowskiego buki muszą obniżyć kurs. I dobrze, trzeba po prostu grać przeciwko naszym, z wielkim bólem serca.
 
Back
Top