Analiza kursów Betsafe: KSW 30 + UFC Fight Night 61

ktoś wie ile czeka się na tym sts na wpłate? wpłaciłe z 10min temu na mail mi przyszło, że doszło już, a na STS nic nie mam
 
ktoś wie ile czeka się na tym sts na wpłate? wpłaciłe z 10min temu na mail mi przyszło, że doszło już, a na STS nic nie mam
FAQ
Zrobiłem przelew, a kwota nie została dodana na moje konto.

Po dokonaniu płatności na powiązany z kontem STS email przyjdzie informacja o statusie przelewu. Jeśli coś poszło nie tak, należy postępować zgodnie z instrukcjami podanymi w wiadomości.

Wypłaty

Ile wynosi minimalna kwota wypłaty?

Dokonałem wypłaty, ale nie mam pieniędzy na swoim koncie. Dlaczego?

Nasza spółka ma 14 dni na dokonanie przelewu, ale oczywiście z reguły trwa to o wiele krócej.
 
ok przelogowałem już mam
poszło Borys+Anzor+Gamrot 200 kurs 2.6 bonus 3x po 1.7 trzeba obrócić
Moks i Kalindra też ciekawa opcja, ale poczekam na kursy u innych buków
 
Last edited by a moderator:
Na STS trwa wplata trochę dłużej.

U mnie poszło skromnie Anzor i Gamrot za 50 oraz Moks za 50
 
postawiłem 200 z bonusowych
teraz jak postawie 200 z depozytu to nie będzie do bonusowych już się zaliczało?
bo tutaj osobno jakoś jest to liczone bonusowe i depozytowe, tak bym postawił od razu tu i tu i obrócił juz dwa razy
też myślę o Moksie w stójce ostatnio duży progres, Aslan ile siedział w tym więźieniu?
jeszcze Kalindra by poszła, ale kursy pewnie wzrosną to poczekam
 
postawiłem 200 z bonusowych
teraz jak postawie 200 z depozytu to nie będzie do bonusowych już się zaliczało?
bo tutaj osobno jakoś jest to liczone bonusowe i depozytowe, tak bym postawił od razu tu i tu i obrócił juz dwa razy
też myślę o Moksie w stójce ostatnio duży progres, Aslan ile siedział w tym więźieniu?
jeszcze Kalindra by poszła, ale kursy pewnie wzrosną to poczekam

Aslan nie siedział długo. Osobiście kieruje sie tym, ze Moks od jakiegoś czasu przypomniał o swoim parterze i jest w tym skuteczny. Juz poprzednia ich walka była bliska, wiec teraz mysle, ze Rafał podoła wyzwaniu i znajdzie sposób, aby pokonać Saidova.
 
Aslan nie siedział długo. Osobiście kieruje sie tym, ze Moks od jakiegoś czasu przypomniał o swoim parterze i jest w tym skuteczny. Juz poprzednia ich walka była bliska, wiec teraz mysle, ze Rafał podoła wyzwaniu i znajdzie sposób, aby pokonać Saidova.
no ale raczej walka w stójce będzie
Aslan ma mocny zapasy, do tego jest silniejszy i to prędzej on sprowadzi Moksa niż na odwrót
 
no ale raczej walka w stójce będzie
Aslan ma mocny zapasy, do tego jest silniejszy i to prędzej on sprowadzi Moksa niż na odwrót

Myslę, ze Moks nie musi sprowadzać, aby użyć swojego grapplingu ;)

W stójce pamietam, ze Moks lepiej kopał, a Aslambek trafiał go cepami.
 
jak tam sędziowanie z KSW? nadal są wały?
ten Pawelga czy jak mu tam było i Irny nadal sędziują? bo chciałbym postawić na Kalindre, ale duża szansa na decyzje, a tam wały nieziemskie
pamiętam z Soukupova jeden dał 30:26 gdzie Kowalkiewicz mogła równie dobrze przegrać, a reszta 30:27
 
Na Unibecie nie wiadomo kiedy będa kursy :( a Betsafe zapewne jak to na KSW bywa i do tego 2 dni przed galą, nie popisze się.
 
już raczej wyższe niż na STS nie będą, coś w okolicach 1.2-1,3 max obstawiam
Obawiam sie ze ten osobnik robi te błedy swiadomie....
nie wchodzę na mmarocks w ogóle, a z cohoes nie widać tematu, nie moja wina, że forum jest tak fatalnie zintegrowane ze stroną
Leszek Pawlęga haha tyle w temacie oby było napisane wcześniej kto jakie walki sędziuje, wiadomo gdzie grać na naszych
 
ta niedziała mi link musze na mmarocks mnie przenosi
a kto jaką walke punktuje będzie też napisane przed galą?

