Akop bije - Wrocław pije!

Bardzo chętne bo nie było okazji od wieków ale proponuje na styczniowe KSW się umówić czyli 21.01. Kazdy będzie miał na tyle czasu żeby sobie to zaplanować. Może jeszcze ktoś z Wro się „ujawni” i tez weźmie udział?
Racja, w grudniu to już byłoby ciężko i zaraz i tak by wszyscy spadli z rowerka.
@Gaara szwabie, przyjedziesz?
 
@respect ja bardzo chętnie, ale raczej skłaniałbym się do propozycji @Mnichu. Grudzień to już trochę napięty. Chyba, że jakieś szybkie spontaniczne wyjście może się uda ugrać, a w styczniu już w pełnym lub prawie pełnym gronie
 
Ja chętnie :conorsalute:
Ustalcie tylko termin, bo z 2-3tyg wyprzedzeniem nie jestem w stanie na 100% się określić.
 
@Mnichu @mewson @husarz @Olo ja bym przełożył na lutowe KAŁESWU. Teraz nakłada się na Dzień Babci i Dziadka. Ja zawsze jeżdżę do mojego Dziadka w ten dzień i spędzam go z nim. Dziadzio już przy 90 na liczniku. Nikt nie wie ile tych dni nam zostało. W dodatku z córą też by wypadało odwiedzić jej babcie i dziadków. Jak to mawiał kaczka #safetyfirst #familyfirst. No i @Gaara się zapowiadał na 25.02 a właśnie wtedy jest gala.
Jak wy to widzicie?

 
@Mnichu @mewson @husarz @Olo ja bym przełożył na lutowe KAŁESWU. Teraz nakłada się na Dzień Babci i Dziadka. Ja zawsze jeżdżę do mojego Dziadka w ten dzień i spędzam go z nim. Dziadzio już przy 90 na liczniku. Nikt nie wie ile tych dni nam zostało. W dodatku z córą też by wypadało odwiedzić jej babcie i dziadków. Jak to mawiał kaczka #safetyfirst #familyfirst. No i @Gaara się zapowiadał na 25.02 a właśnie wtedy jest gala.
Jak wy to widzicie?

Dużo zdrowia dla dziadka! Moi dwaj już niestety po tamtej stronie...A co knujecie jakieś spotkanie na Luty?
 
Back
Top