Akop bije - Wrocław pije!

@Mnichu @mewson @husarz @Olo ja bym przełożył na lutowe KAŁESWU. Teraz nakłada się na Dzień Babci i Dziadka. Ja zawsze jeżdżę do mojego Dziadka w ten dzień i spędzam go z nim. Dziadzio już przy 90 na liczniku. Nikt nie wie ile tych dni nam zostało. W dodatku z córą też by wypadało odwiedzić jej babcie i dziadków. Jak to mawiał kaczka #safetyfirst #familyfirst. No i @Gaara się zapowiadał na 25.02 a właśnie wtedy jest gala.
Jak wy to widzicie?

No jak @Gaara ma być akurat jak jest KSW to ja w to wchodzę!
 
@Mnichu @mewson @husarz @Olo ja bym przełożył na lutowe KAŁESWU. Teraz nakłada się na Dzień Babci i Dziadka. Ja zawsze jeżdżę do mojego Dziadka w ten dzień i spędzam go z nim. Dziadzio już przy 90 na liczniku. Nikt nie wie ile tych dni nam zostało. W dodatku z córą też by wypadało odwiedzić jej babcie i dziadków. Jak to mawiał kaczka #safetyfirst #familyfirst. No i @Gaara się zapowiadał na 25.02 a właśnie wtedy jest gala.
Jak wy to widzicie?

Akurat jakoś wtedy mam urlop, więc jak mi nie wypadnie żadna wycieczka to jestem za.
 
@Mnichu @mewson @husarz @Olo ja bym przełożył na lutowe KAŁESWU. Teraz nakłada się na Dzień Babci i Dziadka. Ja zawsze jeżdżę do mojego Dziadka w ten dzień i spędzam go z nim. Dziadzio już przy 90 na liczniku. Nikt nie wie ile tych dni nam zostało. W dodatku z córą też by wypadało odwiedzić jej babcie i dziadków. Jak to mawiał kaczka #safetyfirst #familyfirst. No i @Gaara się zapowiadał na 25.02 a właśnie wtedy jest gala.
Jak wy to widzicie?

Idealnie. Wyszło, że mnie też nie ma kolejne 3 weekendy w domu, więc 25.02 będzie gituwa.
 
Hah, wszyscy zajebani życiem :płacz:
Ja póki co mam w marcu 2 weekendy zajebane: 11-12.03 i 17-19.03. Reszta chyba wolna.
KRS jest 17.03. Ciężko się zgrać, mi najbliższa sobota terminowo pasuje idealnie, ale chory jestem jak sam skurwysyn. Już prawie dwa tygodnie mnie trzyma, jebany wirus.
 
KRS jest 17.03. Ciężko się zgrać, mi najbliższa sobota terminowo pasuje idealnie, ale chory jestem jak sam skurwysyn. Już prawie dwa tygodnie mnie trzyma, jebany wirus.
U mnie fala wirusów trwała od listopada do lutego :crazy:
Póki co jest git i niech tak zostanie.
Dawaj znać jak się wygrzebiesz i będziemy się łapać z resztą mordeczek.
 
Back
Top