Nigdy nie było to publikowane. Poza tym, często bywają zmiany w obsadzie sędziowskiej nawet podczas gali (KSW 27)
 
Ja też mam ochotę postawić coś na Farię. Kalindra, to trochę taka Bethe Correia z odzysku. Jeśli walka będzie się toczyć w stójce, to może być z Karoliną źle ( o Asię bym się nie bał). Aquilar w obronie pasa zbierała w stójce od Kalindry i gdyby nie posiłkowała się swoimi zapasami z górnej półki, to kto wie jaki byłby wynik. Pytanie zasadnicze: czy zapasy Karoliny są na tyle skuteczne, by utworzyć furtkę do planu B w chwili, gdy zawiedzie stójka. I co na to sędziowie?!!!:o o:
 
Ja też mam ochotę postawić coś na Farię. Kalindra, to trochę taka Bethe Correia z odzysku. Jeśli walka będzie się toczyć w stójce, to może być z Karoliną źle ( o Asię bym się nie bał). Aquilar w obronie pasa zbierała w stójce od Kalindry i gdyby nie posiłkowała się swoimi zapasami z górnej półki, to kto wie jaki byłby wynik. Pytanie zasadnicze: czy zapasy Karoliny są na tyle skuteczne, by utworzyć furtkę do planu B w chwili, gdy zawiedzie stójka. I co na to sędziowie?!!!:o o:
ile razy ta Aquilar sprowadziła Farie i coś z tego wynikało w ogóle? zazwyczaj od razu wstawała i dużo obaleń broniła, ładnie nawet je kontrowała, oglądając walke to równie dobrze Kalindra mogła wygrać. Kalindra jest dość wysoka i silna, w parterze jest groźna, w stójce bardzo dobre muay thai, zapasy mocno poprawione i sama często obala, kondycja na 5 rund, ogromne doświadczenie z dobrymi rywalkami
na minus
-sędziowie KSW jak tam usiądzie ten Pawelga i jeszcze jakiś agent to musi walke skończyć(są na to duże szanse, większość walk kończyła przed czasem)
-miała tylko dwa tygodnie na przygotowanie się do walki
-nie wiadomo co w ogóle robiła od walki z Aquilar, w internecie brak aktywności, ale przerwa była dość mała
-Kalindra się nie kontroluje raz widziałem balache przytrzymała, drugi raz znokautowała kolanem w parterze
Wydaje mi się, że KSW wie, że może być ciężko i dlatego nie zrobiło walki o pas, a Kalindra pewnie będzie celować w UFC tam jest jej miejsce
 
ehh kursy lecą w dół stawiam że jak betsafe wystawi to będzie:
Borys 1.4
Anzor i Gamrot 1.2 max 1.3 ;/
 
Borys 1.60 sts ale wiadomo podatek.
P.S: W jakich bukach na pewno jest KSW do grania? Sts, expekt, Unibet(?) bet365(?)
 
Last edited:
Puściłem kupon Anzor+Gamrot+Borys za 40zł w STS póki były dobre kursy z samego rana :) Anzor 1.4, Gamrot 1.35, Borys 1.6. Co Panowie myślicie? 106zł do wyjęcia z tego. Wydaje się kuponem pewnym. Dlatego byłem już z samego ranka. Na grubiej coś warto grać?
 
Betclic mi tak odpisał:
Schowek-1a.jpg
 
I tak juz lipne kursy beda
STS czasami wystawia jakies kursy z dupy jak Walus vs Thompson
Te walku z dolnej karty moze jeszcze cos ciekawego bedzie
Anzor Gamer Borys niby pewiaki
Anzora rywal jakis noname zero walk na necie
Gamera nabity rekord na ogorach
Borysa cienkie zapasy i to powinno zadecydowac o wyniku walku
Trzech bardzo mocnych zapasnikow vs dwoch uderzaczy i jeden niby parterowiec
 
Anzor pewniak? Z Henriquesem miał trudną walkę, Kornika faulował... W życiu nie postawię grosza na Anzora. Borys jest genialny, ale pewniakiem na pewno nie jest. To samo się tyczy Gamera.
 
Wplacilem 200zl Sts 200 bonus dostalem i 200 wyplace
Czyli i tak zaklad na.koszt buka
 
Gamera troszke się boje zagrać (chociaż nie wiem czy go nie rusze ;) )ale kursy mi sie osobiście podobają.Jakby Betsafe lub Unibet wystawił podobnie do STSu to będę w chuuuj uraczony.
 
Back
Top