Akop bije - Wrocław pije!

Ale tak na poważnie, to piliście ten bimber ? Bo ja jeszcze nie i nawet miałem Wam życzyć miłego rzygania tylko zapomniałem :korwinlaugh:
 
Kurwa, zachciało Ci się grapplingu i cały w siniakach jestem. W domu będzie obdukcja i znowu opierdol z kim ja się szlajam:boystop:
tough-gay-sex.jpg
:putinlaugh:
 
I już dzisiaj dwa razy rzyganko :lesnarhappy:
fantastyczny człowiek z ogromną pasją. Aż miło się czyta o takiej imprezie.
Co ten Sanok robi z człowieka, ba nie Sanok nawet, a bimber z tej lokalizacji. Jak Ty tam wytrzymujesz @andrzej_t. ?
Ja bym tam nic od @andrzej_t. nie pił, mówi, że wrzucił mango, a kto wie czy to nie była ciekła forma czystej esencji Sanoka, wasze życie nie będzie już takie samo. Jak wam za jakiś czas dziwnie zaczną wibrować słuchawki albo nie wiedzieć czemu zaczniecie rozkładać obiad na kilka talerzy to wiedzcie, że coś się dzieje.
 
fantastyczny człowiek z ogromną pasją. Aż miło się czyta o takiej imprezie.

Ja bym tam nic od @andrzej_t. nie pił, mówi, że wrzucił mango, a kto wie czy to nie była ciekła forma czystej esencji Sanoka, wasze życie nie będzie już takie samo. Jak wam za jakiś czas dziwnie zaczną wibrować słuchawki albo nie wiedzieć czemu zaczniecie rozkładać obiad na kilka talerzy to wiedzcie, że coś się dzieje.
:putinlaugh:
 
Dolejcie jakiejś coli albo innego 7upa, co się z tym tak pierdolicie jak z dziewicą ?
Nie wysłałem Wam DonPerignon tylko wiejski bimber zepsuty przeleżanym mango, kurła :lesnarhappy:
Z dziewicami się fajnie długo pierdolić, no coś Ty?! :triggered:
 
Bardzo niesmaczny.
Jak bimber z Sanoka. @respect wiem, że jesteś wczorajszy, ale geneza tego dowcipu wygląda mnie więcej tak:
na forum pojawia się wpis o historii pewnej libacji dwóch kobiet z sanoka, spożywających prawdopodobnie bimber (podejrzewam dostawcą @andrzej_t. ) Koniec historii jest na forum znany, oskarżenie o defekację doodbytniczą celową jednej pani do drugiej pani.
Andrzej wysyła Wam bimer (Sanocki a jakże, domowej roboty kombinowany) na spróbowanie,
czego pokłosiem jest wpis o graplingu i wyłączeniu z gry @mewson .
@andrzej_t. od razu podchwycił temat (widocznie wie do czego jego wynalazek prowadzi, co w ludziach potrafi wyzwolić),
ja przedstawiłem tylko jedno z możliwych zakończeń tej historii.
Także tego.
:redford:
Ciesz się, że na tylko graplingu się skończyło, mogło być różnie. Nie wiadomo co tam Andrzej dosypuje.
 
Chuja dostaniecie więcej a nie bimber, mordy wredne :jimcarrey:
ale bym się z Wami najebał, widzę, że preferujecie popijawy w moim stylu :antonio:
 
Back
Top